Verwante DE-linksquote:Hitterecord in New York
NEW YORK - New York heeft te maken met extreme warmte. Nog nooit eerder was het zo vroeg in het jaar zo warm in de metropool. De temperaturen liepen woensdag zelfs op tot 33 graden.
Het vorige record stamde uit 1929, toen het ruim 31 graden Celsius werd.
Airconditioners draaiden dan ook al vroeg in het seizoen overuren. Normaal gesproken is het rond deze tijd van het jaar zo'n 15 graden in de metropool.
Komende dagen wordt het iets minder heet, maar is het met 26 graden Celsius nog steeds extreem warm
Idd, winter, zomer, herfst, lentequote:Op donderdag 8 april 2010 10:09 schreef Rekkie het volgende:
We moeten de jaarindeling gewoon herzien
Ik zal het nog sensationeler makenquote:Op donderdag 8 april 2010 10:06 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Verwante DE-links
Na extreme sneeuwval nu historische overstromingen in de VS?
Oosten VS bedolven onder recordhoeveelheid sneeuw
Hurricane Season 2010
Eerst extreme sneeuwval, dan extreme overstromingen en dan extreme hitte aan de oostkust?![]()
![]()
Wat volgt? Een extreem orkaanseizoen?
quote:
Geloof dat er idd ook een heel actief orkaanseizoen wordt verwachtquote:Op donderdag 8 april 2010 10:06 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Verwante DE-links
Na extreme sneeuwval nu historische overstromingen in de VS?
Oosten VS bedolven onder recordhoeveelheid sneeuw
Hurricane Season 2010
Eerst extreme sneeuwval, dan extreme overstromingen en dan extreme hitte aan de oostkust?![]()
![]()
Wat volgt? Een extreem orkaanseizoen?
quote:Op donderdag 8 april 2010 12:36 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Geloof dat er idd ook een heel actief orkaanseizoen wordt verwacht.
Ik zie de bui al hangen voor Haitiquote:Amerikanen verwachten zeker één zware orkaan
Weerkundige diensten verwachten dat de Verenigde Staten of het Caraïbische gebied deze zomer zullen getroffen worden door een heel zware orkaan. Met warmer water in de Atlantische oceaan en een afzwakking van El Nino ligt het recept voor extreme storm in ieder geval klaar.
Het orkaanseizoen begint op 1 juni aan de Amerikaanse kust. De kans dat er zich een orkaan met windsnelheden van meer dan 178 kilometer per uur zal vormen is 69 procent. Gemiddeld ligt dat jaarlijkse risico op 52 procent. Vooral Florida moet vrezen met een risico van 45 procent.
Ook de Amerikaanse Golfkust ligt in de gevarenzone. Daar bevinden zich de belangrijkste Amerikaanse olieraffinaderijen. De Caraïben zullen hoogstwaarschijnlijk door minstens één orkaan getroffen worden. Daar staat het percentage op 58 procent.
De lijst met namen voor de orkanen van 2010 ligt al klaar. De storm van het jaar zal dus één van de volgende namen krijgen: Alex, Bonnie, Colin, Danielle, Earl, Fiona, Gaston, Hermine, Igor, Julia, Karl, Lisa, Matthew, Nicole, Otto, Paula, Richard, Shary, Tomas, Virginie en Walter.
Yup, zul je net zien dat zij weer de volle laag krijgenquote:Op vrijdag 9 april 2010 11:44 schreef Frutsel het volgende:
[..]
[..]
Ik zie de bui al hangen voor Haiti
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |