Jaquote:Op zondag 28 maart 2010 19:09 schreef JJH het volgende:
[..]
En MM met die Jack Russel (?)![]()
[..]
Dat neus in het kruis stoppen.
Ook alquote:Op zondag 28 maart 2010 22:23 schreef senesta het volgende:
Morgen even langs de dierenarts op de valreep, Elco loopt mank![]()
Ik dacht dat hij zich verstapt had maar het word alleen maar erger lijkt wel.
iig een groot deel van mn rugquote:
quote:Op maandag 29 maart 2010 09:30 schreef nokwanda het volgende:
Ken iemand hier trouwens echt grotere brokken?
Wara mijn poezen eerst woonden kregen ze RC fit 32. Dat kregen mijn andere poezen hier ook, dus dat ben ik blijven geven. Maar Poeska kauwt niet. Dus zijn we voor haar op zoek naar een echt grote brok. De Maine Coon variant van RC is echt klein. Dus we hebben nu de dentalcare variant. Die is wel groter, maar niet groot genoeg voor haar. Ik heb bij de dierenwinkel gekeken, maar kon er niets vinden. Weten jullie iets?
Ik zou haar bijna hondebrokken gaan geven, ware het niet dat honden weer net andere dingen nodig hebben. Of is er een hondenvoedingvariant die ook voor grote katten geschikt is?
Dat zou ik ook niet weten Nok.quote:
Haha ja xD Af en toe werd ik er ook wel gek van hoor, dat door elkaar geschreeuw enzo, als je een vraag op wilt lezen is dat behoorlijk irritant. Maar het blijft uiteindelijk wel leukquote:Op maandag 29 maart 2010 10:57 schreef oh-oh het volgende:
Uhm, het klinkt mij als de hel in de oren enfermera, maar het was vast heel leuk![]()
Wij hebben het klokje rond geslapen hier .
Ik heb trouwens Orijen brok gekocht op de show, wild en vis, was daar in de aanbieding.
Sjon vindt ze lekker.Dat zegt niks, die vindt mijn schoenen ook lekker
familiequiz!quote:Op maandag 29 maart 2010 10:41 schreef Enfermera het volgende:
Oké, familieweekend was echt superleuk. Ik had dus een quiz gemaakt, superleuk.. Alleen is mijn familie ontzettend fanatiek als ze in groepjes ingedeeld worden, dan kom je als presentator bijna niet boven het geschreeuw uitDamn. Maar het was wel onwijs mooi, met goeie vragen. Ze vonden het super. We hadden vrijdag nog oude filmpjes zitten kijken, en zaterdag overdag hadden we levend stratego op de hei gedaan (competetieve spellen FTW!
)
Zondagmiddag hadden we ook nog een spel gedaan met z'n allen, meer individueel, dat was ook gelijk een stuk rustigerEn ook heel gezellig. Verder lekker gegeten, redelijk geslapen, weinig mensen die het corveerooster weer naleefden (mij boeit het niet, ik help dan gewoon mee en help waar ik kan.. als we daar al over gaan zeiken).
Gelijk die tantes van mij mij bedanken dat ik zo goed aan het helpen was enzo![]()
Ohja, en mijn neefje die er om 3 uur 's nachts achter kwam dat ie geen bed had. En zijn broertje geen deken. Dus zijn vader op zoek naar een deken, klopte dus 's nachts aan bij mn ouders of ze nog dekens hadden![]()
Mijn vader zo: Hier is niks, ga maar weg
LOL!
Nouja. Ouderwets gezellig weer zeg maar![]()
Zoiets jaquote:
quote:Op maandag 29 maart 2010 11:53 schreef Enfermera het volgende:
6 filmpjes in de wachtrij om geüpload te worden, met oa beschuitfluiten en spijkerpoepen!![]()
Ha, jij bent er nog!quote:
Ja he? Dit is er echt 1 voor in mn top 10quote:Op maandag 29 maart 2010 12:00 schreef oh-oh het volgende:
OMG dat is wel een van de grappigste Lollcats die ik ooit gezien heb![]()
Ik ga de logeerkamer eens uitmesten en logeerklaar maken, als het goed is komt mijn nichtje van 5 logeren.
Maar ik krijg mn ouders ( daar zijn de twee oudsten van mn zus een week nu ) niet te pakken en met mijn moeder weet je maar nooit of duidelijke afspraken duidelijk genoeg zijn, dus het zou zomaar kunnen dat het niet doorgaat![]()
Either way moet die kamer aan de kant, want vrijdag komt er een vriendin logeren die het hele paasweekend blijft.
volgens mij is t formaat (.avi .mov oid) niet goed, en daarom niet uploadbaarquote:Op maandag 29 maart 2010 12:02 schreef Enfermera het volgende:
Wat betekend 'bad value' als je een filmpje hebt proberen te uploaden op youtube?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |