Dat weet de verhuurder welquote:Op woensdag 7 april 2010 21:40 schreef wicha2 het volgende:
Ik heb veel last van duiven op mijn balkon. Ook de onderburen hebben hier last van. Graag wil ik vogelwering aan (laten) brengen op mijn balkon (strips op de balkonranden en gaas o.i.d. tussen de spijlen).
Is dit een taak van mij (als huurder) of van de verhuurder (ook m.b.t. kosten)? En als ik hier zelf voor moet zorgen, heb ik dan nog toestemming nodig van de verhuurder?
Alvast bedankt voor de antwoorden.
Wat heeft de gezondheidsdienst hiermee te maken?quote:Op donderdag 8 april 2010 00:18 schreef Igen het volgende:
Bij ons heeft de verhuurder van die stekels geplaatst. En dat terwijl wij als huurder het eigenlijk zelf met de GGD moeten regelen, volgens het huurcontract.
duif= vliegende rat= ongedierte.......... gezondheidsdienst bestrijdt ongedierte...quote:Op donderdag 8 april 2010 00:38 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Wat heeft de gezondheidsdienst hiermee te maken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |