Denk aan jezelf he! Dat huishouden is er morgen ook wel.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:52 schreef freecell het volgende:
Keshet
2 pond! Hoezee!
Hier een heel verdrietig jongetje vandaag?Wil alleen maar bij me zijn en tegen me aan. En TARA is hartstikke ziek dus dat is een compleet huishouden voeren met een kind in de doek...
Wat op zich nog gaat, ware het niet dat ik ook ziek ben... maar iedereen ligt nu in bed, dus ik kan ff bijkomen
jazeker, succes!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:55 schreef Beessie-Jen het volgende:
en oe vriendlief heeft zo sollicitatiegesprek...![]()
duimen jullie ook ff mee???
Leander is geniaal vandaagquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:53 schreef Ssserpente het volgende:
Gezellig Free, twee zieke kinderen.Voelt Leander zich wel goed? Beterschap, ook voor jou!
Oke! Spannend dus! En die worden teruggeplaats en dan moet het zich innestelen toch?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:03 schreef Sorbootje het volgende:
Amaranta, er zijn al ingevroren embryo's.
Maat 40quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:51 schreef Keshet het volgende:
[..]
Nee, dat nog niet! Maatje 40 begint in de buurt te komen.
Ik was laatst Fabian aan het verschonen bij de prental, en in de commode lagen allerlei maten luiers, waaronder ook prematuur. De helft kleiner dan maat 1, moest echt even slikken.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Maat 40![]()
Ik zie ook dat er maat 38 is..
Terugplaatsen heet 't inderdaad, maar dekt de lading in dit geval niet helemaal.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:08 schreef amaranta het volgende:
[..]
Oke! Spannend dus! En die worden teruggeplaats en dan moet het zich innestelen toch?
vriendin/kennis van mij zit in een soortgelijk traject, maar dan worden haar eigen embrytjes in haar eigen lichaam terug geplaatst, poging 1 was helaas niet blijven plakken, in juli ong poging 2
Rienk is nu 3 maanden en valt sinds een week of 3 pas zelf in slaap. Eerder alleen maar aan de borst. Nou, als het werkt werkt hetquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:50 schreef freecell het volgende:
Wat is er mis met in slaap wegleggen?
Het is goed dat ze zelf leren in slaap te vallen, maar af en toe in slaap wegleggen kan echt geen kwaad hoor! En hij is nog zo klein
Ja, true, maar als het 06:00-10:00-14:00 enz. zou het toch beter zijn? De tijden zijn hier zo verschillend!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:19 schreef Sorbootje het volgende:
slapen-voeden-spelen-slapen-voeden-spelen sounds like a ritme to me!
Jupsquote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:19 schreef Sorbootje het volgende:
slapen-voeden-spelen-slapen-voeden-spelen sounds like a ritme to me!
Die kun je gewoon bij de prenatal kopen? Das namelijk handig voor de baby van Jen.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:16 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik was laatst Fabian aan het verschonen bij de prental, en in de commode lagen allerlei maten luiers, waaronder ook prematuur. De helft kleiner dan maat 1, moest echt even slikken.
Denk het wel, aangezien ze daar ook in de verschoningsla lagen.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Die kun je gewoon bij de prenatal kopen? Das namelijk handig voor de baby van Jen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |