Ook alleen maar omdat dat herhalingen zijn.quote:Op donderdag 29 april 2010 15:45 schreef shifto het volgende:
Aangezien de weekly ratings tegenwoordig hoger zijn dan die van HIMYM zit het er wel in dat er nog een 4e seizoen komt. Maar pin me er niet op vast.
Tja, er is eigenlijk geen enkele serie waar een rustig voortkabbelende relatie interessant is. De cliffhanger zal wel worden dat Sarah zwanger is ofzo.quote:Op donderdag 29 april 2010 18:33 schreef LWD-Godius het volgende:
Hoewel ik al sinds heet begin van de serie op deze aflevering heb gewacht, vind ik het opeens niets meer aan, nu ze een liefdesrelatie hebben. Hopelijk zetten ze de laatste afleveringen weer wat meer actie en komedie.
Ze hebben nu net een liefdesrelatie, dus wat je eigenlijk wil zeggen is dat je deze ene aflevering niets vond?quote:Op donderdag 29 april 2010 18:33 schreef LWD-Godius het volgende:
Hoewel ik al sinds heet begin van de serie op deze aflevering heb gewacht, vind ik het opeens niets meer aan, nu ze een liefdesrelatie hebben. Hopelijk zetten ze de laatste afleveringen weer wat meer actie en komedie.
Denk meer het gevoel van 'the chase is better than the catch'. Dat gevoel had ik er iig wel een beetje bij.quote:Op donderdag 29 april 2010 19:05 schreef De_Hertog het volgende:
Ze hebben nu net een liefdesrelatie, dus wat je eigenlijk wil zeggen is dat je deze ene aflevering niets vond?
Dit dus, niet dat ik alles opeens slecht vind. Ik blijf met plezier kijken, de afgelopen aflevering was ook best vermakelijk.quote:Op donderdag 29 april 2010 23:03 schreef IceBeach het volgende:
[..]
Denk meer het gevoel van 'the chase is better than the catch'. Dat gevoel had ik er iig wel een beetje bij.
Ok, dus je vond de afgelopen aflevering prima, maar toch vind je er niets meer aan sinds ze een relatie hebben, sinds één aflevering geleden?quote:Op vrijdag 30 april 2010 13:14 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Dit dus, niet dat ik alles opeens slecht vind. Ik blijf met plezier kijken, de afgelopen aflevering was ook best vermakelijk.
Kan toch?!quote:Op vrijdag 30 april 2010 13:43 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ok, dus je vond de afgelopen aflevering prima, maar toch vind je er niets meer aan sinds ze een relatie hebben, sinds één aflevering geleden?
Helemaal volgen doe ik het nog niet.
Mooie vrouwen poepen nietquote:Op vrijdag 30 april 2010 20:42 schreef pberends het volgende:
Chuck en Sarah zaten overigens wel erg veel te eten... poept die Sarah nooit ofzo?
Volgens mij wel, maar dan betaal je wel net zoveel als voor een kleine autoquote:Op zaterdag 1 mei 2010 10:45 schreef pberends het volgende:
Zijn die treinen for real trouwens? Met dubbelpersoonsbedden in een coupé?
Doet me aan dit denken:quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:11 schreef pberends het volgende:
Oei, die Blu-ray rips van Season 1 zijn van nog mooiere HD-kwaliteit.
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:31 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Doet me aan dit denken:
[ afbeelding ]
Denk dat de boodschap meer is dat mensen zich op het verkeerde concentrerenquote:Op zaterdag 1 mei 2010 15:07 schreef pberends het volgende:
[..].
Nu zijn de resolutie van media én de apparatuur natuurlijk twee totaal andere dingen.
Dat we veel dingen in HD-kwaliteit kunnen kijken is pas sinds enkele jaren zo. Sterker nog: veel media (zoals uitzendingen op de Nederlandse tv) zijn niet eens in HD-kwaliteit. Er is nog een lange weg te gaan. Een full HD tv is idd niet boeiend, maar wel dat uitzendingen in HD zijn.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 15:24 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Denk dat de boodschap meer is dat mensen zich op het verkeerde concentreren.
XKCD rules. Chuck zal vast ook fan zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |