Enigzins wel. Ligt er natuurlijk ook wel aan hoe hard het regent etc, maar als het flink doordrupt dan kun je het idd minder goed zien omdat je zijraampjes kleddernat zijn.quote:Op donderdag 15 april 2010 16:22 schreef Fanstrat het volgende:
Ik heb nog nooit gereden in de regen is dat heel anders aangezien je minder in je buitenspiegels ziet?
ja en aqua planing! best eng in het begin!...ik heb dus a.k donderdag mn examen...om 13.05...wel een kuttijd! maar ja heb zaterdag om 9uur en maandag om 9uur nog een lessenquote:Op donderdag 15 april 2010 16:43 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Enigzins wel. Ligt er natuurlijk ook wel aan hoe hard het regent etc, maar als het flink doordrupt dan kun je het idd minder goed zien omdat je zijraampjes kleddernat zijn.
Ik reed tijdens de eerste rijles ook zo'n 100-105, maar dat was op een 80 km/h wegquote:Ik moest van mijn instructeur de 1e rijles al gelijk 120 rijden
Mwah, dat makkelijke kan vies tegenvallen. Hoewel ik dan ook tijdens de les regelmatig bij knooppunt Kerensheide kom en daar constant op invoegend, uitvoegend verkeer en weet ik allemaal niet moet letten.quote:Op donderdag 15 april 2010 18:11 schreef Fanstrat het volgende:
Ik vind op de snelweg rijden het makkelijkste wat er is. Je hoeft helemaal niet te schakelen en het enige wat je moet doen is voldoende afstand op je voorganger houden. Ik moest van mijn instructeur de 1e rijles al gelijk 120 rijden
Dat had ik tijdens mijn allereerste les. Keiharde regen en overal diepe plassen. Als ik m'n stuur niet goed vasthield dan voelde je de wielen onder je vandaan alle kanten op glijden (slechte omschrijving, maar ik hoop dat je weet wat ik bedoelquote:Op donderdag 15 april 2010 16:50 schreef MelR het volgende:
[..]
ja en aqua planing! best eng in het begin!...ik heb dus a.k donderdag mn examen...om 13.05...wel een kuttijd! maar ja heb zaterdag om 9uur en maandag om 9uur nog een lessen
klote voor je House_is_a_feeling! was die situatie met die fietser het enige punt waarop je zakte?...dan vind ik t echt overdreven!!..
gefeliciteerd geslaagden!
Het was wel de major issue, er waren paar andere kleine dingen waar commentaar op was maar hij zei dat als dit goed ging dat de rest niet uit zou maken. Aan de ene kant kan ik het enigszins begrijpen maar aan de andere kant zijn er zo veel meer idioten op de weg die gevaarlijkere stunts uithalen! Dat maakt het gewoon oneerlijk!quote:Op donderdag 15 april 2010 16:50 schreef MelR het volgende:
klote voor je House_is_a_feeling! was die situatie met die fietser het enige punt waarop je zakte?...dan vind ik t echt overdreven!!..
gefeliciteerd geslaagden!
Leuk voor je Hyman! Veel plezier met je roze pasjequote:
Een Chrysler Voyager (zoiets dacht ik, voor 7 personen).quote:Op donderdag 15 april 2010 15:03 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
wat chill, wat voor auto is t dan?
Ik mocht gister stukje rijden, vet irritant zo mn moeder ernaast en op alles wijzen en dan ik heel de tijd zeggen, ja weet ik mam
benzine is kut in het begin, maarja went snel zat
Daar had ik gister dus last van bij mijn allereerste rit zonder rij-instructeur! Iemand reed 130, ik 120, dus ik ging naar rechts achter een vrachtwagen, maar toen kwam er een hele stoet auto's voorbij die 110-120 reden. Ik moest toen de hele tijd wachten, had ik nog nooit meegemaakt tijdens mijn rijlessenquote:Op donderdag 15 april 2010 21:28 schreef willempjewever het volgende:
Snelwegen zijn niet moeilijk, maar je krijgt vast wat lastige opritjes naar de snelweg voor je kiezen en als je in de randstad woont en het is druk moet je een gaatje pakken als het er is en dat is best pittig als je rijles hebt.
Maar als je eenmaal op de snelweg zit is het gewoon rijden en alleen opletten dat je niet klem komt te zitten achter een vrachtwagen (vooral als het druk is kom je daar weer lastig achter vandaan).
Gefeliciteerdquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |