Gefeliciteerdquote:Op woensdag 31 maart 2010 18:23 schreef psv-gomes het volgende:
Yes
krijg net een mailtje dat ik een meet & greet heb gewonnen met Toivonen
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 31 maart 2010 18:23 schreef psv-gomes het volgende:
Yes
krijg net een mailtje dat ik een meet & greet heb gewonnen met Toivonen
Inderdaad, de RvC moet de club verenigen, binden en samenhouden. Schuitema heeft gewoon opzichtig steken laten vallen in zijn tijd.quote:Op woensdag 31 maart 2010 18:20 schreef Lemming22 het volgende:
Wat is Schuitema toch een nare man. Eén dag na de kritiek van Van Raaij in het ED, meteen de pers opzoeken om te reageren. En oh oh heel toevallig zou er binnen PSV geen behoefte zijn aan Van Raaij. Wat een nonsens. Er is binnen PSV juist geen behoefte aan een zeurende machtswellustige bemoeial die zich veel te vaak in de pers laat zien. Hij is duidelijk bang om zijn plek te verliezen in de rvc.
gefeliciteerdquote:Op woensdag 31 maart 2010 18:23 schreef psv-gomes het volgende:
Yes
krijg net een mailtje dat ik een meet & greet heb gewonnen met Toivonen
Netjes, me vriendin zou dat ook wel willenquote:Op woensdag 31 maart 2010 18:23 schreef psv-gomes het volgende:
Yes
krijg net een mailtje dat ik een meet & greet heb gewonnen met Toivonen
Congrats!quote:Op woensdag 31 maart 2010 18:23 schreef psv-gomes het volgende:
Yes
krijg net een mailtje dat ik een meet & greet heb gewonnen met Toivonen
quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:23 schreef psv-gomes het volgende:
ja ik had het ook niet verwacht.
voor de gein op de mail gereageerd met wie je een meet & greet wilde en wat je wilde doen
Dus gewoon niet bij na gedacht en ingevuld 'een cursus zweeds met ola toivonen'hahaha
Tuurlijk, het nieuwe-trainer-effectquote:
Ik denk vooral dat Ajax het gaat verkloten. Het zou in ieder geval wel typisch Ajax zijnquote:Op woensdag 31 maart 2010 22:09 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Denk je dat ADO gaat stunten ja?
probleem is dat versterkingen dan ook moeilijk worden. Dus dan wordt het volgend jaar een heel moeilijk jaar.quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:56 schreef BruggiKeane het volgende:
Sportief gezien is geen CL geen ramp. We kunnen het gewoon niet aan met dit team.
Het al dan niet halen van CL heeft weinig te maken met het feit of je een kampioenwaardig elftal kan samenstellen, sure, het wordt wel makkelijker, maar met een degelijke scouting en een ijzersterk technisch team kom je al eind.quote:Op donderdag 1 april 2010 00:18 schreef rubbereend het volgende:
[..]
probleem is dat versterkingen dan ook moeilijk worden. Dus dan wordt het volgend jaar een heel moeilijk jaar.
Nou enof het uitmaakt, het is nogal een verschil qua salarishuis wat je kan bieden en of er überhaupt een beetje ruimte is daarin. Daarbij komt er ook wat ruimte voor transfersommen. Geen CL betekent denk ik dat er nauwelijks geld komt. We hebben die 5 miljoen van Lazovic die besteedt mag worden maar veel zal daar niet bij komen zonder CL. En tenslotte is het natuurlijk ook een stukje uitstraling.quote:Op donderdag 1 april 2010 08:41 schreef KELDER het volgende:
[..]
Het al dan niet halen van CL heeft weinig te maken met het feit of je een kampioenwaardig elftal kan samenstellen, sure, het wordt wel makkelijker, maar met een degelijke scouting en een ijzersterk technisch team kom je al eind.
Tuurlijk Andy. Leuke stage, maar waarschijnlijk ben je deze zomer gewoon weer contractant af.quote:Van der Meyde: 'Ik ben nog jong van binnen'
01/04/2010 11:47
Andy van der Meyde werkt toe naar zijn debuut voor de hoofdmacht van PSV. De aanvaller vecht ook tegen vooroordelen. 'Het verleden is geweest.'
'Ik moet fit worden', zei Van der Meyde in Voetbal International. 'Maar te zwaar? Dat lijkt misschien zo op close ups. Dan ziet iedereen er boller uit. Geintje. Ik moet afvallen, train elke dag en ben op dieet. En drink heel veel water. In mijn leven heb ik nog nooit zoveel water gedronken. Ik heb dit regime nodig.'
Van der Meyde (30) is bezig zijn vastgelopen carrière weer vaart te geven. PSV heeft een eenzijdige optie om het contract van de oud-international te verlengen. 'Een laatste kans, maar ook een goede. Het zal niet gemakkelijk worden, maar het vertrouwen is er. Het verleden is geweest. Twintig gespeelde wedstrijden in vier seizoenen kun je ook positief benaderen. Ik heb weinig kilometers op de teller staan, ben nog jong van binnen.'
Van der Meyde werkt op de Herdgang hard om wedstrijdfit te worden. Negentig minuten is dit seizoen waarschijnlijk te veel van het goede. 'Ik ben hier om iets toe te voegen in het slot van een duel. Misschien kan ik me na de zomer gaan richten op negentig minuten. Als je zo lang niets hebt gedaan, is een hele wedstrijd nu geen realistisch gedachte. Maar ik voel me steeds fitter en het is aan de trainer.'
JA ik snap dat gezoek ook niet zo. Of Zoet moet al verhuurd kunnen worden anders lijkt me dat de geschikte derde doelman.quote:Op donderdag 1 april 2010 13:07 schreef Nick-GizMo het volgende:
http://www.voetbalprimeur(...)naar_een_goalie.html
Zou mooi zijn, maar ik geloof er eigenlijk niet inquote:
Wel prima. Ik geloof nog steeds in Marcellis. Ik geloof althans nog steeds dat hij er bovenop komt en zich een plek in de basis knokt.quote:Marcellis ontkent eerdere uitlatingen: 'Het liefste speel ik voor PSV'
Dirk Marcellis is niet van plan om PSV op korte termijn te verlaten. Onlangs verschenen er berichten in de media dat de verdediger elders op zoek wil gaan naar meer speeltijd, maar op de website van zijn club nuanceert hij die uitlatingen. “In VI stond een stuk, maar ik heb helemaal niet met ze gesproken.”
Marcellis beaamt wel dat hij bezig is aan een uiterst moeizaam seizoen. “Voor mij persoonlijk is het een wat moeilijker jaar. In de zin dat ik niet veel speel”, geeft hij toe. “Maar goed, we hebben een groep en een technische staf die daar goed mee kunnen omgaan.”
De geruchten dat hij PSV, ondanks een nog doorlopend contract tot medio 2012, zou willen verlaten zijn volgens de tweevoudig Oranje-international klinkklare onzin. “In de VI stond een stuk, maar ik heb helemaal niet met ze gesproken. Dat kan dus ook niet van mij afkomen. Dit jaar heb ik weinig gespeeld. Maar ik speel het liefste voor PSV."
Interesse van de Rangers, gespeeld bij Schotland onder de 21.....prima, dat zijn goede voortekenen. Maar kunnen we nu écht niet zelf wat degelijke verdedigers opleiden?!quote:Zaakwaarnemer verdediger Reynolds bevestigt interesse PSV
Het gerucht deed al een tijdje de rondte, maar lijkt nu officieel: PSV is geïnteresseerd in de Schotse verdediger Mark Reynolds. Tegenover Sky Sports liet zaakwaarnemer Kenny Moyes weten dat de Eindhovenaren de 22-jarige speler na dit seizoen willen overnemen van Motherwell.
“Het is waar dat PSV bij de bewonderaars van Mark hoort”, zei Moyes. “Ze zijn al langer geïnteresseerd en hebben hem al diverse malen aan het werk gezien.” PSV heeft echter concurrentie. “Een paar clubs uit het Engelse Championship bekijken hem ook. Hij wordt nauwlettend in de gaten gehouden.”
De jongeling behoort al vier seizoenen lange tot de vaste elf van Motherwell, dat momenteel vijfde staat in de Schotse Premier League. Dit seizoen speelde hij tot nog toe 31 wedstrijden, waarin hij drie keer trefzeker was. Twee jaar geleden toonde ook topclub Glasgow Rangers interesse, maar destijds besloot Reynolds om The Wells trouw te blijven.
dat geloof ik ook wel, een jaartje als dit in de luwte maakt hem misschien ook sterker.quote:Op donderdag 1 april 2010 15:50 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Wel prima. Ik geloof nog steeds in Marcellis. Ik geloof althans nog steeds dat hij er bovenop komt en zich een plek in de basis knokt.
omg clubs uit de Engelse Championchip zijn tegenwoordig onze concurrenten voor spelers ;'(quote:Interesse van de Rangers, gespeeld bij Schotland onder de 21.....prima, dat zijn goede voortekenen. Maar kunnen we nu écht niet zelf wat degelijke verdedigers opleiden?!
Hopelijk blijft Marcellis gewoon. Ken die Reynolds verder niet, maar met Vukovic zou ik niet verder gaan, dus dan is dit misschien een alternatief...quote:Op donderdag 1 april 2010 15:50 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Wel prima. Ik geloof nog steeds in Marcellis. Ik geloof althans nog steeds dat hij er bovenop komt en zich een plek in de basis knokt.
[..]
Interesse van de Rangers, gespeeld bij Schotland onder de 21.....prima, dat zijn goede voortekenen. Maar kunnen we nu écht niet zelf wat degelijke verdedigers opleiden?!
Wat moeten we nu hier allemaal weer van vinden zeg? Kijk, ik vind het allemaal leuk en aardig dat Sanders dit doet, maar eerlijk gezegd denk ik dat zijn oogmerk met name het kweken van goodwill bij de achterban is. Ik geloof namelijk niet dat hij in staat zal zijn om in z'n eentje een cultuur ' omschakeling' teweeg te brengen.quote:Sanders gaat bij PSV zijn eigen gang
door Frans van den Nieuwenhof. vrijdag 02 april 2010 | 02:44 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 02 april 2010 | 10:30
EINDHOVEN - Het was officieel zijn eerste werkdag, donderdag, maar in de aanloop daar naartoe heeft algemeen directeur Tiny Sanders al het nodige meegekregen over de verhoudingen binnen PSV. De uitkomst van zijn gesprek met oud-voorzitter Harry van Raaij leidde tot een bitse reactie van president-commissaris Frits Schuitema.
Die verkondigde eerder deze week dat 'de club' niet zit te wachten op de mening of adviezen van Van Raaij.
Sanders liet donderdag bij monde van persvoorlichter Pedro SalazarHewitt weten dat hij zich in zijn eerste drie maanden bij de club breed wil oriënteren. Dat doet hij door overal zijn oor te luisteren te leggen, aldus Salazar. "Het zijn privégesprekken, waarover Sanders niet in de media wil treden", zegt de persman. "Hij laat zich informeren door iedereen die PSV een warm hart toedraagt en goed is voor de club. Zo heeft Sanders onder meer ook met Guus Hiddink en oud-voorzitter Rob Westerhof gesproken."
Het gesprek met Van Raaij verliep volgens Sanders 'heel prettig', zo laat hij via Salazar weten. "Van Raaij heeft tegen Sanders gezegd: als ik je ergens mee kan helpen, dan bel me maar", aldus Salazar. "Oké, dank je wel, heeft Sanders toen geantwoord. Groter moeten we het niet maken. Sanders neemt zijn eigen beslissingen."
Dat Schuitema in het Algemeen Dagblad elke inmenging van Van Raaij veroordeelt, noemt Salazar 'zijn ding'.
Van Raaij ligt niet wakker van de reactie van Schuitema. "Die gaat het ene oor in en het andere oor uit. Ik heb met Sanders een afspraak gemaakt en hij is volgens mij de baas bij PSV."
quote:Op vrijdag 2 april 2010 13:28 schreef Zapper het volgende:
Overigens was er hier een tijdje terug iemand die verkondigde 2500 euro op PSV te hebben gezet als kampioen. Waar is diegene?
Kloptquote:
Iddquote:Op zaterdag 3 april 2010 12:49 schreef Sj0rSz het volgende:
Rutten ontevreden over ontwikkeling Van der Meyde
En ik maar steeds denken dat Andy PSV hoogstpersoonlijk naar de titel zou leidenquote:Op zaterdag 3 april 2010 12:49 schreef Sj0rSz het volgende:
Rutten ontevreden over ontwikkeling Van der Meyde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |