Wat een enorm lief nijntje!quote:Op woensdag 14 april 2010 22:13 schreef StefanieV het volgende:
Mijn Nijntje is af!
[ afbeelding ]
Tussendoor had k nog een aantal gsm-zakjes gemaakt :-)
Waar halen jullie eigenlijk jullie garen? Ik moet hier moeite doen om het te vinden en via koekeridoo is het echt duur om op te sturen naar BE.. Nuja, mijn zoektocht blijft verder gaan ;-) (Veritas heeft het nu wel, maar ik vind het vrij duur)
Dat is hier op mn werk vaste prik bij de haakstersquote:Op woensdag 14 april 2010 18:02 schreef Muck het volgende:
Ziet er goed uit Lotteu! Lekker rustige, frisse kleuren
En een visjesdeken? Daar ben ik wel benieuwd naar!
Inderdaad ja, best tof! Maar flink werkje ook lijkt me.. maak je dan al die visjes apart en haakje ze later aan elkaar?quote:
Jaquote:Op donderdag 15 april 2010 16:27 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Inderdaad ja, best tof! Maar flink werkje ook lijkt me.. maak je dan al die visjes apart en haakje ze later aan elkaar?
Gaaaf! Heb je het patroon hiervoor ergens online staan???quote:Op donderdag 15 april 2010 15:20 schreef Inu het volgende:
[..]
Dat is hier op mn werk vaste prik bij de haaksters
[ afbeelding ]
De mijne is grover en heeft minder kleuren en niet de opstaande vinnetjes
Wow wat mooi! Is daar een patroon van? Ik vind dat randje ook heel mooi gehaakt zeg!quote:Op donderdag 15 april 2010 15:20 schreef Inu het volgende:
[..]
Dat is hier op mn werk vaste prik bij de haaksters
[ afbeelding ]
De mijne is grover en heeft minder kleuren en niet de opstaande vinnetjes
Oooh, dankje! Ik stond net op het punt om het bij de pipoos te kopen voor 11 euro!quote:Op donderdag 15 april 2010 16:47 schreef cropje het volgende:
[..]
Gaaaf! Heb je het patroon hiervoor ergens online staan???
Helaas niet mijn deken hequote:Op donderdag 15 april 2010 18:56 schreef StefanieV het volgende:
lnu wat mooi zeg!
Ik heb vandaag geen oogjes gescoord, morgen nieuwe kans en anders volgende week ;-)
Ik twijfelde tussen de teckel en de mobile.quote:Op woensdag 14 april 2010 23:15 schreef B.ertha het volgende:
Op termijn wel, maar als ik bijvoorbeeld de teckel maak, dan niet.
De beide dames zijn pas in respectievelijk juni en augustus uitgerekend en voor juni heb ik al wat (die schildpad en het mutsje)
Ohhh die is leuk!quote:Op donderdag 15 april 2010 22:13 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Wie was er nou eens op zoek naar het patroon voor een jasbeschermer? Hier staat wel een leuke
ik vind t wel mooi, als t even vaak terugkomt als de andere kleuren zeg maar, dan lijkt t niet alsof t een "foutje" is maar hoort het er gewoon echt bij.quote:Op vrijdag 16 april 2010 11:45 schreef trui het volgende:
ik zit ook in dubio over dat multicolourgaren. ben er geen fan van maar zag het een keer in een dergelijk patroon verwerkt en toen vond ik het wel aardig. en ik heb 't nou eenmaal liggen.maar ik heb nog wat tijd om erover te beslissen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |