PICS!quote:Op woensdag 14 april 2010 19:03 schreef Manono het volgende:
wat een praatjes hier - geen moderne bh heeft nog een DD cup, DD is een oude cupmaat en gewoon de tegenwoordige cup E
en dat het sneller hangt dan een cup B of C is een fabeltje, bij een grotere cup is er ook meer weefsel wat het allemaal op zijn plaats houdt - hangende borsten zijn eerder het gevolg van langdurige borstvoeding of extreme schommelingen in gewicht (te snel afvallen bijv)
heb 75G - dan denkt men gauw aan megagrote pornotieten maar bij echte borsten ziet het er best normaal uit
No, I wish notquote:Op dinsdag 13 april 2010 19:34 schreef Pitabroodje het volgende:
Waarom heeft iedereen het hier over DD?
Allemaal een vriendin met DD ofzo?YOU WISH
Een flinke C/kleine D.quote:Op donderdag 8 april 2010 01:19 schreef o.us het volgende:
Simpel topic.
Voor de vrouwen: Welk cupmaat vind jij het handigst? Wat is volgens jou de ideale?
Voor de mannen: Welk cupmaat vind jij het handigst? Wat is volgens jou de ideale?
Maar jij bent dan ook half pedo, half homo.quote:
That's right, maar laat je tieten nou maar zien.quote:Op donderdag 15 april 2010 04:19 schreef Manono het volgende:
een ideale cupmaat is net zulke onzin net als andere standaardvoorwaarden
dichtgetimmerde lijstjes are soo boring
Jij eerst!quote:Op donderdag 15 april 2010 04:31 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
That's right, maar laat je tieten nou maar zien.
Ik maak me altijd zorgen, wanneer een vrouw dit zegt. Toch is het zeker een grote wijsheid.quote:
Waarom zal jij je daar zorgen over maken?quote:Op donderdag 15 april 2010 23:00 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Ik maak me altijd zorgen, wanneer een vrouw dit zegt. Toch is het zeker een grote wijsheid.
Ik ben 1,62 en heb 75D. Vroeger was het C, maar toch nog gegroeid de laatste jaren, strange. Anyway, ik vind ze niet te groot en heb er ook geen last van. Ze ogen ook helemaal niet groot. Alleen met kleren is het nog wel eens lastig. Zo had ik vandeweek een onwijs leuk jurkje aan, maar mijn borsten pasten er gewoon niet in. En dat heb ik eigenlijk altijd met jurkjes en shirtjes die onder de borst zo'n getailleerd gedeelte hebben... Hetzelfde geldt voor bikini's trouwens, halter en triangel bikini's passen eigenlijk nooit. En beugel bikini's zijn saaiquote:Op woensdag 14 april 2010 16:45 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Ik heb 70C, en vind het eigenlijk net iets te groot. Ik ben maar 1,66, en dan lijken ze nog groter.
quote:Op vrijdag 16 april 2010 08:09 schreef mirannie het volgende:
[..]
Ik ben 1,62 en heb 75D. Vroeger was het C, maar toch nog gegroeid de laatste jaren, strange. Anyway, ik vind ze niet te groot en heb er ook geen last van. Ze ogen ook helemaal niet groot. Alleen met kleren is het nog wel eens lastig. Zo had ik vandeweek een onwijs leuk jurkje aan, maar mijn borsten pasten er gewoon niet in. En dat heb ik eigenlijk altijd met jurkjes en shirtjes die onder de borst zo'n getailleerd gedeelte hebben... Hetzelfde geldt voor bikini's trouwens, halter en triangel bikini's passen eigenlijk nooit. En beugel bikini's zijn saai
Dat vraag ik me idd ook afquote:Op vrijdag 16 april 2010 08:01 schreef -XX- het volgende:
[..]
Waarom zal jij je daar zorgen over maken?
hihi... een F-cupje?quote:Op zaterdag 17 april 2010 15:34 schreef Huppelmuts het volgende:
Ik heb een F cupje![]()
Zou ze graag wat kleiner willen. Dat is met zoveel dingen gewoon veel fijner en handiger. Een C lijkt me wel ideaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |