Ja het zijn daar natuurlijk soms wel "ghost towns' vanwege de enorme leegloop , ten gevolge van de dalende winst die de auto en staal industrie maakt.... Criminaliteit ligt ook enorm hoog , maar ik heb Detroit altijd een soort van Gotham city gevonden .quote:Op maandag 3 mei 2010 19:02 schreef maartena het volgende:
[..]
Tja, ik ben nog nooit in Michigan ten noorden van Flint geweest..... maar in de driehoek Flint - Port Huron - Detroit, waar ik vanwege familie nog wel eens kom..... daar wil je niet dood gevonden worden.
Het Noorden van Michigan, waar popo woont, schijnt een heel stuk mooier te zijn.
Ik heb 3 maanden gewerkt aan die kant. Westen van Michigan. Best mooi, heel landelijk, deed me aan NL denken alleen dan wat uitgestrekter. En aan Lake Michigan is het heerlijk vertoeven hoor.quote:Op maandag 5 april 2010 17:53 schreef Mestras het volgende:
Volgens mij is de regio bij het Michiganmeer (Chicago) ook erg mooi.
Valt mee, in november bloeien de rozen nog.quote:Op woensdag 5 mei 2010 11:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Voldoende Nederlanders die dat de afgelopen 200 jaar ook dachten
Verder is het inderdaad mooi alleen heb je er wel van pak hem beet van november tot april winter, wel heb je nauwelijks herfst en lente
Is erg persoonlijk maar als je van wilde natuur (noorden), uitgestrekt heuvelachtige gebieden en kamperen houdt is het zeker een aanrader. Weinig glamour, dus niet naar MI als dat je ding is.quote:Op woensdag 5 mei 2010 22:26 schreef Nocturnal_Johnny het volgende:
Michigan vind ik persoonlijk sowieso één van de mooiste staten van The USA , al dan niet de mooiste.
Ik lees dit nu pas...quote:Op donderdag 8 april 2010 06:18 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Boston is idd niet het meest aantrekkelijke oord als je niet van kou of sneeuw houdt. Ik ben in maart 2001 naar Boston verhuisd, en begin mei sneeuwde het nog (gelukkig bleef het niet liggen). Vervelend die sneeuw, maar nog vervelender voor een aantal van mijn nieuwe collega's, die zelf net vanuit Californie naar Massachusetts waren verhuisd. Die zaten met afgrijzen naar de sneeuw te kijken.
Maar half mei is het dan weer wel hoog zomer. Lente, dat kennen ze eigenlijk niet.
Nee, het heeft wel wat, zelfs echte winters. Dat geeft je een soort van Deadliest Catch gevoel. Best stoer! Maar na een paar maanden gaat de lol er toch wel van af.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:48 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik lees dit nu pas...
Hoe is het eigenlijk om zo veel sneeuw te hebben? Mij lijkt dat juist ook wel wat hebben, alleen echte winters en echte zomers. Of stel ik het me nou te romantisch voor?
Ah okee.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 20:15 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan mensen die in dergelijke koude staten wonen is ongeveer dit:
November:![]()
Sneeuw!!
Januari:Sneeuw......
Maart:![]()
![]()
ALWEER Sneeuw!
Het is leuk rond de kerst, maar daarna begin je het een keer genoeg te vinden.
Copy that.quote:
Oregon lijkt mij ook relaxed. Leeg, mooie ruige natuur, meestal prima weer.quote:Op maandag 3 mei 2010 20:06 schreef maartena het volgende:
Ik zou zelf trouwens best wel in Oregon willen wonen trouwens.
Ik denk 15 of zo maar lekker boeiendquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:41 schreef Tiger_Woods het volgende:
Heb denk ik wel 23 staten van de 51 gezien...
Hoor hier niemand Hawaii zeggen: fantastisch - Amerika in de Aziatische Tropen...
??quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik denk 15 of zo maar lekker boeiend
Dat zal het inderdaad zijn, reizen doe ik niet aanquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:56 schreef Tiger_Woods het volgende:
[..]
??
Het gaat hier om de vraag wat de aantrekkelijkste staten zijn.
Dan wil je toch meningen van mensen die er een paar gezien hebben en niet van Maradona die zijn straat nog niet uit is geweest...
Er zijn slechts 50 staten.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:41 schreef Tiger_Woods het volgende:
Heb denk ik wel 23 staten van de 51 gezien...
Helemaal mee eens, en dan vooral Sacramento!quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:21 schreef o.us het volgende:
Californië, heb daar twee weken gezeten met familie die daar woont. Prachtig daar!
50 + Puerto Rico + Washington DC + Guam + American Samoa + U.S. Virgin Islands + Noordelijke Marianen.....quote:
Zo denk ik er ook over. Het is minstens 6 uur vliegen naar de VS, en minstens 8 uur naar Japan, en nog een uurtje of 10 naar Australië.... je zit daar dus ECHT in de middle of nowhere, waar het "nowhere" dus een enorme hoeveelheid oceaan is. Even een lang weekendje weg kan bijna niet, of je moet het dan maar doen op 1 van de eilanden....quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 07:58 schreef Lyrebird het volgende:
Hawaii is best aardig, maar vergeet niet dat je vastzit op een eiland. Zelfs als je op the Big Island zit, dan zit je nog steeds op een eiland waar je binnen de kortste keren alles gezien hebt, wat er valt te zien. Dan kun je van daaruit naar Maui en van Maui weer naar Molakai en zo, maar je directe omgeving is erg beperkt.
Een aantal collega's van me werken op Maui en the Big Island, en die vinden het best relaxed, daar niet van. Maar het is een veel gehoorde klacht, dat je er vast zit.
Ik heb zelf een aantal weken op Maui doorgebracht. Echt schitterend, prachtige natuur die binnen een paar km van woestijnlandschap naar jungle landschap verandert. Zo'n beetje alle klimaten zijn op Maui vertegenwoordigd.
Een jaar wonen? Zeker. Langer? Mwah.
Niet echt eigenlijk.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 04:30 schreef janmuldernl het volgende:
Mensen die voor langere tijd, lees: 5 maanden+ in de VS zijn geweest snappen vast wel wat ik bedoel.
Nee, ik herken dat niet, en heb er toch bijna 10 jaar gewoond.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 04:30 schreef janmuldernl het volgende:
Mensen die voor langere tijd, lees: 5 maanden+ in de VS zijn geweest snappen vast wel wat ik bedoel.
Yep. Ze kijken je zeker niet van de stoep af als je toevallig rond etenstijd komt, integendeel zelfs: Ze gooien de bbq nog even aan en gooien er nog wat extra steaks op.quote:Op zondag 29 augustus 2010 04:41 schreef Lyrebird het volgende:
Maar collega's die je uitnodigen om bij ze te komen eten, menen dat echt, en doen zoiets met plezier.
Het staat wel in de planning. Japan is echt een geweldig land, met erg vriendelijke mensen, een hele aparte en interessante cultuur en voor mij wat betreft werk erg veel mogelijkheden. Maar het weer valt eigenlijk altijd tegen, ik heb nog steeds moeite met de taal en echt behaaglijk wonen kun je er niet. Meer hier. Dus ik hoop tzt weer terug naar de VS te gaan. Het wordt dan waarschijnlijk Arizona of Florida.quote:Op zondag 29 augustus 2010 04:49 schreef popolon het volgende:
[..]
Yep. Ze kijken je zeker niet van de stoep af als je toevallig rond etenstijd komt, integendeel zelfs: Ze gooien de bbq nog even aan en gooien er nog wat extra steaks op.
Kom je nog ooit terug Lyre?
Klinkt mij in de oren als Australie.. daar is het net zo.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 04:30 schreef janmuldernl het volgende:
Mijn (Duitse) vriendin werkt in Honolulu, Oahu, Hawaii, heb dus hier nu ook op een touristen visum 5 maanden doorgebracht, ga over 4 weken weer naar huis. Godzijdank!
Ik ken alle bezwaren aangaande NL, en ja, ik ben eigenlijk ook echt een Amerikanofiel, maar zelfs het weer hier komt me nu mijn neus uit. Ik was hier ooit 8 jaar geleden en wilde dolgraag terug, maar als het hier nu regent ben ik al dolblij! Ik mis de kou juist, altijd mooi weer gaat gewoon (believe it or not!) vervelen. Herfst in NL, de afwisseling, de frisse Nederlandse lucht, de wolken, ongeevenaard!
Amerikanen zijn ook wel echt anders dan Europeanen. "Fake" vind ik een cliche, maar het is gewoon een ander slag volk. NL zijn zeikers, maar je hebt wel echt contact. What you see is what you get. In the USA niet. De overdreven HEY HOW ARE YOU DOING? GREAT! mentaliteit is leuk. In een winkel. Maar als je vrienden wil maken wil je ook wel eens een goed gesprek. Lastig uit te leggen. Mensen die voor langere tijd, lees: 5 maanden+ in de VS zijn geweest snappen vast wel wat ik bedoel. En dan heb ik het niet over studenten ofzo die hier ooit een "Time of my life" stukje studie hebben gedaan.
MIjn advies: blijf lekker in NL. Ik was van plan in de VS te gaan werken en wonen voor een paar jaar. Green Card lotterij etc. Maar: ben nu genezen van dat plan. Tuurlijk, de ruimte in de VS (heb in totaal gedurende roadtrips, studies en reizen meer dan 38 staten gezien) is geweldig, The National Parks, de mensen zijn in eerste instantie vriendelijker, etc etc. Maar veel slimmer is om gewoon af en toe een week of 4-12 te gaan reizen hiero. Dan heb je alle lusten, maar niet de lasten. Het gras is echt altijd groener bij de buren. Ik kijk wel eens "Ik Vertrek". En moet altijd enorm lachen om die naiviteit. Nou kan je ook met wat meer hersencellen de grens over, maar in principe is het gewoon geen goed plan.
NL rules! En ik zeg dit, ondanks dat ik een hekel heb aan: spits, drukke treinen, DWDD, m'n moeder, etc. Good luck! http://i.fokzine.net/s/wapper.gif
Met 14 jaar terug doel je op de 90s toch?quote:Op vrijdag 3 september 2010 00:05 schreef hansel54 het volgende:
Nederland is niet het Nederland meer van mijn jeugd en dat doet me verdriet.
Vroeger was alles altijd beter, dat is iets wat nooit veranderd. Dat hoor ik hier ook van Amerikanen, dat alles in de jaren 80 een stuk beter was en zo....quote:Op vrijdag 3 september 2010 13:30 schreef Individual het volgende:
Het lijkt wel of iedereen nu bang is en daardoor conservatiever. De vrije blije Nederlandse 90s met Guldens en de oneindige lijkende Internet bubble zijn verleden tijd. Goede herinneringen, maar de tijd gaat door.
Vlieg naar Nederland en dan ben je al een heel eind in de goede richtingquote:Op vrijdag 3 september 2010 22:39 schreef maartena het volgende:
[..]
Vroeger was alles altijd beter, dat is iets wat nooit veranderd. Dat hoor ik hier ook van Amerikanen, dat alles in de jaren 80 een stuk beter was en zo....
Tja, en de oudere generatie die in de jaren 80 leefde.... zei hetzelfde over de jaren 50, en hoe alles toen zoveel beter was.
"Vroeger was alles beter" is eigenlijk een gegeven. Maar als je nu een tijdmachine zou hebben, en even 20, 25 jaar terug in de tijd zou gaan..... dan zou het denk ik net zo goed tegenvallen.
Het is maar net waar je mee opgegroeid ben idd. Verandering is eng!quote:Op vrijdag 3 september 2010 22:39 schreef maartena het volgende:
[..]
Vroeger was alles altijd beter, dat is iets wat nooit veranderd. Dat hoor ik hier ook van Amerikanen, dat alles in de jaren 80 een stuk beter was en zo....
Heb je geen NL rekening meer?quote:Op vrijdag 3 september 2010 22:49 schreef Fogel het volgende:
[..]
Vlieg naar Nederland en dan ben je al een heel eind in de goede richting
Moet daar verdomme nog steeds met een stapel euros rondlopen, bij voorkeur munten, omdat ze "nergens" credit cards of internationale passen accepteren. Dat voelt voor mij als een tijdreisPlastic FTW!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |