Fakking hell. Hoe duur is daar een goed glas Green Label Johnny W?quote:Op zaterdag 10 april 2010 13:57 schreef Japsnars het volgende:
[..]
In Haarlem betalen we volgens mij ook gewoon rond de 2 euro.
Ik al een kwartier.quote:Op zaterdag 10 april 2010 13:58 schreef Smart_ass het volgende:
Oke ik ben ook weer een halfuurtje wakker.
Bij de Sligro is Keizerskroon bier voor 35 cent te krijgen, 50cl.quote:Op zaterdag 10 april 2010 13:58 schreef Breathtaking het volgende:
Hier is het bier euhmmmmmmm.. Ik weet het niet, ik hou niet van bier.
Maar ik weet dat het vanaf 60 cent in de kroeg te verkrijgen is in Groningen!
Dus jij hebt al bier op als je naar school gaat?quote:Op zaterdag 10 april 2010 13:58 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Dat komt omdat jij mij altijd spreekt als ik a) bier op heb, b) terug kom van Heracles en dus toe ben aan bier of c) bier op heb.
Jij zag mij niet eens man gek.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:01 schreef TheKC het volgende:
[..]
Dus jij hebt al bier op als je naar school gaat?
Dat verklaard je gedrag van gisteren!
Ja dus? Kroeg =/= groothandel.quote:Op zaterdag 10 april 2010 13:59 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Bij de Sligro is Keizerskroon bier voor 35 cent te krijgen, 50cl.
Blikjes bier meenemen.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:01 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja dus? Kroeg =/= groothandel.
Je wilt dus een cel van binnen zienquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:02 schreef WillFerrell het volgende:
Oh trouwens, KFC, we wilden een avond gaan pauperen rondom die controlerende ME-bus.
Kun je daar niet op de borrel van makenquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Dat is hier in mijn hometown mooi op de koffie bij de wijkagent volgens mij.
Komt door jou.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:02 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Whihi jij wint. Ga ik met de laptop buiten zitten, gaat de zon weg!
In je jas stoppen, in de wc opdrinken.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mee de kroeg in ja? Hoe wil je dat voor elkaar krijgen?
Ik ken de wijkagent.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef TheKC het volgende:
[..]
Kun je daar niet op de borrel van maken
Als het druk is valt het niet op hoor.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mee de kroeg in ja? Hoe wil je dat voor elkaar krijgen?
Weet ik het, ik drink geen whiskyquote:Op zaterdag 10 april 2010 13:59 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Fakking hell. Hoe duur is daar een goed glas Green Label Johnny W?
Een half kratje bier leegdrinken in de bus is me ook ooit gelukt, evenals een paar halve liters tijdens een tractorpulling het terrein op smokkelen ook.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mee de kroeg in ja? Hoe wil je dat voor elkaar krijgen?
Die drink je gewoon onderweg.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:04 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mee de kroeg in ja? Hoe wil je dat voor elkaar krijgen?
Ik ben de enige in het café die whiskey drinkt. Hadden ze laatst speciaal voor mij een fles Green Label gehaald, was het eerst zes euro, week daarop zeven en tegenwoordig acht.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:07 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Weet ik het, ik drink geen whisky![]()
Sowieso drink ik de laatste tijd geen sterk meer omdat het nogal vaak tot zwarte gaten leidt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |