Volgens mij komen er ook Android varianten. Met Flash.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:22 schreef IHVK het volgende:
Het idee, is goed. Even lekker internetten op de bank of in de tuin. En een apparaat die je makkelijk mee kan nemen naar de collegbanken bijvoorbeeld.
De Apple Hype en leuke gadgets eromheen maken het nog beter.
Echter: Geen multitasking, Geen Flash, Geen USB en het van alle kanten dichtgetimmerde (gesloten) systeem.
Dat gaat hem dus niet worden voor mij (mocht ik ooit zo'n apparaat nodig hebben)
Dan koop ik wel een Windows versie ervan, want die komt vast wel. Vooralsnog ben ik tevreden met mijn huidige laptop.
Youtube, dumpert, etc?quote:Op zondag 4 april 2010 02:48 schreef retorbrapi het volgende:
Waarom rukken mensen toch zo op Flash tegenwoordig. Het enige Flash dat ik tegenkom zijn van die hinderlijke advertenties die je hele beeldscherm in beslag nemen. En die kan ik missen als kiespijn dus heb ik rustig een Flash blocker geïnstalleerd.
Moeilijk he, om gewoon als een volwassen vent te reageren. Youtube heeft gewoon een html5 player net als zoveel grote websites. Dumpert volgt vanzelf wel.quote:Op zondag 4 april 2010 02:53 schreef Blinker het volgende:
[..]
Youtube, dumpert, etc?
Een van de populairste sites van Nederland! Beetje last van tunnelvisie jongetje?
Tja, ik kan er slecht tegen als mensen niet objectief naar iets kunnen kijken.quote:Op zondag 4 april 2010 02:56 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Moeilijk he, om gewoon als een volwassen vent te reageren. Youtube heeft gewoon een html5 player net als zoveel grote websites. Dumpert volgt vanzelf wel.
Jij bent niet objectiever dan ik.quote:Op zondag 4 april 2010 03:03 schreef Blinker het volgende:
[..]
Tja, ik kan er slecht tegen als mensen niet objectief naar iets kunnen kijken.
HTML5 is er inderdaad sinds kort, maar er zijn nog tig andere sites welke nog steeds gebruik maken van flash en dat zal ook nog wel even zo blijven.
Het is gewoon een tekortkoming van de iPhone/iPad
Waar baseer je dat op dat ik niet objectief ben?quote:Op zondag 4 april 2010 03:16 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Jij bent niet objectiever dan ik.
Ik heb vroeger m'n geld verdiend als Flash developer. Maar tegenwoordig is het gewoon een ouderwetse en falende technologie zonder toekomst. Apple, en nu ook veel grote websites hebben dat door en stappen op tijd over naar open, gestandaardiseerde alternatieven. De iPhone en iPad zullen door het ontbreken van ondersteuning het verdwijnen van Flash alleen maar versnellen.
Waar baseer je op dat ík niet objectief ben?quote:Op zondag 4 april 2010 03:21 schreef Blinker het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op dat ik niet objectief ben?
Heel veel (grote) websites hebben het al gedaan. Apple heeft meer invloed dan je denkt.quote:Tuurlijk is flash achterhaald en is HTML5 beter, maar je kan niet pats-boem flash laten vallen.
Er zijn heel veel sites die er nog mee werken en die zullen niet 1-2-3 hun website overhoop gooien, omdat Apple het niet nodig vindt om het te ondersteunen.
En nu ga ik nokken
Dat kunnen ze dus wel. Net zoals ze ooit patsboem de floppydrive eruit hebben gegooid. Het doet even pijn, maar op de lange termijn heb je op deze manier minder oude zooi die je mee hoeft te sjouwen.quote:Op zondag 4 april 2010 03:21 schreef Blinker het volgende:
[..]
maar je kan niet pats-boem flash laten vallen.
Kan me niet voorstellen dat ze dat niet hebben getest.quote:Op zondag 4 april 2010 04:23 schreef Onrust. het volgende:
Ik zie nu wel een enorme ontwerpfout (in de filmpjes zie ik het), de achterkant had niet rond mogen zijn maar plat, als ze erop tikken schommelt de ipad. Dat ze het design belangrijker vinden dan het gebruikersgemak is toch idioot.
Hmm, ik gok dat de iPad niet is ontworpen om plat op een oppervlak te leggen, en het dus geen 'probleem' is.quote:Op zondag 4 april 2010 04:23 schreef Onrust. het volgende:
Ik zie nu wel een enorme ontwerpfout (in de filmpjes zie ik het), de achterkant had niet rond mogen zijn maar plat, als ze erop tikken schommelt de ipad. Dat ze het design belangrijker vinden dan het gebruikersgemak is toch idioot.
De floppydrive was al veel langer overbodig en werd al door heel veel pclui niet meer gebruikt.quote:Op zondag 4 april 2010 08:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat kunnen ze dus wel. Net zoals ze ooit patsboem de floppydrive eruit hebben gegooid. Het doet even pijn, maar op de lange termijn heb je op deze manier minder oude zooi die je mee hoeft te sjouwen.
Als je gaat typen op het virtuele keyboard moet je persé een wollen deken meenemen bedoel je ? zodat het niet kantelt ?quote:Op zondag 4 april 2010 11:59 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Hmm, ik gok dat de iPad niet is ontworpen om plat op een oppervlak te leggen, en het dus geen 'probleem' is.
Ik zie niet in waarom men de ondersteuning niet kan laten vallen. Of gebruik jij je floppy, parallelle poort en seriële poort ook nog dagelijks? Ik ben blij dat iemand het aandurft die oude grut te laten vallen, laat andere browsers dat aub ook doen. Ander zitten we over tien jaar nog met die oude meuk, die echt alles aan een site nog vertraagt ook.quote:Op zondag 4 april 2010 03:21 schreef Blinker het volgende:
[..]
Tuurlijk is flash achterhaald en is HTML5 beter, maar je kan niet pats-boem flash laten vallen.
Er zijn heel veel sites die er nog mee werken en die zullen niet 1-2-3 hun website overhoop gooien, omdat Apple het niet nodig vindt om het te ondersteunen.
hahaquote:Op zondag 4 april 2010 14:26 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
De officiele typpositie is met 1 been over je andere been, met daar je iPad op, in een luie stoel met een Caffè Vanilla Frappuccino® Light Blended Coffee op het tafeltje naast je.
Nou, niet helemaal waar. Apple is in 1998 gestopt met een floppydrive. Toen had werkelijk elke PC nog een floppydrive. Dell is pas in 2003 gestopt met het standaard aanbieden van een floppydrive, hoewel ze nog wel als optie werden aangeboden.quote:Op zondag 4 april 2010 12:31 schreef Blinker het volgende:
[..]
De floppydrive was al veel langer overbodig en werd al door heel veel pclui niet meer gebruikt.
Nou wee tik niet hoe het met jou zit, maar in 1998 maakte ik ook al geen gebruik meer van floppy's en had mijn pc geen floppydrive..quote:Op zondag 4 april 2010 14:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou, niet helemaal waar. Apple is in 1998 gestopt met een floppydrive. Toen had werkelijk elke PC nog een floppydrive. Dell is pas in 2003 gestopt met het standaard aanbieden van een floppydrive, hoewel ze nog wel als optie werden aangeboden.
Tja, alle informatie die ik er over zoek laten zien dat de HP's, compaqs en dells nog volop met floppy werden uitgeleverd. Dat jij individueel er geen gebruik van maakte doet daar weinig aan af he.quote:Op zondag 4 april 2010 15:19 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Nou wee tik niet hoe het met jou zit, maar in 1998 maakte ik ook al geen gebruik meer van floppy's en had mijn pc geen floppydrive..
En zo zijn er nu ook mensen die geen gebruik maken van Flash en het blocken op hun computer.quote:Op zondag 4 april 2010 15:19 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Nou wee tik niet hoe het met jou zit, maar in 1998 maakte ik ook al geen gebruik meer van floppy's en had mijn pc geen floppydrive..
De iPhone is ook zo rond. En niet veel mensen zullen 'm plat neerleggen op tafel. Eerder nog in dat Apple hoesje o.i.d. of gewoon op schoot (dan ben je eigenlijk gelijk van het probleem af).quote:Op zondag 4 april 2010 04:23 schreef Onrust. het volgende:
Ik zie nu wel een enorme ontwerpfout (in de filmpjes zie ik het), de achterkant had niet rond mogen zijn maar plat, als ze erop tikken schommelt de ipad. Dat ze het design belangrijker vinden dan het gebruikersgemak is toch idioot.
In 1998 waren diskettes nog compleet mainstream. Het internet was nog niet snel genoeg (of uberhaupt aanwezig) bij de meeste mensen om handig bestanden uit te kunnen wisselen. CDs waren te duur en te omslachtig voor het uitwisselen van kleine bestanden als documenten en fotos. USB-sticks bestonden nog niet of nauwelijks.quote:Op zondag 4 april 2010 15:19 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Nou wee tik niet hoe het met jou zit, maar in 1998 maakte ik ook al geen gebruik meer van floppy's en had mijn pc geen floppydrive..
Zelfs windows XP werd in 2001 geleverd op floppy's.quote:Op zondag 4 april 2010 19:57 schreef Tijn het volgende:
[..]
In 1998 waren diskettes nog compleet mainstream. Het internet was nog niet snel genoeg (of uberhaupt aanwezig) bij de meeste mensen om handig bestanden uit te kunnen wisselen. CDs waren te duur en te omslachtig voor het uitwisselen van kleine bestanden als documenten en fotos. USB-sticks bestonden nog niet of nauwelijks.
Bovendien waren diskettes in 1998 nog nuttig bij het oplossen van problemen. Je kon er makkelijk even je PC van booten om je harddisk of geheugen te checken enzo. Ook firmwareupdates gingen in die tijd vaak met floppies. Tijdens de installatie van Windows XP (uit 2001!) is een diskette de enige manier om extra drivers die niet op de installatiedisc staan te kunnen gebruiken.
Je vergist je echt als je denkt dat de diskette in 1998 niet relevant meer was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |