Ik gooi al het groente wat ik over heb in de diepvriesquote:Op maandag 22 maart 2010 21:06 schreef P.F het volgende:
Goed idee!! Nog meer recepten met diepvries groenten?
Alle diepvriesgroente!quote:Op maandag 22 maart 2010 21:06 schreef P.F het volgende:
Goed idee!! Nog meer recepten met diepvries groenten?
Dat ben ik dus echt niet met je eens. Ja, diepvriesgroenten zijn net zo gezond, maar het gros vind ik wat betreft de structuur maar middelmatig. UItzondering voor doperwtjes en bladspinazie.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:10 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Alle diepvriesgroente!
Zelfs vers kan er niet tegen op qua vitamines, smaakt nog lekker ook
Fijn voor jequote:Op maandag 22 maart 2010 21:46 schreef Ewelina het volgende:
Ja zeker, kan het ook erg goed gebruiken!
Nee, daar moet ik nog 3 weken op wachten.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:49 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Fijn voor jeHeb je nou al geld van het uitzendbureau gekregen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
quote:Op maandag 22 maart 2010 21:50 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Nee, daar moet ik nog 3 weken op wachten.Wat een nare lui zijn dat daar zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is het een "groot" uitzendbureau (qua naam) of niet?
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Dat zijn ook de enige dingen die ik in de diepvries koop (naast die overheerlijke kersen en onlangs iets vreemd in de Lidl, nog niet gekeken wat het precies is...). Vind het zoveel leuker om zelf mijn groenten te snijden, te ruiken en de structuur is idd zoveel beter.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:45 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dat ben ik dus echt niet met je eens. Ja, diepvriesgroenten zijn net zo gezond, maar het gros vind ik wat betreft de structuur maar middelmatig. UItzondering voor doperwtjes en bladspinazie.
Ewelina, dat is fijnIk krijg nog een smak geld van mijn verzekeraar. Echt, de verzekeringen in Belgie zijn zo geweldig geregeld
Totaaaal niet efficient, maar belachelijk klantvriendelijk
Belastingen vind ik dan weer een ramp; mijn partner werkt voor een Nederlandse baas (dus betaalt zijn belasting in NL), maar werkt in Belgie en is daar dus belastingplichtig. Tel daarbij op dat mijn inkomen voor de belastingdienst in Belgie 0 is, maar dat de Nederlandse belastingdienst het wel ziet als inkomen, en je financiele chaos is compleetquote:Op maandag 22 maart 2010 21:55 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Dat zijn ook de enige dingen die ik in de diepvries koop (naast die overheerlijke kersen en onlangs iets vreemd in de Lidl, nog niet gekeken wat het precies is...). Vind het zoveel leuker om zelf mijn groenten te snijden, te ruiken en de structuur is idd zoveel beter.
Belastingen zijn idd supergemakkelijk. Je maakt je lid online, de aangifte is al ingevuld en opsturen maar (oké voor mijn mama als zelfstandige heel veel meer werk, maar ik verdien 0¤ dus gemakkelijker kan niet...)
Thanks kwak! Ik heb er eens over gedacht, maar die kans lijkt me toch wel klein, volgens mij is tijdens het sporten het enige moment dat ik voldoende drink, en drink dan water en water met vitargo (KH en mineralen enzo). plus, de hoofdpijn is af en toe, voor mijn doen vaak, maar dus niet elke dag/de hele dag.. Maar sowieso kan het geen kwaad om wat meer water te drinken voor mij!quote:kan ook een gevolg zijn van verstoorde mineralenhusihouding in je spieren. lijkt me niet eens zo'n gekke oorzaak als je recent veel gezweet hebt bijvoorbeeld door veel te fietsen hoofdpijn klopt ook wel met zout/vochttekort.
Mooie actie, als dan ineens zo iets naar voren komt, staan mensen vaak verbaasd te kijken zekerquote:Op maandag 22 maart 2010 22:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik zorgde voor verwarring bij Zumba door ineens te gaan vertalen voor een meisje/jongedame die Spaans spreekt en heel gebrekkig Nederlands en EngelsZe wist niet dat ik wat Spaans kon, totdat ik tegen haar zei waar mn vader vandaan kwam en dat ik best Spaans begreep maar dat ik spreken nog wel lastig vond
Het kwam gewoon niet eerder ter sprake en in NL/Engels kon de rest het tenminste ook volgen, vond ik
![]()
Verder: status: opgeblazen en bezweet. Actieplan: douchen
Ja dat!quote:Op maandag 22 maart 2010 22:31 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Mooie actie, als dan ineens zo iets naar voren komt, staan mensen vaak verbaasd te kijken zeker![]()
Ha, jouw status had ik net ook, maar ik ben inmiddels fris gedouched
Nee. Ik heb m'n mobiel zo min mogelijk aan m'n laptop omdat dan automatisch 20 programma's openspringen die ik dan één voor één weg moet klikken. M'n hartslagmeter heb ik ook nog niet ingesteld (kan ik intervallen op programmeren e.d.). Zeer binnenkort eens mee prutsen, want al dat hoofdrekenen als ik aan het rennen ben begint wat vervelend te worden. Oh ja, en ik wil nog iets zodat m'n broek niet op m'n enkels zakt als ik m'n mobiel mee heb. Zoiets als dit:quote:Op maandag 22 maart 2010 21:06 schreef neen het volgende:
Heeft Mark inmiddels ook al runkeeper geinstalleerd? Het is zo fijn he, al die statistiekjesof anderen.
Morgen dus lesje 12
Awquote:Op maandag 22 maart 2010 23:04 schreef shinydiscoball het volgende:
Pff schaammoment net. Had m'n muziek keihard staan en was een beetje door de kamer aan het dansen toen mijn buurjongen kwam buurten. Ik had er alleen niet aan gedacht dat ik een combinatie aanheb van een streepjesgewaad, bloemetjeslegging en indianensloffen. Verder rood hoofd en mijn haar coupe wervelwind. En hij ging maar niet weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |