Al die anti-Wilders hyves, daar zullen vast ook wel echte Nederlandse moslims tussen zitten.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Heeft Wilders ooit echt Nederlandse moslims kwaad gekregen dan?
Ik heb het over het "echte" leven - natuurlijk. Anonimiteit en boosheid gaan goed samen. Je zou nog kunnen stellen dat de aangiftes tegen hem een vorm van boosheid met zich meedragen. Maar van echte "volkswoede" onder de moslims in Nederland lijkt geen sprake. Zelfs na Fitna was er niets daarvan te zien.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:31 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Al die anti-Wilders hyves, daar zullen vast ook wel echte Nederlandse moslims tussen zitten.
De premiere gaat wel door, maar dan zonder de "ster" zelfquote:Op woensdag 24 maart 2010 11:01 schreef Frutsel het volgende:
Nou... slotje dan maar
de premiere gaat niet door
quote:Premiere Wildersfilm gaat niet door
De première van een Amerikaanse film over Geert Wilders is afgeblazen. Het bezoek van Wilders aan Los Angeles is daarmee ook van de baan.
De bedoeling was dat de PVV-leider 1 mei aanwezig zou zijn bij de première van 'Geert Wilders' Warning to the West'. Maar de organisator van de première, Robert Spencer, kondigt op zijn site aan ervan af te zien.
Aanleiding voor de afzegging is een artikel in De Pers. De krant wees Spencer erop dat een van de producenten, het Christian Action Network (CAN), in het verleden homo's onder meer heeft uitgemaakt voor 'perverselingen' die 'smerige seksziekten verspreiden'. De actiegroep ontkent in de krant, maar De Pers verwijst naar brieven uit eind jaren negentig en begin deze eeuw. De brieven zijn door voorzitter van de actiegroep Martin Mawyer ondertekend.
Geert Wilders liet woensdag weten niet te weten wie hij moet geloven. Om te vermijden dat er een indruk zou kunnen ontstaan dat hij het met dergelijke uitspraken eens is, heeft hij in ieder geval besloten niet naar de première te gaan. Ondertussen is de hele bijeenkomst dus geschrapt.
Rechten van alle mensen
Op zijn website jihadwatch.com schrijft Spencer dat hij niet de indruk wil wekken dat Geert Wilders of zijn Freedom Defense Initiative het met de uitspraken van Mawyer eens zijn. Spencer benadrukt dat hij en Wilders voor de rechten van alle mensen staan.
De film heet Islam Rising: Geert Wilders’ Warning to the West en is geproduceerd door het Amerikaanse bedrijf PRB Films, in samenwerking met het Christian Action Network (CAN). Zij maakten eerder de documentaire Homegrown Jihad.
Wilders zei het ‘een hele eer’ te vinden dat hij onderwerp is van een film. Met wat hij er al van gezien heeft, ‘is niks mis’, zegt hij op zijn site. ‘Het is mijn boodschap.’
De documentaire bevat een interview met Wilders, beelden van toespraken die hij heeft gehouden tijdens zijn reizen naar Amerika en fragmenten van eerdere tv-interviews met hem. Daarin zegt hij onder meer: ‘De islam is het communisme van nu.’
Ja hoor, omdat je naar een premiere van een film over heel iets anders gaat, zou het kunnen lijken alsof je wat tegen homo's hebt? Slechtste smoes ooit. Hij wil z'n gezicht gewoon niet laten zien.quote:Om te vermijden dat er een indruk zou kunnen ontstaan dat hij het met dergelijke uitspraken eens is, heeft hij in ieder geval besloten niet naar de première te gaan.
Nederlandse Moslims zijn vooral al gewend aan hem en hebben inmiddels wel wat weerstand opgebouwd, zoals we zagen na "de film" fitna en de reacties daarop maar ook vaker meemaken wanneer Geert hun boek vergelijkt met Mein Kampf of de profeet met een hitler. Wat dat betreft lijkt een miniem deel van Geert's sympathisanten echter wel steeds meer te schuimbekken wanneer het Moslims betreft en kunnen zij zich ook niet inhouden tegenover politici van Islamitische komaf (zoals die man van de Nederlandse Moslim partij) en/of winkeliers in Almere die toevallig verkeerde posters ophangen en worden bedreigd. Zou het in de aard van het beestje zitten of wellicht met de retoriek te maken hebben van de blonde aanvoerder dat ertoe bijdraagd dat hij dit soort mensen aantrekt en zij toch dat onderscheid niet direct zien tussen de "ideologie" en de "schattige Moslim op straat". Misschien zou een volksvertegenwoordiger bij zijn woordkeuzes te raden kunnen gaan, de effecten die dat heeft en of dat nou wel zo verantwoordelijk is. Als je dat oorzaak en gevolg toch zo graag toepast op "de Islamitische ideologie" en excessen van zijn aanhangers mag je dat ook best bij je eigen woorden doen en excessen van sympathisanten waarin een trend waarneembaar is.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:31 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Al die anti-Wilders hyves, daar zullen vast ook wel echte Nederlandse moslims tussen zitten.
Ah spencer ziet ervan af. Jammer genoeg ziet hij niet af van andere kwalijke zaken.He's a super freak, super freak.quote:
Meer om associaties te voorkomen met een groepering die qua fundamentalistische opvattingen niet onder doet voor de groep die hij bekritiseert.quote:Op woensdag 24 maart 2010 11:09 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ja hoor, omdat je naar een premiere van een film over heel iets anders gaat, zou het kunnen lijken alsof je wat tegen homo's hebt? Slechtste smoes ooit. Hij wil z'n gezicht gewoon niet laten zien.
Moet bekennen dat ik Wilders hierin wel gelijk moet geven. Maar goed, het is alweer duidelijk wie Wilders' vrienden zijn in de VS.quote:Op woensdag 24 maart 2010 11:09 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ja hoor, omdat je naar een premiere van een film over heel iets anders gaat, zou het kunnen lijken alsof je wat tegen homo's hebt? Slechtste smoes ooit. Hij wil z'n gezicht gewoon niet laten zien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |