Sjuul Paradijs trad een jaar geleden aan en heeft het beleid van zijn veel nettere voorganger Johan Olde Kalter op zijn kop gezet. Paradijs ziet de toekomst van die krant als een die onderwerpen op de agenda zet, desnoods door het uitvergroten van incidenten. Hij wil van De Telegraaf een prikkelende actiekrant maken die zich richt op de grote massa.quote:Op donderdag 8 april 2010 07:39 schreef IHVK het volgende:
Maar goed, de Telegraaf is dus bewust groepen tegen elkaar aan het opjutten. Is dat niet heel kwalijk?
Er zat iig een Marokkaan tussen (de wat oudere man). Maar het is wel typisch dat mensen het daarop gaan gooien, zodat ze toch nog op de een of andere manier een beetje waarheid kunnen geven aan het verhaal. Toch?quote:Op donderdag 8 april 2010 00:00 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Volgens mij waren alle geinterviewden ook Turken , zijn over het algemeen heel erg tolerant zoals ik ze ken.
Precies. Er zat minstens 1 Marokkaan tussen en hij reageerde het vriendelijkst.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zat iig een Marokkaan tussen (de wat oudere man). Maar het is wel typisch dat mensen het daarop gaan gooien, zodat ze toch nog op de een of andere manier een beetje waarheid kunnen geven aan het verhaal. Toch?
quote:Op donderdag 8 april 2010 08:07 schreef Herman het volgende:
Ik vraag me nu af wat er dan waar is van andere berichten op de Telegraaf.
- Zou Sugar Lee Hooper nog leven?
- Waren de foto's uit Haiti wel uit Haiti en vielen er wel doden?
- Was er wel een moord op Milly?
- Was de NS wel aan het prutsen vande winter?
Tuurlijk sarcastisch hierboven, maar het geeft wel aan dat je
niet van de Telegraaf alleen uit mag gaan en altijd ook ergens anders moet kijken om nieuws objectief te kunnen beoordelen.
Ik vind het vieze stemmingmakers vooral richting gekleurde medemensen. Bah, bah en nog eens BAH!
Inderdaad het is wat mij betreft het zoveelste bewijs dat er continu overdreven wordt. En mensen slikken het maar al te graag. Rutger had al eens eerder een krantenbericht onderzocht, met betrekking tot een Joods gezin in een "islamitische wijk". Ook daarbij verscheen in de media de meest vreemde berichten over. Achteraf bleek ook daar geen reet van waar te zijn.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ieder bericht met moslims en woedend erin kun je sowieso met een heel grote korrel zout nemen.
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:56 schreef IHVK het volgende:
Maar volgens sommige mensen op internet lliegen de moslims vanwege de camera's. Vraag me dan serieus af of die andere beheerder van die seksshop ook moslim is dan.
Tuurlijk. Het is allemaal een groot complot. De moslims hebben een pact met elkaar gesloten zodat wanneer de camera's zouden komen, zij zich voordeden als normale burgers.quote:Op donderdag 8 april 2010 10:56 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.
Ik snap je verwarring. Omdat voice-over en zuurpruim Nikita zich niet laten zien in dit topic, nam ik het stokje even over van hun. Had ff een PI moeten plaatsen.quote:Op donderdag 8 april 2010 12:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tuurlijk. Het is allemaal een groot complot. De moslims hebben een pact met elkaar gesloten zodat wanneer de camera's zouden komen, zij zich voordeden als normale burgers.
Mensen zoals jij zouden we eigenlijk eruit moeten flikkeren.
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:56 schreef IHVK het volgende:
Maar volgens sommige mensen op internet lliegen de moslims vanwege de camera's. Vraag me dan serieus af of die andere beheerder van die seksshop ook moslim is dan.
quote:Op donderdag 8 april 2010 10:56 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.
Zoiets doet de katholieke kerk ook , alleen daar gebruiken ze kleine jongetjes en meisjes voor.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:37 schreef Vasilevski het volgende:
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.
De Telegraaf is één grote teil gajes. Dreigementen, leugens, verdraaiingen, verzonnen ooggetuige verslagen... De honden lusten er geen brood van.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:05 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Sjuul Paradijs trad een jaar geleden aan en heeft het beleid van zijn veel nettere voorganger Johan Olde Kalter op zijn kop gezet. Paradijs ziet de toekomst van die krant als een die onderwerpen op de agenda zet, desnoods door het uitvergroten van incidenten. Hij wil van De Telegraaf een prikkelende actiekrant maken die zich richt op de grote massa.
Overigens is de Telegraaf in vergelijking met veel buitenlandse kranten nog redelijk subtiel.
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:37 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.
[..]
Burakius heeft een goed punt.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:25 schreef Burakius het volgende:
[..]
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.
Of is dat ook takkiya als ik dat zeg
Het is ook nooit goed voor mensen zoals jij. Je roept constant dat Moslims A moeten zeggen. En als ze A zeggen dan bedoelen ze eigenlijk B volgens jou.
Rot effe een eindje op
p.s.
Takkiya is liegen over je geloof onder dwang.D.w.z. of je aanhanger bent van de Islam. Je beseft dat liegen over het erg vinden van een sm-zaak niet onder liegen over dat je een Moslim valt. Er is dus geen geval van Takkiya ZELFS als de Moslims hier zouden liegen.
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:25 schreef Burakius het volgende:
[..]
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.
Of is dat ook takkiya als ik dat zeg
Het is ook nooit goed voor mensen zoals jij. Je roept constant dat Moslims A moeten zeggen. En als ze A zeggen dan bedoelen ze eigenlijk B volgens jou.
Rot effe een eindje op
p.s.
Takkiya is liegen over je geloof onder dwang.D.w.z. of je aanhanger bent van de Islam. Je beseft dat liegen over het erg vinden van een sm-zaak niet onder liegen over dat je een Moslim valt. Er is dus geen geval van Takkiya ZELFS als de Moslims hier zouden liegen.
Dat zag ik wel overigens.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:57 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.
Ik ben het dan ook met jou eens dat dat complete lulkoek is, dacht dat dat ook wel duidelijk naar voren kwam, aangezien het in het verlengde van de opmerking van IHVK en het grapje van Bernhard lag, maar blijkbaar niet. Wind je niet zo
op joh.
Ach ja.... ze kregen niet voor niets een verschijningsverbod van 1945 tot 1949....quote:Op donderdag 8 april 2010 17:13 schreef Fortune_Cookie het volgende:
De Telegraaf is één grote teil gajes. Dreigementen, leugens, verdraaiingen, verzonnen ooggetuige verslagen... De honden lusten er geen brood van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |