Tegen de tijd dat kinderen die nu nog geboren moeten worden aan het werk gaan, zijn de babyboomers al uitgestorven.quote:Zo met de vergrijzing in het vooruitzicht is het toch stof tot nadenken.
Is geen vetpot hoor. En staat niet in verhouding,quote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:58 schreef Ghanima het volgende:
Weleens gehoord van kinderbijslag?
Zoals? Combikorting als beide ouders ook nog werken? Kinderbijslag? Koop ik net geen luiers van voor dat geldquote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:59 schreef DennisMoore het volgende:
Gezinnen worden al continu financieel bevoordeeld door de politiek.
Dat is 20 jaar. Een babyboomer is nu ongeveer 55-65 die zijn dus 75-85 als de nieuwe kinderen aan het werk gaan. Ik denk niet dat ze dan al zijn uitgestorvenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:00 schreef RemcoDelft het volgende:
Tegen de tijd dat kinderen die nu nog geboren moeten worden aan het werk gaan, zijn de babyboomers al uitgestorven.
Ik zet in de OP eigenlijk DINKY's tegen gezinnen afquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:00 schreef Daniel1976 het volgende:
Uhhh als je als man een kind maakt en je laat dat ergens bij een vrouw achter, telt dat dan wel voor belasting verlaging?
Hey je kiest zelf voor kinderen. Dat is jouw keuze. Wat verwacht je dat de overheid alles voor je betaald?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:00 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Is geen vetpot hoor. En staat niet in verhouding,
[..]
Zoals? Combikorting als beide ouders ook nog werken? Kinderbijslag? Koop ik net geen luiers van voor dat geld
Mensen zijn verantwoordelijk genoeg om geen kinderen te nemen voor 'het geld'.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:02 schreef twiFight het volgende:
En wat dan met mensen die 5 kinderen baren. Compenseren die dan andere stelltjes? Of krijgen ze geld toe? Mensen die geen tijd of zin in kinderen hebben zullen ze toch nemen voor het geld, en vervolgens heeft zo'n kind een kutleven, want de ouders houden niet van het kind.
Dus een huishouden waarin twee personen belasting afdragen wil je gaan straffen ten opzichte van huishoudens waarin een enkel persoon belasting afdraagt omdat de eerste groep minder bij zou dragen aan het in stand houden van de samenlevingquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:02 schreef TheFrankey het volgende:
Ik zet in de OP eigenlijk DINKY's tegen gezinnen af
Dat zijn de uitsprakenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:03 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Hey je kiest zelf voor kinderen. Dat is jouw keuze. Wat verwacht je dat de overheid alles voor je betaald?
Het is bij alle diersoorten heel normaal dat ze eerst het eigen nestje goed voor elkaar hebben voor ze aan jongen beginnen. Bij mensen hoort dat ook zo te zijn.
het is kiezen of delen. Luxe of een kind.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:04 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Mensen zijn verantwoordelijk genoeg om geen kinderen te nemen voor 'het geld'.
Misschien is het een idee om hypotheekaftrek wel voor gezinnen aan te bieden maar niet voor mensen zonder kinderne. Immers, voor een gezin is het veel moeilijker om een betaalbare woning te krijgen dan een dubbelinkomen zonder kinderen
Ik verwacht juist niet dat de overheid zaken voor mij betaald. Ik zou willen dat bewust kinderlozen echter meer zouden betalenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:03 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Hey je kiest zelf voor kinderen. Dat is jouw keuze. Wat verwacht je dat de overheid alles voor je betaald?
Het is bij alle diersoorten heel normaal dat ze eerst het eigen nestje goed voor elkaar hebben voor ze aan jongen beginnen. Bij mensen hoort dat ook zo te zijn.
Hoe wil je trouwens de mensen die geen kinderen kunnen krijgen scheiden van degenen die geen kinderen willen krijgen? Of wil je die die geen kinderen kunnen krijgen nog een keer extra straffen.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:02 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Ik zet in de OP eigenlijk DINKY's tegen gezinnen af
Gemiddelde persoon met geldproblemen is niet de gemiddelde persoon die je zo'n worst voor wilt houden en is al helemaal niet de gemiddelde persoon waarvan de kinderen de samenleving vooruit gaan helpen.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:04 schreef TheFrankey het volgende:
Mensen zijn verantwoordelijk genoeg om geen kinderen te nemen voor 'het geld'.
Hoe bedoel je? Hier thuis word ook door 2 mensen belasting afgedragenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:05 schreef FJD het volgende:
[..]
Dus een huishouden waarin twee personen belasting afdragen wil je gaan straffen ten opzichte van huishoudens waarin een enkel persoon belasting afdraagt omdat de eerste groep minder bij zou dragen aan het in stand houden van de samenleving
Als je er voor kiest om veel te werken, moet je daar niet voor gestraft worden.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:05 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Ik verwacht juist niet dat de overheid zaken voor mij betaald. Ik zou willen dat bewust kinderlozen echter meer zouden betalen
We praten niet over individuele gevallen. In het algemeen zal de vrouw minder gaan werken of zelfs helemaal stoppen met werken. Dat is simpelweg de hedendaagse praktijk.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:06 schreef TheFrankey het volgende:
Hoe bedoel je? Hier thuis word ook door 2 mensen belasting afgedragen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |