Vooral voor haarzelf hoop ik dat ze er bovenop komt. Ze is een tijdje terug dus gestopt met zingen omdat ze met haar gezondheid geen keus had. En dan zou het triest zijn als ze alsnog iets overkomt.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:07 schreef Buschetta het volgende:
Tof wijf...
Hoop dat ze snel of erboven op komt of zonder lijden heengaat.
ik hoop met je mee.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:07 schreef Buschetta het volgende:
Tof wijf...
Hoop dat ze snel of erboven op komt of zonder lijden heengaat.
Geen enkele operatie is zonder risico. Een narcose is narcose, of je nou voor een hartoperatie gaat of voor je kleine teen (al zal dat laatste meer met verdoving gedaan worden dan narcose, maar goed).quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:32 schreef willempjewever het volgende:
Hoe kan dit gebeuren bij een heup operatie? Mijn schoonvader krijgt over 3 weken een nieuwe heup? Maar de gezondheid van hooper was natuurlijk niet zo heel denderend denk ik.
Understatement.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:32 schreef Duderella het volgende:
. Die was toch een beetje van Lotje getikt, dacht ik?
Ja dat dacht ik ook dat ze uit elkaar waren.. maar goed, als het met Sugar Lee Hooper maar goed komt! Wel triest voor haar.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:32 schreef Duderella het volgende:
Ik dacht dat het uit was met die Andrea. Die was toch een beetje van Lotje getikt, dacht ik?
Ze heeft geloof ik zowat alle ziektes die je je kan bedenken. Heb haar twee jaar terug het hele verhaal bij Jensen horen vertellen.quote:Op woensdag 31 maart 2010 11:49 schreef willempjewever het volgende:
Waarom zat ze eigenlijk in een scootmobiel? Te dik?
Dat kan ookquote:Op woensdag 31 maart 2010 12:17 schreef Faithfulness het volgende:
Neen, ze had een tumor in haar heup, daaraan is ze geopereerd, en om die reden liep ze niet meer zo lekker.
Vandaar de scootmobiel.
quote:Op woensdag 31 maart 2010 13:29 schreef Faithfulness het volgende:
Dat klopt inderdaad ook... Maar het ging om de scootmobiel, right?
In ieder geval, het ziet er niet zo goed uit hoorde ik van m'n tante (buurvrouw van Marja).
En daarom moeten wij nu lijden onder jouw gebrek aan humor?quote:Op woensdag 31 maart 2010 13:45 schreef Vincentkemper het volgende:
Vreselijk nieuws. Wat moet dat wegdek toch geleden hebben
quote:'Sugar Lee ontwaakt snel uit coma'
Uitgegeven: 31 maart 2010 16:47
Laatst gewijzigd: 31 maart 2010 16:47
AMSTERDAM - Sugar Lee Hooper ontwaakt naar verwachting woensdag nog uit haar coma. Dat laat haar manager Leon Lukassen weten.
© Pedro SluiterMarja van der Toorn, zoals de zangeres echt heet, werd kunstmatig in coma gebracht nadat ze met zuurstofgebrek kampte tijdens een operatie.
Hooper werd geopereerd aan een gebroken heup door een val van haar scootmobiel. "Er is niet zo heel veel veranderd sinds gisteren", vertelt haar manager. "Ze zijn vannacht gestopt met koelen." De lichaamstemperatuur van de zangeres werd laag gehouden om het zuurstofgebruik van haar lichaam te beperken.
"Nu wordt ze beetje bij beetje weer warm. En uiteindelijk wordt er gestopt met het toedienen van slaapmiddelen", vertelt Lukassen. "Dat moment kan 's middags, maar ook 's avonds zijn. Daar gaat een flinke tijd overheen. Maar ik ga ervan uit dat het vandaag nog gebeurt."
Prognoses
"Ik was net bij haar, toen zat ze op 33 graden", zegt Lukassen. De artsen kunnen niet vertellen hoe de situatie van de 62-jarige Van der Toorn is als ze bijkomt. "Er zijn geen goede en geen slechte prognoses gedaan." De zangeres stopte twee jaar geleden met zingen nadat ze aangaf fysiek en mentaal helemaal op te zijn.
© Novum
quote:Sugar Lee Hooper nog niet wakker
donderdag 1 april 2010 13:32
HILVERSUM (ANP) - Sugar Lee Hooper is nog niet uit haar coma ontwaakt. Dat heeft haar manager aan RTL Boulevard laten weten. De familie blijft hoop houden en denkt vooral aan postieve dingen.
Sugar Lee, haar echte naam is Marja van der Toorn, werd eerder deze week geopereerd aan haar heup. Die had ze gebroken nadat ze in het weekend uit haar scootmobiel was gevallen. Op de operatietafel kreeg ze een hartaanval en liep de zangeres daardoor zuurstofgebrek op. Haar lichaamstemperatuur werd laag gehouden, om het zuurstofgebrek in haar lichaam te beperken.
Woensdagavond werd de kunstmatige coma opgeheven, maar de 62-jarige entertainer is nog niet bijgekomen. De familie weet donderdag meer over de toestand van Sugar Lee. Dan komt namelijk een neuroloog langs om wat waardes te meten.
Ik ben een keer bij een optreden van haar geweest en dat was echt een geweldige ervaringquote:Op donderdag 1 april 2010 19:35 schreef rubje het volgende:
Jammer want ze had een stem!Als die in jaar jongere jaren had meegedaan aan programma's zoals Idols of X Factor dan had ze die glansrijk gewonnen. Ik hoop dat ze er weer bovenop komt.
Sugar Lee een goeie stem?quote:Op donderdag 1 april 2010 21:37 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik ben een keer bij een optreden van haar geweest en dat was echt een geweldige ervaring
Wat een strot heeft die vrouw...
quote:Op donderdag 1 april 2010 21:38 schreef Paul het volgende:
[..]
Sugar Lee een goeie stem?![]()
Giller van de eeuw dit
quote:Sugar Lee Hooper aan beademing
AMSTERDAM - Sugar Lee Hooper, die nog steeds in coma ligt, ligt opnieuw aan de beademing in het ziekenhuis.
Haar toestand is verder stabiel, maar de maatregel is getroffen omdat de ademhaling van Sugar Lee onregelmatig werd, vertelt haar woordvoerder.
De zangeres ligt sinds begin deze week in coma. Ze brak haar heup en kreeg tijdens de operatie een hartaanval. De artsen besloten daarop tot het kunstmatig in coma brengen.
Sugar Lee, wier echt naam Marja van der Toorn luidt, is gisteren onderzocht door een neuroloog. De uitslagen daarvan zijn nog niet bekend. Gehoopt werd dat ze, nadat woensdag werd geminderd met een slaapmiddel, langzaam uit de coma zou geraken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |