TM wat fijn dat alles goed was en dat het zo mee viel!

Nu weer vol goede moed verder!
Mijsje wat fijn, de brief!!!!!
Nu gaat het echt beginnen! (tenminste, het lijkt me dat het zo voelt)
Veel sterkte morgen. Ik weet zeker dat je moeder bij je is. Niet alleen morgen, maar op alle momenten dat je het moeilijk hebt.
Ahava neem lekker de tijd ervoor. Als jij er nog niet aan toe bent om voor de uitslagen te bellen, niet doen. Er komt vanzelf een moment waarop je verder wilt en de uitslagen wilt weten.
Miss Sly, Mc Laura en Tierr, altijd weer lieve woorden. Fijn dat jullie nog zo vaak langskomen. Jullie geven ons inderdaad hoop!
Cisco sterkte! (en heb je de Kamasutra pose al gevonden? Even oefenen van te voren.

)
PZE de tijd gaat inderaad snel, alweer poging 2! Hoop zo dat dit hem gaat worden. En je hebt weer een lichtpuntje om naar uit te kijken.
Voor jou gaat de tijd waarschiijnlijk veel te langzaam Poezebeest. Ik wou dat ik je met een tijdmachine vooruit in de tijd kon schieten.
Je vroeg hoe het met mij gaat, lief!
Ben een paar dagen na de operatie lekker aan de slag gegaan met mn vent, dus heb goed van de vruchtbare dagen gebruik weten te maken. Ik heb weer een beetje hoop. Het zou zo maar kunnen zijn dat de zaadjes van mn vent nu twee maanden na de ingreep wat beter zwemmen, en als ik echt zo vruchtbaar ben na de laparoscopie als gezegd wordt, heb ik misschien wel iets meer kans.. Dus ik zit toch een beetje ongeduldig en in spanning te wachten op mijn NOD (17 mei) En soms heb ik weer een sombere bui en denk ik dat het toch niet lukt zonder IVF. Beetje dubbel dus. Ik voel ook nog he-le-maal niks. Maarja dat kan natuurlijk ook niet 5 dpo.
En lieve dames, allemaal sterkte morgen. Ik heb er zelf niet zoveel last van, mijn moeder heeft het ooit afgeschaft. Ze vond het belachelijk, het is toch altijd moederdag. Ik neem ook altijd een cadeautje voor haar mee. (dus ik ben wel duurder uit haha) Maar ik begrijp dat het voor velen moeilijk zal zijn, dus ik denk aan jullie. En hoop en bid heel hard dat jullie allemaal ooit moeder zullen zijn.