Isabella heeft Charlie's telefoonnummer omdat ze even op "charliexxxxxILU.hyves.nl" had gekeken..quote:Op woensdag 7 april 2010 11:58 schreef vencodark het volgende:
Nu je het zegt.Totaal niet bij stilgestaan.
Het is ook gewoon zo onlogisch dat die 2 elkaar al 10 jaar niet hebben gezien (of waarschijnlijk gesproken). Ze hebben nogal wat bij te praten.
Hell no!!!quote:Op woensdag 7 april 2010 14:54 schreef Perico het volgende:
[..]
Isabella heeft Charlie's telefoonnummer omdat ze even op "charliexxxxxILU.hyves.nl" had gekeken..
Het is ook vreemd dat Janine nog geen scene met Amy heeft gehad, omdat ze in haar huis logeert.
Verder ben ik blij dat Maxime blijft, maar geef haar dan wel meer macht en laat haar langzaamaan de gelijke van Ludo worden, en niet alleen in familiezaken.
quote:Op woensdag 7 april 2010 19:26 schreef Liquidist het volgende:
want?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op woensdag 7 april 2010 19:37 schreef Frey het volgende:
[..]Daar zal ik ook geen traan om laten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Laatst rond de 4000e aflevering hebben ze bij Boulevard beelden laten zien van de 6 huwelijke van Janine. Dus dan is dit ook de 6e scheidingsakte.quote:Op woensdag 7 april 2010 20:09 schreef Renesite het volgende:
Haar HOEVEELSTE echtscheidingsakte is dit al![]()
Ehm.... 3x Ludo, 1x Stefano, 1x Jack.... wie mis ikquote:Op woensdag 7 april 2010 20:22 schreef Mss het volgende:
[..]
Laatst rond de 4000e aflevering hebben ze bij Boulevard beelden laten zien van de 6 huwelijke van Janine. Dus dan is dit ook de 6e scheidingsakte.
dat duurt toch ook wel een paar weken ofzo?quote:Op woensdag 7 april 2010 22:51 schreef Inca het volgende:
En Martijn loopt nog steeds met zijn gipsen hand rond.
Maar ze is toch ook een keer bijna met iemand anders getrouwd? Die psycholoog toch? Die voor het altaar keihard 'nee' zei omdat Ludo binnen kwam lopen?quote:Op woensdag 7 april 2010 21:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ehm.... 3x Ludo, 1x Stefano, 1x Jack.... wie mis ik?
quote:Op woensdag 7 april 2010 23:45 schreef Frey het volgende:
Rafaël Prins.![]()
Ludo zat er gewoon al. Toen Janine haar jawoord moest geven, keek ze eerst Ludo aan en zei toen ja. Vervolgens verliet Ludo de zaal en Rafaël zei nee omdat hij zag van wie Janine werkelijk hield.
Heldquote:Op woensdag 7 april 2010 23:45 schreef Frey het volgende:
Rafaël Prins.![]()
Ludo zat er gewoon al. Toen Janine haar jawoord moest geven, keek ze eerst Ludo aan en zei toen ja. Vervolgens verliet Ludo de zaal en Rafaël zei nee omdat hij zag van wie Janine werkelijk hield.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:55 schreef miss_dynastie het volgende:
Ineens werken de uitzendingen wel. Zo apart ook he, Isabella weet niks van Valentijn, Charlie heeft blijkbaar wel al die tijd hetzelfde nummer gehad anders kon ze nu ook niet bellen, die heeft ze dus niet gebeld, maar Yasmin toevallig wel, maar die nam niet op, ik bedoel:
Eigenlijk hebben die 2 achteraf maar heel kort iets met elkaar gehad en daarnaast was het ook nog eens een knipperlicht relatie.quote:Op woensdag 7 april 2010 21:40 schreef J-net het volgende:
Simon!!!!
Ze waren eigenlijk ook geen vriendinnen, pas na de comeback van Anita waren ze ineens vriendinnen. Daarvoor waren ze zelfs van verschillende generaties, Charlie was toen een 17-jarige en behoorde duidelijk nog tot het type 'Kim-Hedwig-Florien-Vicky' en Anita was duidelijk eind 20 en was al met hele andere dingen bezig.quote:Op dinsdag 6 april 2010 03:15 schreef Harajuku. het volgende:
Ik kan me echt niet heugen dat Charlie en Anita vriendinnen zijn geweestEn waarom negeert Amy iedereen maar is ze al gelijk all over Ludo,
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |