Zeker doen!! Ik vind het inmiddels geen luxe-apparaat meer.quote:Op zondag 28 maart 2010 14:24 schreef iamredleader het volgende:
[..]
In ons volgende huis wil ik ook een vaatwasser
Spannend... dat jullie zo lang kunnen wachten, zou ik niet kunnen. Veel te bang dat het dan al weg is.quote:Op zondag 28 maart 2010 14:43 schreef iamredleader het volgende:
Na onze vakantie zullen we (waarschijnlijk) een bod uitbrengen. En niet eerder
Mjah, we hebben al eerder huisjes gezien die wel leuk waren, maar we blijven heel nuchter. En we gaan onze vakantie niet laten "leiden" door het gedoe rondom bieden en zoquote:Op zondag 28 maart 2010 15:18 schreef Diaan73 het volgende:
Spannend... dat jullie zo lang kunnen wachten, zou ik niet kunnen. Veel te bang dat het dan al weg is.
Okay... misschien komt het ook wel omdat ik gewoon helemaal verliefd was op het huis waar we nu wonen, wilde ik echt niet voorbij laten gaan.quote:Op zondag 28 maart 2010 15:23 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Mjah, we hebben al eerder huisjes gezien die wel leuk waren, maar we blijven heel nuchter. En we gaan onze vakantie niet laten "leiden" door het gedoe rondom bieden en zo
Dat gevoel heb ik dus (nog) niet gehad bij onze huizenzoektocht. Maar ik behoor tot de categorie "een bouwval is een paleisje in wording", dus echt verliefd hoef ik niet te worden. Als het huis maar genoeg potentie heeftquote:Op zondag 28 maart 2010 15:28 schreef Diaan73 het volgende:
Okay... misschien komt het ook wel omdat ik gewoon helemaal verliefd was op het huis waar we nu wonen, wilde ik echt niet voorbij laten gaan.
Dit huis was ook niet echt geweldig qua inrichting/aankleding e.d. maar daar moet je doorheen kijken. Het huis op zich was en is gewoonquote:Op zondag 28 maart 2010 15:29 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik dus (nog) niet gehad bij onze huizenzoektocht. Maar ik behoor tot de categorie "een bouwval is een paleisje in wording", dus echt verliefd hoef ik niet te worden. Als het huis maar genoeg potentie heeft
Veel plezier!quote:Op zondag 28 maart 2010 15:45 schreef iamredleader het volgende:
Zo, ik zwaai af, dus waarschijnlijk tot over anderhalve week allemaal
Wij willen vooral niet standaard of wit, zo saai. Maar dit voorbeeld was alleen voor de tegels trouwens. De kastjes worden bij ons allemaal oranjequote:Op zondag 28 maart 2010 15:51 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Niet helemaal mijn smaak maar het ziet er fleurig uit Diaan.
Ben er ook weg van, naar broertje en kids.
Je hebt je toch niet laten beļnvloeden door het komende WK?quote:Op zondag 28 maart 2010 16:04 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wij willen vooral niet standaard of wit, zo saai. Maar dit voorbeeld was alleen voor de tegels trouwens. De kastjes worden bij ons allemaal oranje![]()
![]()
Oranje![]()
![]()
Nee hoor, ik heb al jaren oranje spullen in huis. In ons vorige huis hadden we ook een oranje muur in de woonkamer. Nu zijn al onze muren van de slaapkamer oranje!!quote:Op zondag 28 maart 2010 16:06 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Je hebt je toch niet laten beļnvloeden door het komende WK?
Apart.quote:Op zondag 28 maart 2010 16:09 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb al jaren oranje spullen in huis. In ons vorige huis hadden we ook een oranje muur in de woonkamer. Nu zijn al onze muren van de slaapkamer oranje!!
Gelukkig vindt Peace het ook een mooie kleur.
Oranje kleding hebben we dan weer nietquote:Op zondag 28 maart 2010 16:14 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Apart.![]()
![]()
Ik heb alleen een paar oranje sport shirts. Voor de keren dat wij tijdens een cursus/oefening/inzet in het buitenland aan sportwedstrijden mee doen.
alto'squote:Op zondag 28 maart 2010 16:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Oranje kleding hebben we dan weer niet![]()
![]()
Wij houden van vooral "niet standaard".Anders dan anderen... lukt ons aardig.
Excentriek.quote:
quote:Lieve mensen,
Ik denk dat we nu met zijn allen erg door elkaar lopen. Ik heb net alle paarse gedeeltes nagekeken en hier en daar veranderd!
Ik zie nu net dat Tim ook heeft zitten nakijken maar ik denk dat het handig is om mijn versie aan te houden.
quote:Op zondag 28 maart 2010 16:53 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Grmbl grom scheld vloek, even wat irritatie uiten over een groepsgenootje.
We zijn bezig met het afronden van een document. In dat document hebben de Duitse groepsgenoten nog wat aangepast, dus dat moest nog gecontroleerd worden op taal. De nieuwste versie is om 13:52 binnen gekomen, met het verzoek om even een mail te sturen als je er mee bezig ging zodat er geen dubbel werk gedaan zou worden. Ik heb om 14:14 verstuurd dat ik er naar ging kijken, en om 15:06 het gecontroleerde en aangepaste document. So far, so good.
Nu komt er om 16:46 een mail (ruim 2,5 uur nadat ik heb gezegd dat ik het zou doen, en 100 minuten nadat ik het resultaat al had verstuurd) waarin het volgende staat:
[..]
Niet, ik laat het lekker met rust. Binnen die groep heeft het al vaker op het punt van een knallende ruzie gestaan en vorige week ging het eigenlijk voor de verandering eens vrij goed. Als het meezit is het hele project dinsdagmiddag volledig afgerond, dus ik ga het gewoon lekker uitzitten en me er niet al te druk om maken.quote:
Ik had die irritatie toch ook geuit naar dat groepsgenootje. Gelukkig ben je er dinsdag vanaf.quote:Op zondag 28 maart 2010 17:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Niet, ik laat het lekker met rust. Binnen die groep heeft het al vaker op het punt van een knallende ruzie gestaan en vorige week ging het eigenlijk voor de verandering eens vrij goed. Als het meezit is het hele project dinsdagmiddag volledig afgerond, dus ik ga het gewoon lekker uitzitten en me er niet al te druk om maken.
Ja en ja.quote:Op zondag 28 maart 2010 17:27 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik had die irritatie toch ook geuit naar dat groepsgenootje. Gelukkig ben je er dinsdag vanaf.
Ik denk dat ik voor de reis naar Noorwegen ga kiezen.quote:Op zondag 28 maart 2010 17:27 schreef Soempie het volgende:
Tof Cobra! Weet je al welke reis je kiest?
Ja maar ik ben geen vrouwquote:Op zondag 28 maart 2010 17:27 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik had die irritatie toch ook geuit naar dat groepsgenootje. Gelukkig ben je er dinsdag vanaf.
Dat heeft er toch niks mee te maken?quote:
Zou ik ook doen.quote:Op zondag 28 maart 2010 17:31 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik voor de reis naar Noorwegen ga kiezen.
Ik zou juist zeggen dat het meer iets voor vrouwen is om stoom af te blazen bij anderen, dan er iets van te zeggen tegen degene die het aangaat.quote:
De retour mail is de deur uit. Norway it is.quote:
Ik scheld even, plaats frustratie op internet en ben er van af. De dubbel bestede tijd krijg je toch niet meer terug, het hoeft niet nog een keer voorkomen te worden dus eigenlijk heeft het weinig zin ruzie te riskeren. Zeker nu het bijna afgelopen isquote:Op zondag 28 maart 2010 17:54 schreef Soempie het volgende:
[..]
Zou ik ook doen.![]()
[..]
Ik zou juist zeggen dat het meer iets voor vrouwen is om stoom af te blazen bij anderen, dan er iets van te zeggen tegen degene die het aangaat.
Goede keusquote:Op zondag 28 maart 2010 17:57 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
De retour mail is de deur uit. Norway it is.![]()
quote:Op zondag 28 maart 2010 17:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Goede keus. Fjorden vanuit een boot bekijken lijkt me toch leuker dan warme eilanden vol toeristen
Ik herken je vriend. Maar jou niet.quote:Op zondag 28 maart 2010 18:04 schreef LadyBlack het volgende:
Hoe briljant ben je als je dit tekent?
[ afbeelding ]
het zijn mn vriend & ik plus de katgetekend door de vriend van mn moeder
Netjes...quote:Op zondag 28 maart 2010 18:04 schreef LadyBlack het volgende:
Hoe briljant ben je als je dit tekent?
[ afbeelding ]
het zijn mn vriend & ik plus de katgetekend door de vriend van mn moeder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |