quote:
Op donderdag 1 april 2010 09:27 schreef GI het volgende:Ik heb recentelijk als healer randoms gedaan om snel level 80 te worden. Er is een grote hoeveelheid mensen die niet weten wat ze doen.
Ik probeerde dan altijd tips te geven en een tank probeerde ik te vertellen dat een cloth item met SP als warrior tank niet helemaal de beste keuze was. Dat resulteerde nogal eens in een ragequit.
Toppunt was een stockades run waar een hunter in melee mode op een boss in stond te hakken zonder een weapon ge-equiped te hebben. Hij bleef ook maar brullen dat we hem een wapen moesten geven. Hoe zo'n iemand het voor elkaar krijgt om lvl 22 te worden weet ik ook niet, het is een kunde gok ik.
Ik verbaas me af en toe ook zo enorm over de stupiditeit van mensen. Bij sommigen vraag je je af hoe ze in hemelsnaam lvl 80 zijn geworden, of dat ze het net een half uur geleden op e-bay hebben gekocht.
Mijn nieuwe guild begrijp ik ook voor geen meter

Tweede keer dat ik dus met ze meeging en ik ben normaal best timide bij allemaal nieuwe mensen, maar ten eerste ben ik een portie gaan klagen en ten tweede heb ik continue hints en tips lopen geven die soms werden opgevolgd.
Klagen: het guild heeft besloten LK 25 man neer te halen omdat ze heroic modes willen doen. Allemaal leuk en aardig, maar om dat te bereiken hebben ze icc 25 voor de 4e (vierde) (VIERDE!!!) keer
extended. Dus ik merk op dat als de groep overall betere gear heeft dat de kansen om LK neer te halen ook toenemen. Stel je voor, 4 weken van 11 bosses die per stuk gemiddeld 3 items droppen!! Dat is een slordige 130 epic items verdeeld over 25 man. Dat maakt verschil!! Maar nee, krijg ik terug: als je hier voor de gear bent kan je ook wel weer weg gaan. Dat zei ik niet!! Ik had het over overall performance van de hele groep. *heel erg diepe en gefrustreerde zucht*
Daarbij, hoe verwacht je heroic modes te doen als je de LK niet eens kan neerhalen, plus hoe verwacht je heroic modes te doen op bosses waar je bang bij bent ze in normal mode niet een tweede keer neer te halen. Het is gewoon een grap

Hints en tips: ze deden soms zulke vage dingen op LK. Dus ik de hele tijd pointers geven, die bijna steeds werden weggewuifd. Dat de hunters een frost slowing trap kunnen neerleggen voor de Valkyr's. nee, was het antwoord, want dan zien we de defile niet goed meer. Maar die defile hoort ten eerste al niet in dat midden!!! Argh. Dat ze kunnen bepalen waar de shambling horror opduikt, want nu rende die vanaf elke willekeurige plek over het speelveld en rende soms op dps'ers in om die te one-shotten. Hadden ze nog nooit van gehoord. Dus ik een whisper discussie met de tank, doet ie eindelijk wat ik zeg

en is iedereen van: oh, maar da's handig. Ik voelde me zo gefrustreerd worden

En p3 riep ik ook steeds 'tank should be were I am!!' wat een puinhoop zeg, helemaal geen tactics. En ik kom uit een guild dat barstte van de tactics.
Oh, wat ik wel ontdekte aan dat rare extended gedoe: ik ben nog steeds niet saved in icc 25. Vaag hoor. Als we dinsdag de LK (met een 10% buff

) nog niet neer hebben dan pug ik het wel of zo. Dat lijkt tot nu toe mogelijk.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."