Haha het is eigenlijk een grapje van Nune geweest, nav dit http://makeupalley.com/m_106591191quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:13 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
Ik geloof na 1 april niks meer..
* Gaat googlen op "nephand" *
Ik zie niet echt iets via die linkquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:18 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Haha het is eigenlijk een grapje van Nune geweest, nav dit http://makeupalley.com/m_106591191
Een nephand? Wtf, dat ziet er hartstikke echt uit met dat vel als je hem buigt. Iehwl.quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:00 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
lol dat is een gekleurd vel papier![]()
en ik gebruik altijd een statief, altijd iso op 100 en de macro setting aan. nooit flash, geen witbalans correctie, die staat op automatisch.
En ik gebruik een nephand he, dacht dat algemeen bekend was
EDIT: en ochtendlicht! Werkt het allerbest.
Scary he?quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:40 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Een nephand? Wtf, dat ziet er hartstikke echt uit met dat vel als je hem buigt. Iehwl.
Ja ik had op mijn opleiding een neppop waar je mee moest oefenen met houdingen enzo, maar die was gewoon helemaal glad, maar dit is gewoon freakyquote:
het bizarre is, dat je die handen dus helemaal op menselijke reacties kan programmeren. Ze hadden ze dus in veldhoven, en ik schrok er vanquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:43 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja ik had op mijn opleiding een neppop waar je mee moest oefenen met houdingen enzo, maar die was gewoon helemaal glad, maar dit is gewoon freaky
Sssssstt....die hand ligt nu naast me.....ze ligt net in bedquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:43 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja ik had op mijn opleiding een neppop waar je mee moest oefenen met houdingen enzo, maar die was gewoon helemaal glad, maar dit is gewoon freaky
Wel handig als je vriend zin heeft en jij niet!quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:47 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
het bizarre is, dat je die handen dus helemaal op menselijke reacties kan programmeren. Ze hadden ze dus in veldhoven, en ik schrok er van
ik ben niet zo goed in programmeren als snkr whehehehe!quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:47 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Wel handig als je vriend zin heeft en jij niet!
quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:47 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Wel handig als je vriend zin heeft en jij niet!
Ze zijjn mooi geworden zeg, je zal wel commentaar gekregen hebben? Of niet.quote:Op zaterdag 3 april 2010 21:41 schreef princess-a het volgende:
Mijn stapnagels voor vanavond, heb allemaal lieve blauwe details in mn outfit en moest daarom Sold out Forever wel even inruilen voor wat anders.. Kleur lijkt het meest op de 2e foto
Diamond cosmetics Midnight Passion (hoe toepasselijk) getipt met Mad as a Hatter
[ afbeelding ]
Ook erg leuk bij mijn smokey eyes
[ afbeelding ]
In tegenstelling tot Amnaba ben ik eindelijk van de peniciline kuur af and I'm so ready to party
Wat waren je laserlace nagels mooi geworden!!! Goed gedaan hoor. Je hebt het er netjes op gekregen zag ik.quote:
Wat lief, dankjewel!!quote:Op zondag 4 april 2010 10:36 schreef romika het volgende:
[..]
Wat waren je laserlace nagels mooi geworden!!! Goed gedaan hoor. Je hebt het er netjes op gekregen zag ik.
Ja denk dat de SV er wel dik genoeg voor is. Ik heb hem met David gedaan en die is toch een stukje minder dik. Na mijn haren wassen stonden er weer allemaal sprietjes omhoog :-(quote:Op zondag 4 april 2010 10:38 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Wat lief, dankjewel!!![]()
Was goed te doen, twee lagen seche erover en vooral niet aan pulken!! (dat is het lastigste...)
En nu mijn haar uitspoelen (verf) dus ik hoop dat het dan ook nog blijft zitten...
Wat voor kleur? Ik ga binnenkort maar weer naar de kapper, anders valt het altijd anders uitquote:Op zondag 4 april 2010 10:38 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Wat lief, dankjewel!!![]()
Was goed te doen, twee lagen seche erover en vooral niet aan pulken!! (dat is het lastigste...)
En nu mijn haar uitspoelen (verf) dus ik hoop dat het dan ook nog blijft zitten...
Die dingen zijn fantastisch!quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja, debsterr werd er helemaal craazeh van
Guitar Heroquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:11 schreef Stormqueen het volgende:
mijn vriend zit ook te soppen...
de guitar hero gitaars
Zo heb ik een keer 2dgn met rode oren gelopenquote:Op zondag 4 april 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Mijn vriend heeft net me haren geverfd, mijn hele nek, oren en voorhoofd zijn zwart en mijn kleren zitten onder maar voor de rest heeft hij het goed gedaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |