quote:
die bestaat al heel lang niet meer...quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:10 schreef frits22 het volgende:
twente gaat puntverlies leiden maar uiteindelijk worden ze kampioen en is er van een traditionele top 3 niet meer sprake.
Ik vond em ook heerlijk ja, en stond te genieten van het hakje van Kufoquote:Op zondag 11 april 2010 15:30 schreef Silv het volgende:
Woah. Die goal van de Jong was wel echt Ruiz style afgemaakt gistern.
quote:Op zondag 11 april 2010 10:49 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ajax en PSV verspelen geen punten meer, maar het lijkt me stug dat Twente dit nog weggeeft.
Het is ze gegund hoor
Ik hoop dat dat kan, want dan kom ik die kant weer opquote:Op maandag 12 april 2010 09:23 schreef ReMcOrE het volgende:
AZ was absoluut niet denderend zaterdag (FCT ook niet trouwens...), dus heel bang ben ik niet voor morgenavondweet wel dat ik met gruwelijke spanning voor de tv ga zitten!!
en mochten we winnen, zullen we dan zondag op de Oude Markt naar een scherm kunnen gaan kijken?
heb helaas geen kaartje, dus Oude Markt of anders thuisquote:Op maandag 12 april 2010 09:27 schreef Merson het volgende:
Euh, nee. Dan gaan we in het stadion kijken.
als we morgenavond winnen, komen er woensdag/donderdag vast berichten over wat er zondag geregeld wordt voor de fans die niet bij de wedstrijd zelf zijnquote:Op maandag 12 april 2010 09:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik hoop dat dat kan, want dan kom ik die kant weer op
Ik hoop op de oude markt, net zoals met de bekerfinale. Met z'n allen kijken met pils erbijquote:Op maandag 12 april 2010 09:31 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
heb helaas geen kaartje, dus Oude Markt of anders thuis
[..]
als we morgenavond winnen, komen er woensdag/donderdag vast berichten over wat er zondag geregeld wordt voor de fans die niet bij de wedstrijd zelf zijn
ik ben al een paar weken gestopt met kijken naar Ajax, kijken naar hun programma en me druk maken over waar ze puntjes gaan laten liggen etc.quote:Op maandag 12 april 2010 10:37 schreef Symphonic het volgende:
Ik had even niet meegekregen dat er een doordeweeks programma is.
Ajax heeft helaas weer een makkie. Ik dnek niet dat Willem II ze een strobreed in de weg legt.
en dan gun ik jullie de beker welquote:Op maandag 12 april 2010 10:44 schreef Lastpost het volgende:
Ik hoop dat Feyenoord wint van Sparta, dan gun ik jullie die 3 punten in eigen huis wel hoor.
Daar zou ik zo voor tekenen.quote:
Mooi kan het ook niet altijd, je hebt helaas ook nog een tegenstander die geregeld anti-voetbal hanteerd om een punt te pakken, dat merkten wij laatst nog toen NAC op bezoek kwam.quote:Op maandag 12 april 2010 10:56 schreef DaDude1987 het volgende:
Mooi was het niet altijd, maar inzet was er wél, ALTIJD de volle 100%.
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenquote:Op maandag 12 april 2010 10:56 schreef DaDude1987 het volgende:
Mooi was het niet altijd, maar inzet was er wél, ALTIJD de volle 100%.
Stoch vind ik sowieso als een verwende blaag uit de winterstop gekomen eigenlijk...quote:Op maandag 12 april 2010 11:03 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenalleen Stoch liet z'n mannetje erg vaak lopen, waardoor Tiendalli ineens 2 spelers van heerenveen moest verdedigen
hij heeft niet meer de vorm van voor de winterstop en laat steeds vaker steekjes vallen inderdaadquote:Op maandag 12 april 2010 11:44 schreef kastanova het volgende:
[..]
Stoch vind ik sowieso als een verwende blaag uit de winterstop gekomen eigenlijk...
Beetje een Ronaldo-air heeft hij sindsdien om zich heen hangen.
Doet die het hele seizoen al. En vorige seizoenen zelfs ook al!quote:Op maandag 12 april 2010 11:03 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenalleen Stoch liet z'n mannetje erg vaak lopen, waardoor Tiendalli ineens 2 spelers van heerenveen moest verdedigen
had het idee dat hij zaterdag, net als ongeveer het hele elftal, compleet alles gaf om de bal te heroveren om weer richting het doel van Timmer te kunnen... maar dat kan ook te maken hebben met de wedstrijd op zich, aangezien die een beetje chaotisch etc. wasquote:Op maandag 12 april 2010 15:14 schreef Merson het volgende:
[..]
Doet die het hele seizoen al. En vorige seizoenen zelfs ook al!
Wanneer je AZ, PSV en Twente uitschakeld voor de beker verdien je deze.quote:Op maandag 12 april 2010 10:53 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Daar zou ik zo voor tekenen.![]()
Maar Twente heeft gewoon het mooiste voetbal laten zien dit seizoen, wat pech gehad bij het hervatten van de competitie, anders had het nu al beslist geweest.
Sterke verdediging, machtig middenveld en een makkelijk scorende voorhoede én ook nog eens met goed verzorgd voetbal en de juiste inzet/mentaliteit.
En ook niet onbelangrijk, ze stralen echt plezier uit en dat zou bij iedereen de basis moeten zijn.
Buiten dat gun ik het m'n rivaal sowieso niet, lijkt me logisch.
quote:Bij winst, zondag grote schermen in binnenstad Enschede
Enschede plaatst zondag voor de wedstrijd FC Twente - Feyenoord schermen in de binnenstad als FC Twente die dag kampioen kan worden.
Dan moet FC Twente morgenavond wel winnen van AZ. De schermen worden opgehangen op de Oude Markt, het van Heekplein en op het Stationsplein. Als FC Twente niet wint van AZ worden de plannen opgeschoven.
* Drizzt ook als we morgen van AZ winnenquote:Op maandag 12 april 2010 16:53 schreef ReMcOrE het volgende:
* ReMcOrE is zondag op de Oude Markt te vinden![]()
![]()
http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=109756
[..]
ja, dat stukje vond ik ook erg tofquote:Op maandag 12 april 2010 22:25 schreef Merson het volgende:
Vond het in de Tubantia vanmorgen wel een mooi stukje.
Hopelijk wordt het een hele fijne en mooie droom en geen nachtmerrie.
COME TWENTE!
dan lopen we een punt uit op Ajax, 5 punten verschil met nog 2 wedstrijden te gaan; ik teken ervoorquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
Dat zou wel fijn zijnquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
Alkmaar.quote:Op dinsdag 13 april 2010 00:45 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Merson, waar ben je morgenavond: in Alkmaar of thuis??
ik hoop dat jij het was die ook had gedroomd dat GAE kampioen werd, want dan wint ajax gewoonquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |