STquote:Op zondag 28 maart 2010 23:03 schreef suikertaartje het volgende:
Is dat gezeur met die tieten al afgelopen?
Tot jij er weer over begon wel jaquote:Op zondag 28 maart 2010 23:03 schreef suikertaartje het volgende:
Is dat gezeur met die tieten al afgelopen?
Niet bepaald. Ik weet al welke richting ik op wil, en dat kan niet als ik de master doe. Dat is alsnog te algemeen, geloof ik.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:00 schreef Trevland het volgende:
[..]
En daar heb je zo te horen geen zin in?
* Ezechielk agrees.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:02 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Geyl.
Niks typoJe bent gewoon brak he, geef maar toe.
Interpunctie uit die zin halen, dan heb je hetzelfde effect.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan word ik keizenuwachtig en ga ik veel te snel en ongecontroleerd praten, en alles door de war halen, en in plaats van het over het huis van de zeven zusters, Joe Speedboot, knielenop een bed violen en De geschiedenis van mijn kaalheid te hebben, gooi ik alles door elkaar en worden het zeven zusters die een bloemenkwekerij onderhouden terwijl ze maar een hand kunnen bewegen en een te kleine piemel hebben, dus dan gaat het helemaal fout.
En dit is een hele lange zin geworden
Niet weer erover beginnen.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:03 schreef suikertaartje het volgende:
Is dat gezeur met die tieten al afgelopen?
nope.quote:
Doe dan The Ballad Of Chasey Lane van the Bloodhound Gang.quote:
Ach, jij was toch al chagrijnig.quote:
Dit is wel onderwerp gerelateerdquote:Op zondag 28 maart 2010 23:06 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Doe dan The Ballad Of Chasey Lane van the Bloodhound Gang.
Lane? Lain?
Die van BHG ook.quote:
Ik ken ;t idee. Maar dan moet je gaan slapen.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:04 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
* Ezechielk agrees.
Yay, zaterdagavonden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
7quote:Op zondag 28 maart 2010 23:07 schreef DevilsWhore het volgende:
Wat moet je trouwens weinig boeken doen, Timmmmm
Voor je mondeling maar 4. Ik had ook 7 boeken, maar moest het wel allemaal weten voor mijn mondeling. Net als 7 gedichten.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:10 schreef timmmmm het volgende:
[..]
7
Het huis van de zeven zusters
Knielen op een bed violen
Fenrir
Phileine zegt sorry
De Tweeling
Joe Speedboot
De geschiedenis van mijn kaalheid.
Ik moet ze ook allemaal voor mijn mondeling. Ik kon er meer dan 4 niet combineren in 1 situatiequote:Op zondag 28 maart 2010 23:11 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Voor je mondeling maar 4. Ik had ook 7 boeken, maar moest het wel allemaal weten voor mijn mondeling. Net als 7 gedichten.
Oh oke. Ik ben ook niet al te wakker. En ik ken eigenlijk geen van die boeken. Ik ken alleen Joe Speedboot bij naam (die hadden ze toen klassikaal besproken enzo, dus bijna iedereen die ging die doen, ik was er niet die les dus ik niet.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik moet ze ook allemaal voor mijn mondeling. Ik kon er meer dan 4 niet combineren in 1 situatie
Het is ook gewoon boot. Niet laars.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:19 schreef timmmmm het volgende:
Kijk, het is een Nederlandse schrijver hè, dan vind ik het eigenlijk gewoon een boot, geen engelse laars
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |