abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_80037249


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.
Cue_: Met haar ogen heeft ze menig GAM SCer (man/vrouw) weten te verleiden. Helaas blijkt mevrouw een ware piemelteaser zodra het puntje bij paaltje komt. Heeft smaak qua cabaret maar mist deze bij broodbeleg.

In memoriam:
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Liet zich nog maar sporadisch zien en nu helemaal niet meer.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

Reservebank:
Flodder450: 48h ban.

DE OP IS HIER TE VINDEN

pi_80037271
Voor pheno
  woensdag 7 april 2010 @ 11:40:18 #3
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80037275
hoi
Do androids dream of electric sheep?
pi_80037290
Deze TT is toch al voorbij gekomen?

Een leuke TT was geweest "waar Flodder ons 48 uur met rust laat".
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80037325
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:38 schreef Pheno het volgende:

[..]

Maglev? Nee, die niet. Een zooi Shinkansen waarvan 1 van 3 meter Nu nog de ruimte om een baanplan te maken waar die in zijn volledigheid op past Daarnaast wat vreemde uitgaves van treintjes. Volgens mij liep er ergens op fok een modelspoortopic, daar staat mijn laatste veilingwinst nog wel. Ik zal even moeten graven, momentje
Ben benieuwd
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80037362
Met de deur open schijten met Kid Cudi op de achtergrond. Heerlijk.
  woensdag 7 april 2010 @ 11:42:51 #7
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_80037373
Lyzio mag eigenlijk ook wel naar In Memoriam...
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_80037398
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:40 schreef badboynova het volgende:
Deze TT is toch al voorbij gekomen?

Een leuke TT was geweest "waar Flodder ons 48 uur met rust laat".
Heb hem op de reservebank
pi_80037423
Thanks voor het openen.
Ondertussen gevonden, het viel me nog mee.

De trein beeldt de vier seizoenen uit, elk seizoen afgebeeld op een treinstel. De lente, wanneer de kersenbloesem uitkomt, rijdt voorop.




Testbaantje met tempeltje dat hier al tijden op tafel ligt


In het echt liep deze versie tot 2005. In 2009 is de nieuwere versie ook uit dienst gegaan.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  woensdag 7 april 2010 @ 11:45:26 #10
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80037461
Slowchat
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_80037485
Is Flodder geband? Vandaar dat SC ineens toffiger is!
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  woensdag 7 april 2010 @ 11:46:26 #12
111656 Poit
12-08-12
pi_80037496
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:44 schreef Pheno het volgende:
Thanks voor het openen.
Ondertussen gevonden, het viel me nog mee.

De trein beeldt de vier seizoenen uit, elk seizoen afgebeeld op een treinstel. De lente, wanneer de kersenbloesem uitkomt, rijdt voorop.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Testbaantje met tempeltje dat hier al tijden op tafel ligt
[ afbeelding ]

In het echt liep deze versie tot 2005. In 2009 is de nieuwere versie ook uit dienst gegaan.
[ afbeelding ]
Haha, stiekem best gruwelijk.
Heb helemaal niets met die dingen maar kan de toewijding aan je hobby wel waarderen
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  woensdag 7 april 2010 @ 11:46:35 #13
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80037499
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:46 schreef SocialDisorder het volgende:
Is Flodder geband? Vandaar dat SC ineens toffiger is!
Allemaal toffe mensen in deze chats
Do androids dream of electric sheep?
  woensdag 7 april 2010 @ 11:48:52 #14
111656 Poit
12-08-12
pi_80037573
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:46 schreef RitseB het volgende:

[..]

Allemaal toffe mensen in deze chats
QF MOTHERFUCKING T
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80037593
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:46 schreef Poit het volgende:

[..]

Haha, stiekem best gruwelijk.
Heb helemaal niets met die dingen maar kan de toewijding aan je hobby wel waarderen
Als je op een modelbeurs loopt zie je ook echt oud volk rondlopen. Daarom ga ik ook bijna niet, ze hebben hier in Nederland bijna geen Japanse modellen, dus het kost me over het algemeen alleen maar entreegeld. Ik ben drie keer geweest of zo, maar zag steeds dezelfde knakker met dezelfde twee treinen

Uiteindelijk wil ik een baan aansturen met een computer. Nog geen idee hoe, maar dat komt uiteindelijk wel. Het is priegelen, maar kan ook prima technisch zijn. Zou ik een iPad als inputdevice kopen
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  woensdag 7 april 2010 @ 11:50:34 #16
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_80037645
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:46 schreef SocialDisorder het volgende:
Is Flodder geband? Vandaar dat SC ineens toffiger is!
Om Remlof te citeren:
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:37 schreef remlof het volgende:
Flodder450 blijft zieken in de GAM SC na al verschillende keren gewaarschuwd te zijn, 48 uur.
Het antwoord is dus ja. VLAGGEN UIT!!!!!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 7 april 2010 @ 11:52:23 #17
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_80037707
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:49 schreef Pheno het volgende:

[..]

Als je op een modelbeurs loopt zie je ook echt oud volk rondlopen. Daarom ga ik ook bijna niet, ze hebben hier in Nederland bijna geen Japanse modellen, dus het kost me over het algemeen alleen maar entreegeld. Ik ben drie keer geweest of zo, maar zag steeds dezelfde knakker met dezelfde twee treinen

Uiteindelijk wil ik een baan aansturen met een computer. Nog geen idee hoe, maar dat komt uiteindelijk wel. Het is priegelen, maar kan ook prima technisch zijn. Zou ik een iPad als inputdevice kopen
Op je werk even met je treinen spelen
Do androids dream of electric sheep?
pi_80037766
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:52 schreef RitseB het volgende:

[..]

Op je werk even met je treinen spelen
Helaas werk ik ik bij een bedrijf waar ik graag weg zou willen. Een fusie pakte niet zo goed uit, zeg maar

Dat komt wel, iets met oude schoenen bewaren en zo.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_80037773
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:49 schreef Pheno het volgende:

[..]

Als je op een modelbeurs loopt zie je ook echt oud volk rondlopen. Daarom ga ik ook bijna niet, ze hebben hier in Nederland bijna geen Japanse modellen, dus het kost me over het algemeen alleen maar entreegeld. Ik ben drie keer geweest of zo, maar zag steeds dezelfde knakker met dezelfde twee treinen

Uiteindelijk wil ik een baan aansturen met een computer. Nog geen idee hoe, maar dat komt uiteindelijk wel. Het is priegelen, maar kan ook prima technisch zijn. Zou ik een iPad als inputdevice kopen
Check dit: http://www.nproject.org/n(...)ng-met-koploper.html

ik heb samen met m'n vader een keer een proefopstellinkje gemaakt met dit proggie en het werkt echt fucking ace.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  woensdag 7 april 2010 @ 11:54:37 #20
111656 Poit
12-08-12
pi_80037788
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:49 schreef Pheno het volgende:

[..]

Als je op een modelbeurs loopt zie je ook echt oud volk rondlopen. Daarom ga ik ook bijna niet, ze hebben hier in Nederland bijna geen Japanse modellen, dus het kost me over het algemeen alleen maar entreegeld. Ik ben drie keer geweest of zo, maar zag steeds dezelfde knakker met dezelfde twee treinen

Uiteindelijk wil ik een baan aansturen met een computer. Nog geen idee hoe, maar dat komt uiteindelijk wel. Het is priegelen, maar kan ook prima technisch zijn. Zou ik een iPad als inputdevice kopen
De vader van een kennis van me had z'n hele zolder ingericht met die dingen. Zelfs een dienstregeling en alles geprogrammeerd enzo. Hij had zelfs omroepberichten met vertragingen en dat soort dingen.
Ik hou het maar bij m'n arcadekast
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_80037798
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:52 schreef RitseB het volgende:

[..]

Op je werk even met je treinen spelen
Dit zou wel heel ranzig kunnen klinken
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_80037835
Hopelijk vergeet hij dat ie moet mailen of hopelijk weet hij dat helemaal niet.

Wat een etter is het joch eigenlijk..
  woensdag 7 april 2010 @ 11:56:59 #23
258907 De_Kok
Koning van de Keuken
pi_80037886
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:48 schreef Poit het volgende:

[..]

QF MOTHERFUCKING T
aanwezig
PSN User Name: Rodyzor Last.fm: Kashmar
pi_80037935
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:54 schreef Poit het volgende:

[..]

De vader van een kennis van me had z'n hele zolder ingericht met die dingen. Zelfs een dienstregeling en alles geprogrammeerd enzo. Hij had zelfs omroepberichten met vertragingen en dat soort dingen.
Ik hou het maar bij m'n arcadekast
Dude bro! Heb jij zo'n arcadekast ding met zo'n computertje ingebouwd en 10000en spellen enzo?
Altijd al een droom van me geweest om zelf ook zo'n ding te bouwen, maar nooit de tijd/plek/geld voor genomen
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  woensdag 7 april 2010 @ 11:59:14 #25
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_80037963
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:44 schreef Pheno het volgende:
Thanks voor het openen.
Ondertussen gevonden, het viel me nog mee.

De trein beeldt de vier seizoenen uit, elk seizoen afgebeeld op een treinstel. De lente, wanneer de kersenbloesem uitkomt, rijdt voorop.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Testbaantje met tempeltje dat hier al tijden op tafel ligt
[ afbeelding ]

In het echt liep deze versie tot 2005. In 2009 is de nieuwere versie ook uit dienst gegaan.
[ afbeelding ]
Ik heb nog superveel Fleischmann en Marklin treintjes liggen van vroeger.
Please sir. When moon? When Mustang?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')