Vileintjequote:Op zaterdag 10 april 2010 19:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Echt, als ik die griet was geweest had ik die schoenen naar Dyannes kop gegooid.
Jamaar haar eigen kledinglijn is nou eenmaal wat duurder en zo hoopt ze dat toch nog iemand d'r troep koopt.quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:31 schreef Jojoortje het volgende:
Ik vind het trouwens ook een kick als je voor weinig geld, toch een prachtige creatie kan kopen, maar die prijzen in dat blad zijn niet normaal duurDat doet geen enkele vrouw volgens mij!
D'r kledinglijn is allemaal in van die saaie donkere tinten. Dat draagt toch niemand in de zomer? Ik heb zelf ook wel eens wat van d'r aangehad (shoot me!) en ik vond er echt geen ene bal aan. Allemaal model 'zak'.quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:36 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Jamaar haar eigen kledinglijn is nou eenmaal wat duurder en zo hoopt ze dat toch nog iemand d'r troep koopt.
Oh je wilt ze de kost niet geven.quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:05 schreef Laydina het volgende:
Echt he.. bij forse vrouwen moet je zorgen dat ze langer lijken en dunnere benen.. dus vaak wijk uitlopende pijpen en geen driekwartsbroeken. Hoe krijgt ze het toch altijd voor elkaar, om zoiets simpels ALTIJD verkeerd te doen
Stoertjequote:Op zaterdag 10 april 2010 23:32 schreef popolon het volgende:
[..]
Oh je wilt ze de kost niet geven.
Zit ik nou als enige man in dit topic?
Stoertje? Ik had eerder homesexueeltje verwacht.quote:
Helemaal offtopic, maar wat heb je een waanzinnig mooie foto's in je foboquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:42 schreef popolon het volgende:
[..]
Stoertje? Ik had eerder homesexueeltje verwacht.
Nee hoorquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:32 schreef popolon het volgende:
[..]
Oh je wilt ze de kost niet geven.
Zit ik nou als enige man in dit topic?
quote:Op zondag 11 april 2010 10:51 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh help, ik krijg flashbacks naar de middelbare school. Klasgenoten met een wijde zwarte broek met opgerolde pijpen en karateschoentjes eronder en een vormeloze Mac&Maggie (Cora Kemperman) top erop.
zaterdag is ie er weerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |