Zover ik weet zit die gast toch al de rest van zijn leven vast? Of is het opleggen van minimaal 2 keer levenslang genoeg voor de Elsevier lezer?quote:Op zondag 11 april 2010 19:06 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Dat zijn "behandeling" wordt stopgezet, omdat die toch niet helpt en dat hij ook echt voor de rest van zijn waardeloze leven in de cel blijft, zodat hij van onze kinderen afblijft.
Ik denk eerder de kijkcijfers.quote:
Met TBS behandelingquote:Op zondag 11 april 2010 19:32 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Zover ik weet zit die gast toch al de rest van zijn leven vast?
Ja en? In dit soort gevallen word er ook nog TBS opgelegd om te zorgen dat die gast nooit meer vrijkomt.quote:
Pure geldverspilling. Zo'n Koos H. moet je gewoon zijn hele leven lang in een isoleercel zetten met water en brood, meer niet.quote:Op zondag 11 april 2010 19:35 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Ja en? In dit soort gevallen word er ook nog TBS opgelegd om te zorgen dat die gast nooit meer vrijkomt.
lulquote:Op zondag 11 april 2010 19:38 schreef Loveless85 het volgende:
SBS OP ZWART ALS ZE HET UITZENDEN VANAVOND NU COMMISSARIAAT VAN DE MEDIA NU OP 1
quote:“Het is voor het eerst dat ik tegen een uitspraak van een rechter in ga, maar als een zaak het waard is, is het deze wel. Ik kan en wil mij hier niet bij neerleggen. De wijze waarop Koos H. praat over zijn jonge slachtoffertjes, zijn lichaamstaal en zijn verwrongen psyche laten zien dat deze seriemoordenaar nog steeds levensgevaarlijk is. Hij geeft antwoorden op vragen waar vele nabestaanden al tientallen jaren naar op zoek zijn. Ook de misstanden in de TBS-kliniek evenals de rol van een rechter in het leven van Koos H. moeten worden getoond. Dat kan en mag niet ondergeschikt zijn aan de privacybelangen van deze kille kindermoordenaar. Wij accepteren de gevolgen van deze beslissing en staan er allen voor de volle 100% achter.”
Waarom dan geen doodstraf? Is overigens een stuk goedkoper, als je dan toch zoveel vertrouwen in de Nederlandse Justitie hebt.quote:Op zondag 11 april 2010 19:37 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Pure geldverspilling. Zo'n Koos H. moet je gewoon zijn hele leven lang in een isoleercel zetten met water en brood, meer niet.
als je levenslang hebt, integreer je niet zo heel erg veel meer...quote:Op zondag 11 april 2010 19:40 schreef Loveless85 het volgende:
Vergeet even Koos. H niet hier, het blijft wel een mede-lander en mens natuurlijk. Hopelijk kan hij straks lekker reintegreren van die 15k
In een fatsoenlijke rechtsstaat is de privacy van een kindermoordenaar niet het grootste goedquote:Op zondag 11 april 2010 19:39 schreef teknomist het volgende:
Hopelijk schept dit geen precedent. Inhoudelijk ben ik het wel met Peter R. de Vries eens, maar in een fatsoenlijke rechtsstaat moet je je bij het oordeel van een rechter neerleggen of in hoger beroep gaan, maar niet de uitspraak van een rechter naast je neerleggen en toch doorgaan...
quote:Op zondag 11 april 2010 19:40 schreef Loveless85 het volgende:
Vergeet even Koos. H niet hier, het blijft wel een mede-lander en mens natuurlijk. Hopelijk kan hij straks lekker reintegreren van die 15k
Puttense moordzaak, Schiedammer Parkmoord...daarom dus niet.quote:Op zondag 11 april 2010 19:41 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Waarom dan geen doodstraf? Is overigens een stuk goedkoper, als je dan toch zoveel vertrouwen in de Nederlandse Justitie hebt.
Och, bleek al niet uit die move dat hij ineens wel bekende en psychiatrisch onderzoek liet doen al niet dat hij wellicht dan toch via een omweggetje vrij zou kunnen komenquote:Op zondag 11 april 2010 19:41 schreef teamlead het volgende:
[..]
als je levenslang hebt, integreer je niet zo heel erg veel meer...
nope.. pure onzin. Levenslang is in dit land levenslang. Dan kunnen advocaten een hoop slimmigheidjes denken te verzinnen, maar dat verandert nietsquote:Op zondag 11 april 2010 19:42 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Och, bleek al niet uit die move dat hij ineens wel bekende en psychiatrisch onderzoek liet doen al niet dat hij wellicht dan toch via een omweggetje vrij zou kunnen komen
tvp.quote:Op zondag 11 april 2010 18:33 schreef Klummie het volgende:
een campingzender en het maatschappelijk belang
Telegraaf-publiek is tegenwoordig vooral anti-Peter R. omdat hij anti-Wilders isquote:Op zondag 11 april 2010 19:43 schreef Mylene het volgende:
Telegraaf publiek reageert al met wel commentaar op Wilders.
klopt dit bericht?quote:Op zondag 11 april 2010 19:38 schreef Loveless85 het volgende:
SBS OP ZWART ALS ZE HET UITZENDEN VANAVOND NU COMMISSARIAAT VAN DE MEDIA NU OP 1
telegraafpubliek heeft (per ongelukquote:Op zondag 11 april 2010 19:44 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Telegraaf-publiek is tegenwoordig vooral anti-Peter R. omdat hij anti-Wilders isHilarisch die spagaatvorming daar
quote:
Ik zeg: 3.500 000 kijkers. Bij die Joran-uitzending ging daar nog 3 dagen non-stop reclame aan vooraf.quote:Op zondag 11 april 2010 19:45 schreef PeterLudolf het volgende:
Dit gaat echt een knaller van uitzending worden.
Ben ik het wel mee eens ja. Zeker een MISDAADverslaggever zou beter moeten weten en de rechtspraak moeten respecteren. Dan maar in hoger beroep en die uitzending even uitstellen.quote:Op zondag 11 april 2010 19:45 schreef teamlead het volgende:
[..]
telegraafpubliek heeft (per ongeluk) nu wel een punt.. Ook Rudolf staat niet boven de wet natuurlijk
die zelf ook graag willen weten wat er met hun kind gebeurd is. Ik geloof best dat hij vooraf de familie geïnformeerd heeft hoor.quote:Op zondag 11 april 2010 19:44 schreef pleeborstel het volgende:
Mmmm ja ik ga zeker kijken, jammer dat al het bier en chips al op is hier![]()
Pure sensatiezucht is het wel, de man zit al levenslang, gevaar is dus geweken en nieuwe feiten over zaken op deze manier de wereld in helpen vind ik nogal respectloos voor eventuele nabestaanden
En daarom hebben we dus rechters. Om niet van 'het volk' afhankelijk te zijn voor het straffen van misdadigers of vermeende misdadigers.quote:Op zondag 11 april 2010 19:04 schreef PeterLudolf het volgende:
[..]
Doe niet zo elitair joh. Een veroordeelde kindermoordenaar kan nou eenmaal op weinig sympathie rekenen van 'het volk'.
Ja, het is alleen jammer dat mensen als jij die gasten maar blindelings volgen. Dat iemand een titel heeft wil niet zeggen dat ie er ook goed in is..quote:Op zondag 11 april 2010 19:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En daarom hebben we dus rechters. Om niet van 'het volk' afhankelijk te zijn voor het straffen van misdadigers of vermeende misdadigers.
quote:Op zondag 11 april 2010 19:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, het is alleen jammer dat mensen als jij die gasten maar blindelings volgen. Dat iemand een titel heeft wil niet zeggen dat ie er ook goed in is..
Ik ben echt niet voor totale anarchie, maar dat klakkeloos volgen van een zooitje buiten de werkelijkheid staande theoretici lijkt me ook niet echt slim.
In dit geval, als het om de rechten van iemand die voor de lol kinderen afslacht gaat, ja, 100% zekerquote:Op zondag 11 april 2010 19:58 schreef teamlead het volgende:
[..]
En dat oordeel dan maar overlaten aan een journalist die maar 1 doel heeft: zo veel mogelijk kijkers om zijn adverteerders blij te houden?
En jammer dat veel mensen niet verder denken. Als De Vries dit soort uitspraken mag negeren, wat houdt anderen dan tegen om uitspraken die HEN onwelgevallig zijn te negeren?quote:Op zondag 11 april 2010 19:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, het is alleen jammer dat mensen als jij die gasten maar blindelings volgen. Dat iemand een titel heeft wil niet zeggen dat ie er ook goed in is..
Ik ben echt niet voor totale anarchie, maar dat klakkeloos volgen van een zooitje buiten de werkelijkheid staande theoretici lijkt me ook niet echt slim.
Ja en wel terecht immers. Het kan namelijk ook om jouw privacy gaan.quote:Op zondag 11 april 2010 19:57 schreef Bestolene het volgende:
Geweldig hoe sommige mensen zich bijna persoonlijk beledigd en aangerand voelen als de Vries opzettelijk het vonnis van een rechter negeert
quote:Op zondag 11 april 2010 19:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
In dit geval, als het om de rechten van iemand die voor de lol kinderen afslacht gaat, ja, 100% zeker.
ja, want als het over een pedo gaat kun je niet tegen zijn natuurlijk he...quote:Op zondag 11 april 2010 19:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
In dit geval, als het om de rechten van iemand die voor de lol kinderen afslacht gaat, ja, 100% zeker.
Dan is het aan de rechter om ervoor te zorgen dat het niet meer gebeurt he, door bijv gewoon dit soort dingen NIET te verbieden, oftewel een GOEIE uitspraak te doenquote:Op zondag 11 april 2010 19:59 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En jammer dat veel mensen niet verder denken. Als De Vries dit soort uitspraken mag negeren, wat houdt anderen dan tegen om uitspraken die HEN onwelgevallig zijn te negeren?
Dat is jouw mening. Maar als ik nou vind dat jouw rechten minder waard zijn dan mijn normen en waarden? En jij gaat naar de rechter om mij te stoppen en ik publiceer dat toch? Omdat jij blond haar hebt of zo? Of omdat je Joods bent? Of Italiaan? En ik vind dat jij om die reden minder rechten hebt dan je buurman die al die dingen niet is?quote:Op zondag 11 april 2010 19:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
In dit geval, als het om de rechten van iemand die voor de lol kinderen afslacht gaat, ja, 100% zeker.
het gaat gewoon nergens over, het zijn wat beelden van een moordenaar, niet van een of andere onschuldige oid. In dit specifieke geval kan die rechter mijn reet kussen met zijn domme uitspraak.quote:Op zondag 11 april 2010 20:00 schreef teamlead het volgende:
[..]
[..]
ja, want als het over een pedo gaat kun je niet tegen zijn natuurlijk he...
Komop HW.. zo debiel ben je niet
kortom: een uitspraak geldt alleen als je het er mee eens bent....quote:Op zondag 11 april 2010 20:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan is het aan de rechter om ervoor te zorgen dat het niet meer gebeurt he, door bijv gewoon dit soort dingen NIET te verbieden, oftewel een GOEIE uitspraak te doen.
Dat kan jij wel vinden, maar het enige wat strafbaar is het vermoorden van kinderen, blond zijn gewoon nietquote:Op zondag 11 april 2010 20:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. Maar als ik nou vind dat jouw rechten minder waard zijn dan mijn normen en waarden? En jij gaat naar de rechter om mij te stoppen en ik publiceer dat toch? Omdat jij blond haar hebt of zo? Of omdat je Joods bent? Of Italiaan? En ik vind dat jij om die reden minder rechten hebt dan je buurman die al die dingen niet is?
Nope, alleen als die ergens op gebaseerd is, rechten van een kindermoordernaar zijn niet relevantquote:Op zondag 11 april 2010 20:02 schreef teamlead het volgende:
[..]
kortom: een uitspraak geldt alleen als je het er mee eens bent....
Volgens mij was er een prima uitspraak. Beelden niet gebruiken, de informatie wel. Oftewel, met voice over, teksten in beeld, nagespeeld door acteurs hadden de Vries en co ook hun verhaal kunnen vertellen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan is het aan de rechter om ervoor te zorgen dat het niet meer gebeurt he, door bijv gewoon dit soort dingen NIET te verbieden, oftewel een GOEIE uitspraak te doen.
er is ook niemand die beweert dat Koos H. onterecht vastzit....quote:Op zondag 11 april 2010 20:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat kan jij wel vinden, maar het enige wat strafbaar is het vermoorden van kinderen, blond zijn gewoon niet.
De rechter die dit gezwel heeft opgesloten heeft het goed gedaan.
Nee wel als de gevolgen als je je er niet aan houdt erg genoeg zijn om je te verhinderen je er niet aan te houdenquote:Op zondag 11 april 2010 20:02 schreef teamlead het volgende:
[..]
kortom: een uitspraak geldt alleen als je het er mee eens bent....
vandaag een kindermoordenaar, morgen een wietteler, volgend jaar mensen in een vectra?quote:Op zondag 11 april 2010 20:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nope, alleen als die ergens op gebaseerd is, rechten van een kindermoordernaar zijn niet relevant.
Ga even 500 jaar terug naar de middeleeuwen met dat soort ideeën. Die man zit zijn straf al uit. Het is niet aan Peter R. of wie dan ook om hem nog eens aan te pakken.quote:Op zondag 11 april 2010 20:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nope, alleen als die ergens op gebaseerd is, rechten van een kindermoordernaar zijn niet relevant.
Dat had ook op andere manieren gekund. Daar was een prima compromis uitspraak van de rechter voor.quote:Op zondag 11 april 2010 20:05 schreef Geleerde het volgende:
Nu krijgen we toch te zien en te horen wat deze Koos H allemaal heeft uitgespookteen zeer goede moef van de Vries
ja, en daar verschillen we dus van meningquote:Op zondag 11 april 2010 20:05 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Ga even 500 jaar terug naar de middeleeuwen met dat soort ideeën. Die man zit zijn straf al uit. Het is niet aan Peter R. of wie dan ook om hem nog eens aan te pakken.
Hij pakt hem aan?quote:Op zondag 11 april 2010 20:05 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Ga even 500 jaar terug naar de middeleeuwen met dat soort ideeën. Die man zit zijn straf al uit. Het is niet aan Peter R. of wie dan ook om hem nog eens aan te pakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |