Ja hallo... alsof ze bij bosjes achter de computer zitten te wachten op je... niet iedereen is 24h per dag online.quote:Op maandag 24 mei 2010 19:58 schreef GlenSpey het volgende:
Net es even paiq geprobeerd.
Wat een slechte site zegkrijg ik mn 1e match maar diegene is offline. 4 minuten later krijg ik de volgende match en diegene is ook offline.
En de eerstvolgende match is binnen 8 dagen en 10 uur
Ik vind het hilarisch om dat soort profielen te lezen. Van die vrouwen die op zoek zijn naar een man van tussen de 26 en 28, uit een specifieke stad, met donker haar, minimal 1.82 lang etc. etc., die man die naast ze zit op de bank terwijl ze Net5 kijken is 'het laatste puzzelstukje', een soort accessoire wat je gewoon hoort te hebben, met de juiste specificaties. Kan het triester?quote:Op maandag 24 mei 2010 02:01 schreef elkravo het volgende:
Dates heb ik wel gehad via Parship of Relatieplanet... maar klikte niet van de ene kant of andere kant... niets vreemds aan...
Lexa is trieste shit... niet aan beginnen!
Eisen stellen aan je potentiele partner is het slechtste wat je kunt doen. Je moet proberen zo open mogenlijk te zijn...
De ware is niet degene die aan je eisen voldoet... de ware is voor wie je eisen laat vallen...
Wat ik wel vind is dat je niet te lang moet mailen... maar je moet gewoon ontmoeten. Als je 2 maanden gaat mailen voordat je daten gaat, ga je van de ander een beeld creëren en dat kan alleen maar tegenvallen omdat dat niet zo is...
Verwijs ze even naar FOK! dan.quote:Op zondag 23 mei 2010 15:54 schreef Monco10 het volgende:
vriendinnen die ineens totaal wanhopig worden
Nog belachelijker zijn de tekstjes van vrouwen die bijna op vacatures lijken:quote:
Nog een reden om je vrouw uit het buitenland te verschepen ipv ze hier te zoeken.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:50 schreef elkravo het volgende:
[..]
Nog belachelijker zijn de tekstjes van vrouwen die bijna op vacatures lijken:
"Jij:
-spontaan
-sportief
-houd van een wijntje
-bla
-bla
-bla"
Alsof je op monsterboard zit ipv een datingsite...
edit: ben zelf trouwens zo allergisch voor het woord "spontaan"... het zou verboden moeten worden...
Een vriend van me zat op relatieplanet en die had toch binnen 2 weken 7 afspraakjes geregeld, en die knakker is geen brad pitt. Zijn truuk was om 200 vrouwen te emailen binnen 1 dag met een goed uitgekiend template mailtje.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 10:20 schreef Arolsen het volgende:
Vooral negatieve ervaringen.
Zelfs de niet knappe vrouwen krijgen al 100 mails per dag. Echt onmogelijk om daar als normale jongen fatsoenlijk aan de vrouw te komen.
Leugenaar dat kan helemaal niet, je kan een concept maken maar die kan je alleen maar naar mensen in je contactenlijst sturen. Die personen moet je dus eerst allemaal aanklikken en later nog onzettend onhandig selecteren als je een bericht wil sturen. Kortom copy paste werkt sneller en dan vervolgens iemand aanklikken..quote:Een vriend van me zat op relatieplanet en die had toch binnen 2 weken 7 afspraakjes geregeld, en die knakker is geen brad pitt. Zijn truuk was om 200 vrouwen te emailen binnen 1 dag met een goed uitgekiend template mailtje.
Wet van de zeer grote getallen die wel zijn vruchten moet afwerpen ;-)
quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:59 schreef SummerBreeze het volgende:
Dat was zo gezellig dat ik de zondag daarna hem een sms stuurde met de vraag wat hij aan het doen was en of ik hem daarbij kon vergezellen. Drie dagen later ben ik bij hem ingetrokken en inmiddels zijn we verloofd.
Netjes, maar het bewijst wel dat je echt een hoop vrouwen moet mailen om er iets uit te halen.quote:Op woensdag 26 mei 2010 11:16 schreef Homey het volgende:
[..]
Een vriend van me zat op relatieplanet en die had toch binnen 2 weken 7 afspraakjes geregeld, en die knakker is geen brad pitt. Zijn truuk was om 200 vrouwen te emailen binnen 1 dag met een goed uitgekiend template mailtje.
Wet van de zeer grote getallen die wel zijn vruchten moet afwerpen ;-)
quote:Op woensdag 26 mei 2010 00:42 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Nog een reden om je vrouw uit het buitenland te verschepen ipv ze hier te zoeken.
Ze eisen veel te veel van de gemiddelde man tegenwoordig.
boo hooquote:Op woensdag 26 mei 2010 15:16 schreef macondo het volgende:
[..]
![]()
Je komt hier stelselmatig over als een klagende loser. Daarom ben je gedoemd ook met internetdaten te mislukken.
Tja accept the reality.quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:43 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Netjes, maar het bewijst wel dat je echt een hoop vrouwen moet mailen om er iets uit te halen.
Even omgerekend is het 1 date per 28,5 vrouwen gemaild
Wat stond er in dat mailtje dan
Waarom zou ik liegen?quote:Op woensdag 26 mei 2010 12:00 schreef picardmike het volgende:
[..]
Leugenaar dat kan helemaal niet, je kan een concept maken maar die kan je alleen maar naar mensen in je contactenlijst sturen. Die personen moet je dus eerst allemaal aanklikken en later nog onzettend onhandig selecteren als je een bericht wil sturen. Kortom copy paste werkt sneller en dan vervolgens iemand aanklikken..
Wat pathetisch, een van de meest zielige dingen die ik ooit gehoord heb.quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:35 schreef Homey het volgende:
[..]
Waarom zou ik liegen?
Het kan wel hoor, kost 1 fulltime dag klikken en nog eens klikken, maar dan heb je ook wat.
"holy grail" zijn jouw woorden.quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:51 schreef macondo het volgende:
[..]
Wat pathetisch, een van de meest zielige dingen die ik ooit gehoord heb.
"Dan heb je ook wat". Oh ja, wat dan? een date? Is dat voor jou de "holy grail"?
Tja als jij dat makkelijk vind, je kan beter profielen aanklikken en meteen wat sturen. Dan lijkt het nog een beetje op dat profiel ook, ben je minder tijd kwijt en bereik je meer mensen.quote:Waarom zou ik liegen?
Het kan wel hoor, kost 1 fulltime dag klikken en nog eens klikken, maar dan heb je ook wat
Geen idee: ben onlangs verhuisd naar een andere stad én ben momenteel werkzoekende, dus kan niet veel uit en kom weinig mensen op werk (want dat is er dus nóg nietquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:32 schreef THS het volgende:
Toch blijft het verslavend: de zoektocht naar nieuw vlees
Ik zat ooit op paiq. Matches gingen vrijwel direct de prullenbak in, gewoon niet interessant. Verder weinig energie ingestoken.quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:35 schreef Homey het volgende:
[..]
Waarom zou ik liegen?
Het kan wel hoor, kost 1 fulltime dag klikken en nog eens klikken, maar dan heb je ook wat.
Dat is niet waar. Als je een knappe kop heb haal je er misschien veel mee uit met weinig energie. Maar als je een average guy (qua gezicht dan) bent en met ook nog een bepaalde etnische achtergrond, dan is het een stuk moeilijker heb ik al ondervonden.quote:Op woensdag 9 juni 2010 11:27 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik zat ooit op paiq. Matches gingen vrijwel direct de prullenbak in, gewoon niet interessant. Verder weinig energie ingestoken.
Op een gegeven moment zelf maar even dat fotospel gedaan. Godsamme, je moet door wouden van lelijke wijven heen. Uiteindelijk knap meisje gevonden, gereageerd op zo'n fotootje. Date de week erop gehad, geneukt en meisje nooit meer gesproken.
Uiteindelijk IRL meisje tegen het lijf gelopen met wie het klikte, nu al bijna 3 jaar samen.
Een tijd geleden kwam ik erachter dat ik nog ingeschreven stond en heb me toen maar uitgeschreven. Er was helemaal niets gebeurd op mijn profiel in de tussentijd, enkel het cijfer van mijn foto was naar nog ongeloofwaardigere hoogte gestegen.
Moraal van het verhaal: het is allemaal best leuk en aardig dat datinggebeuren, maar ook met weinig energie haal je er nog wat uit. Als je het vergeten bent in je standaard te openen lijst van sites, dan kom je er ook nooit meer.
Het gaat vooral om je uitstraling en je houding. Als je denkt dat je een achterstand hebt bij vrouwen, dan maak je die selffulfilling prophecy. Dat straal je dan uit op foto's en komt terug in de manier waarop je op vrouwen reageert in mailtjesquote:Op woensdag 9 juni 2010 11:35 schreef THS het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Als je een knappe kop heb haal je er misschien veel mee uit met weinig energie. Maar als je een average guy (qua gezicht dan) bent en met ook nog een bepaalde etnische achtergrond, dan is het een stuk moeilijker heb ik al ondervonden.
Jongen, als ik al op mn profiel aangeef geinteresseerd te zijn in een bepaald kaliber hoogopgeleide man met diepgang, en ik krijg berichtjes ´hee, dit is mn mail´ van een mboer die rookt als een ketter en 30 jaar te oud is, dan ga ik echt geen berichtje terugsturen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:28 schreef THS het volgende:
Hoi, ik heb mij sinds afgelopen zondag ingeschreven op RP en ben meteen betalend lid geworden op aanraden van iemand anders die al regelmatig succes heeft gehad.
Ik heb mijn profiel n.a.v. feedback van die ervaren gast al vele malen aangepast zodat ik nu toch wel een leuke profieltekst heb met wat leuke foto's erbij.
Zoals hier al geconstateerd is, moet ik helaas bekennen dat het triest is gesteld met de sociale interacties van de vrouw t.o.v. de man. Ik heb in totaal 27 berichten gestuurd, maar niet wanhopig, gewoon beetje plagerige semi-leuke opmerkingen, en vooral niet te veel tekst.
Resultaat na 3 dagen: 2 reacties terug, waarvan 1 meteen reageerde dat ze geinteresseerd was en de ander dat ze niet geinteresseerd was.
Je kunt ook goed zien of je berichten zijn gelezen. Veel van de berichten zijn gelezen, maar de vrouwen zijn gewoon te LUI om even te laten weten dat ze niet/wel geinteresseerd in je zijn. Ik denk daarom dat het meerendeel van de vrouwen daar niet serieus genoeg zijn. Volgens mij zitten vrouwen in de leeftijdscategorie 18 - 30 jaar, daar meer om hun ego op te vijzelen van de vele reactie die ze krijgen van de mannen. Totaal kansloos; dat soort vrouwen dan helaas.
Ik heb nu wel een leuk contact via msn en deze week waarschijnlijk een date.
Maar dan nog vraag ik mij af hoeveel dates de gemiddelde vrouw op RP al heeft gehad gezien het aantal berichten die ze krijgen?
Ik kijk overigens vooral naar de tekst. Als je een knappe kop hebt maar geen tekst dan heb ik t vooroordeel dat je jezelf te knap vindt en denkt dat de foto wel voor je werktquote:Op woensdag 9 juni 2010 12:17 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Het gaat vooral om je uitstraling en je houding. Als je denkt dat je een achterstand hebt bij vrouwen, dan maak je die selffulfilling prophecy. Dat straal je dan uit op foto's en komt terug in de manier waarop je op vrouwen reageert in mailtjes
Ik ben zelf ook maar een average guy, maar heb wel zelfvertrouwen. En dat trekt vrouwen aan ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |