Whehe nou idd zegquote:Op donderdag 25 maart 2010 13:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Als ik zo'n stem zou hebben, zou ik van mezelf in slaap vallen.
Metal is groot. Je merkt er alleen weinig van, aangezien e.e.a. zich voornamelijk buiten de mainstream afspeelt. Maar soms... Soms knalt een Corton Slayer de ether in of in dit geval Rob Master Of Puppets en de sms-box stroomt over van geluk. Al die half in de kast zittende (qua er voor uit komen dat ze van metal houden he, niet dat het homo's zijn) metalheads zien de zon schijnen en delen hun blijdschap met de wereld... Hoera! Eindelijk een knap stukkie muziek op den vaderlandsche popzender!quote:Op donderdag 25 maart 2010 13:37 schreef TIM-846 het volgende:
Dat iedereen dat Metallica zo vet vind
quote:Op donderdag 25 maart 2010 13:48 schreef ScottTracy het volgende:
Ohja dat oh yeah zit er ook nog in trouwens
quote:Op donderdag 25 maart 2010 13:48 schreef Vlindur het volgende:
Wie komt er nou voor Kristel in de plaats? Jelmer?
Pareltje!quote:Op donderdag 25 maart 2010 13:51 schreef themauster het volgende:
Dankzij collega echt een mooi nummer ontdekt al heel oud en voor de meesten hier al bekend:
Thank You van Led Zeppelin
quote:
quote:Op donderdag 25 maart 2010 13:46 schreef borisz het volgende:
Roel, iets voor jou? http://www.megagadgets.nl/nl/dag-aanbieding-c-177/
Zitten iig twee heel goede bij volgens de wijngids 2010 van Nicolaas Klei.quote:Op donderdag 25 maart 2010 14:03 schreef borisz het volgende:
Die lenteaanbieding gaan we morgen oppikken.
Ten eerste citeer je 'em verkeerd en ten tweede komt het niet uit een film, maar komt het uit een sketch van Saturday Night Live.quote:Op donderdag 25 maart 2010 14:25 schreef naatje_1 het volgende:
uit welke film was ook alweer dat stukje met i gotta have some cowbell
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |