Ik ken hem niet heel goed, maar hij kwam in die ene zin die hij net sprak over als een horkquote:Op maandag 12 april 2010 23:41 schreef golfer het volgende:
Nou, genoeg aandacht voor dat hoertje.
Op naar het volgende item met een veel foutere man. Die zeezeiler.
Ontoerekeningsvatbaar.quote:Op maandag 12 april 2010 23:43 schreef capricia het volgende:
Geloven we haar?
Tuurlijk niet, waar rook is, is vuur.quote:Op maandag 12 april 2010 23:43 schreef capricia het volgende:
Geloven we haar?
Die achter die bril zit kan wel een scheeraparaat gebruiken, lijkt een dons snorretje te hebbenquote:Op maandag 12 april 2010 23:41 schreef Omnifacer het volgende:
Geef dat kind achter Priscil een tientje, kan ze Clearasil halen
Is ze een bimbo, een leeghoofd?quote:Op maandag 12 april 2010 23:43 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, waar rook is, is vuur.
Alleen bij de kapsterquote:
je CapsLock blijft hangen.quote:
"Ik ben altijd met mezelf bezig... zoals ieder mens"quote:Op maandag 12 april 2010 23:48 schreef Omnifacer het volgende:
Echt heel zielig voor die jongen. Je zult zo een egoistische klootzak als vader hebben, die je verlaat om te gaan varen, en je ook nog en public schoffeert
Heel terecht! Ik ben het met je eensquote:Op maandag 12 april 2010 23:48 schreef golfer het volgende:
Dat waren de beelden waar ik het over had uit die uitzending van over Vaders en Zonen van Wilfried.
Toen heeft die Henk definitief afgedaan voor mij.
quote:
Inderdaad, fucking faalhaasquote:Op maandag 12 april 2010 23:51 schreef TNA het volgende:
Wat een trieste vader ben je als je er na een interview pas achterkomt dat je zoon iets om je geeft. En dan nog dezelfde egoïstische zak blijven. Verschrikkelijke kerel
quote:Op maandag 12 april 2010 23:51 schreef TNA het volgende:
Wat een trieste vader ben je als je er na een interview pas achter komt dat je zoon iets om je geeft. En dan nog dezelfde egoïstische zak blijven. Verschrikkelijke kerel
Ik denk dat hij niks veranderd is, maar dat hij een beetje aan PR doet omdat hij geschrokken is van reacties. Ergo: hij meent er geen zak van.quote:Op maandag 12 april 2010 23:53 schreef golfer het volgende:
Hij is iets minder egoïstisch geworden, maar het blijft een eikel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |