eigenwijs!! waarom niet even langs de dokter? is een stuk prettiger denk ik zo daarnaquote:Op donderdag 1 april 2010 01:27 schreef Good.vs.Evil het volgende:
en ja, oorpijn is slopend, heb er na het verwijderen van mijn neus en keelamandelen jaren geen last van gehad...
vorig jaar wel weer enorme last, vlak voor ik op vakantie ging... buis van eustachius verstopt.. nu al weer wen paar welen oorpijn, maar ik wil niet langs de dokter
goed geregeld met die kinderen, hoop dat dat later 'als ik groot ben' bij de mijne ook zal werkenquote:Op donderdag 1 april 2010 01:26 schreef Delan het volgende:
[..]
vind half 7 wel erg vroeg. vanaf dat mijn kids overdag niet meer slapen gaan ze om 19.30 naar bed. dan zijn ze allebei moe en slapen ze dus met een half uurtje. heel af en toe kan de jongste even spoken maar ook die slaapt dan uiterlijk 20.30. ik ga er in de tussentijd ook niet meer heen. ze zoeken het maar uit op die slaapkamer even heel hard gezegd. tja bij mij werkt het wel.
jij spook, haha, geen wonder dat je nu ook nog steeds zo laat op bent. dat is er bij jou gewoon ingebleven, aangewend gedrag inderdaad. lijkt mij vreselijk. als ik wil slapen moet dat ook meteen gebeuren anders word ik heeeeeeeeeel sjagerijnig. ik ben wel een nachtbraker maar op een gegeven moment is het klaar en wil ik met 5 min in slaap gevallen zijn
ik genoeg heb van dat geprut aan mijn oor, eigenlijkquote:Op donderdag 1 april 2010 01:29 schreef Delan het volgende:
[..]
eigenwijs!! waarom niet even langs de dokter? is een stuk prettiger denk ik zo daarna
Slaap lekker dan maarquote:Op donderdag 1 april 2010 01:30 schreef Delan het volgende:
maar ook ik ga mn bedje opzoeken. voel de hoofdpijn alweer komen, kutgriep, dus alvast welterusten voor strakkies
Ik ben net terug van werkquote:
Wow, werk je in een bar ofzo?quote:
Haha, ik kan daar wel de humor van inzienquote:Op donderdag 1 april 2010 02:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wow, werk je in een bar ofzo?
Ik ben net terug van Barcelona kijken en salsadansen. Van die Duitse en Nederlandse horken van een halve kop groter dan ik (de NLse, de Duitse waren mooi kleiner)... Dan verlang je wel terug naar Colombia...![]()
Of dansen met knuffelmeisje...
quote:
Hangt er vanaf welk station.. ivm de OVchipkaart bedoel je toch?quote:Op donderdag 1 april 2010 08:25 schreef vencodark het volgende:
Vraag: ik kan straks toch gewoon nog een kaartje op het station kopen?
Ja.quote:Op donderdag 1 april 2010 08:30 schreef djayzz het volgende:
[..]
Hangt er vanaf welk station.. ivm de OVchipkaart bedoel je toch?
Nope. Alleen nog OV Chipkaarten...quote:Op donderdag 1 april 2010 08:25 schreef vencodark het volgende:
Vraag: ik kan straks toch gewoon nog een kaartje op het station kopen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
quote:Op donderdag 1 april 2010 08:32 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nope. Alleen nog OV Chipkaarten...Ook goedemorgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:
Denk het wel, volgens mij is dat alleen in de randstad uitsluitend met de chipkaart.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |