omg.. Dat had ik niet eens gezienquote:
Goed vermomd.quote:Op dinsdag 6 april 2010 16:02 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
omg.. Dat had ik niet eens gezien
Eerlijk gezegd was ik júist opzoek naar houthakkersshirts voor mannen en vond toen dezequote:
Ja maar.. Hoe dan?quote:
Ik vind dit model shirt bij een man anders ook machtig lelijk.quote:Op dinsdag 6 april 2010 23:08 schreef stef040 het volgende:
Een mannenmodel t-shirt bij een vrouw, zoiets:
[ afbeelding ]
Dat is toch gewoon een normaal model? "SECURITY" erop is niks natuurlijk, maar wat is er in godsnaam mis met een gewoon T-shirt?quote:Op woensdag 7 april 2010 00:31 schreef Marouska het volgende:
[..]
Ik vind dit model shirt bij een man anders ook machtig lelijk.
Ik vind dit niet het 'gewone' T-shirt, dus er is veel mis: de pasvorm klopt van geen kant; het is een cheapass shirt dat boven (visueel) breder is dan om de middel; de te hoge, verstikkende (bijna turtle-)nek; de stof; bovengenoemde flapperende korte mouwen. Maar boven alles het feit dat het altijd dertien maten te groot moet worden gedragen (zoals ook op deze pop), waardoor een volwassen vent proportioneel op een kleuter gaat lijken.quote:Op donderdag 8 april 2010 01:45 schreef Hard_Feesten het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon een normaal model? "SECURITY" erop is niks natuurlijk, maar wat is er in godsnaam mis met een gewoon T-shirt?
Ja dat is allemaal wel waar, nu je het zegt... Als ik zo'n ding in de winkel zou passen was dat me wel opgevallen.quote:Op donderdag 8 april 2010 23:13 schreef Marouska het volgende:
[..]
Ik vind dit niet het 'gewone' T-shirt, dus er is veel mis: de pasvorm klopt van geen kant; het is een cheapass shirt dat boven (visueel) breder is dan om de middel; de te hoge, verstikkende (bijna turtle-)nek; de stof; bovengenoemde flapperende korte mouwen. Maar boven alles het feit dat het altijd dertien maten te groot moet worden gedragen (zoals ook op deze pop), waardoor een volwassen vent proportioneel op een kleuter gaat lijken.
Het hoeft geen guido-look-strakheid te zijn, maar een béétje bij je maat blijven en een beetje een mooi halsje moet niet zo lastig zijn, toch? (Dat stukje tussen nek en sleutelbeenderen vind ik, vooral bij mannen, vaak juist heel sexy!) Ik vind een T-shirt iets waar men, omdat vooral mannen het toch bijna dagelijks aan hebben, veel meer aandacht aan moet besteden.
verschrikkelijk ja, ik zie ze nogal vaak op de sportschool tegenwoordigquote:
Of -50 kilo wegen. Van die takjes die zich persé in een skinny willen wurmen, met van die knokige knietjes.quote:Op vrijdag 9 april 2010 10:51 schreef Ad_rem het volgende:
Je moet ehm kunnen hebben idd. Zelfde idee met skinny jeans en +80kg wegen.
Mij staat zo'n hoofdbandje wel, ik heb zoals jij ook zegt van mezelf een soort hippie-lookquote:Op vrijdag 9 april 2010 10:49 schreef female81 het volgende:
Die grijze laars gaat nog. Die twee gedrochten die ernaast staan, daarentegen...
En dat meisje heeft gewoon een te jeugdig koppie voor dat hoofdbandje. Zoals ik al eerder zei: Éigenlijk vind het een hele leuke trend, maar of het ook slaagt is zéér afhankelijk van het hoofd waar het bandje omheen zit. Vrouwen met van nature iets jaren 60/70-achtigs in hun uitstraling, maar wel gecombineerd met 'volwassen' gelaatstrekken, dat zijn de enigen waarbij het leuk staat.
Het staat gewoon lelijk, en bovendien heeft zo'n bandje helemaal geen functie!quote:Op vrijdag 9 april 2010 10:51 schreef Ad_rem het volgende:
Je moet ehm kunnen hebben idd. Zelfde idee met skinny jeans en +80kg wegen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |