Waarom na de liveshow? Dan heeft heel die prono toch geen zin meerquote:
Omdat dan de optredens zijn geweest? Ik heb het niet bedacht, maar achteraf vond ik het wel logischer...quote:Op woensdag 7 april 2010 20:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Waarom na de liveshow? Dan heeft heel die prono toch geen zin meer
Normaal was de tijd 1 minuut voor het programma begon
is misschien wel beter jaquote:Op woensdag 7 april 2010 21:09 schreef Tegan het volgende:
Ik kan ook wel alle deadlines op 20:25 zetten? Zeg het maar.
Niet perse. De stemmers hebben al weken hun favorieten kunnen bepalen. Daar kan wel wat in verschuiven door de liveshows maar is er niet direct van afhankelijk. Het is niet 'de mol' waar objectief gekeken wordt wie de test het slechtst gemaakt heeftquote:Op woensdag 7 april 2010 21:21 schreef Tegan het volgende:
Maar degene die afvalt hangt wel af van de optreden.
Maar stel dat er iemand helemaal door de mand valt en ook niet eens in de buurt van de goeie noot komt, dan zal het toch zeker invloed hebben.quote:Op woensdag 7 april 2010 21:25 schreef ranja het volgende:
[..]
Niet perse. De stemmers hebben al weken hun favorieten kunnen bepalen. Daar kan wel wat in verschuiven door de liveshows maar is er niet direct van afhankelijk. Het is niet 'de mol' waar objectief gekeken wordt wie de test het slechtst gemaakt heeft
Poll: Hoe laat moet de Prono stoppenquote:Op woensdag 7 april 2010 21:40 schreef -Vaduz- het volgende:
Meer meningen welkom!
20.25 uur of 22.25?
Goed werk, lekker flexibel.quote:Op woensdag 7 april 2010 22:19 schreef Tegan het volgende:
Ok, fixed naar 20:25 en ook die vraag in de FAQ gezet.
quote:Op woensdag 7 april 2010 15:27 schreef Tegan het volgende:
Iemand die nog een leuk bannertje kan photoshoppen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |