Hahaha, jij bent echt de zieligheid zelve.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:40 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het komt van het afdekken van eten of drank (sherry) met een broodje of een schaaltje kleine hapjes.
Vreemd dat je wel het werkwoord met vertaling kent maar niet de bijbehorende verklaring.
Ikquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:41 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
AperitiefhapjesWie zegt dat nou.
Ach kom, je geeft keer op keer op een vreemde manier antwoord en doet moeilijk over de puntentelling, dan moet je niet gaan schelden als mensen je daar op wijzen.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:42 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Hahaha, jij bent echt de zieligheid zelve.
Oei, letterlijkquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:44 schreef Yankee het volgende:
Wiki Scott;
Tapas kan verwijzen naar:
- Tapas, Spaanse aperitiefhapjes
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tapas
Close, maar dat is het nietquote:
aperitiefhapjes zijn de normale gangbare benaming...quote:
Ja... het is geen bewijs, maar wel verdacht, en niet de eerste keer.quote:
Ik ga ook alles in vraag beginnen stellen telkens een antwoord wordt gegeven. Deal?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:48 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Ja... het is geen bewijs, maar wel verdacht, en niet de eerste keer.
Eerlijk is eerlijk, hij komt uit Belgie en bij zoeken kom ik een hoop .be sites tegen die ook die benaming gebruiken. Ik blijf vinden dat hij verdachte antwoorden geeft, irritant doet en te veel scheld maar volgens mij is ie te slim om letterlijk dingen van wiki te kopieren en Tapas zijn nu ook weer niet zo onbekend dat hij dit op moet zoeken.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:48 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Ja... het is geen bewijs, maar wel verdacht, en niet de eerste keer.
Onzin. 'Aperitiefhapjes' kán wel, maar normaal zeg je toch gewoon 'hapjes', zeker iemand als jij die graag het punt wil hebben (het is sneller om te typen). En bij iemand anders zou ik 't niet verdacht vinden, maar er zijn de afgelopen tijd meerdere malen vraagtekens gezet bij jouw antwoorden en NOOIT heb je een verklaring kunnen geven voor je gedrag, je ging altijd meteen in de aanval. Nu ook weer. Dat werkt écht niet in je voordeel.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:49 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Ik ga ook alles in vraag beginnen stellen telkens een antwoord wordt gegeven. Deal?
Jij hebt echt tijd te veelquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:52 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, hij komt uit Belgie en bij zoeken kom ik een hoop .be sites tegen die ook die benaming gebruiken. Ik blijf vinden dat hij verdachte antwoorden geeft, irritant doet en te veel scheld maar volgens mij is ie te slim om letterlijk dingen van wiki te kopieren en Tapas zijn nu ook weer niet zo onbekend dat hij dit op moet zoeken.
Dat hij wel weet van welk Spaans werkwoord het afkomt maar niet weet welke verklaring hierbij hoort vind ik dan wel weer verdacht trouwens
Hhaha, ik geef telkens een antwoord, maar jullie willen het gewoon niet geloven? Of zijn te kortzichtig?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:53 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Onzin. 'Aperitiefhapjes' kán wel, maar normaal zeg je toch gewoon 'hapjes', zeker iemand als jij die graag het punt wil hebben (het is sneller om te typen). En bij iemand anders zou ik 't niet verdacht vinden, maar er zijn de afgelopen tijd meerdere malen vraagtekens gezet bij jouw antwoorden en NOOIT heb je een verklaring kunnen geven voor je gedrag, je ging altijd meteen in de aanval. Nu ook weer. Dat werkt écht niet in je voordeel.
Het kan dat we bezig zijn met een heksenjacht, in dat geval mijn oprechte excuses, maar echt... het zijn meerdere kleine dingen die mij (en anderen) gaan opvallen. Als iemand structureel dingen opzoekt, komt dat vroeg of laat altijd wel uit. Ik hoop echt dat ik je kan vertrouwen, en ik doe ook mijn best, maar soms is dat niet altijd even makkelijk.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:55 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Hhaha, ik geef telkens een antwoord, maar jullie willen het gewoon niet geloven? Of zijn te kortzichtig?
Waarbij ik zou moeten geloven dat tapar en afdekken tot je parate kennis behoort, maar de associatie met 'schaaltje' niet.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:54 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Jij hebt echt tijd te veel
Merk op dat je ook een antwoord kan geven dat juist is, maar waarbij je een foute redeneerwijze volgt en gewoon de achtergrond niet goed kent.
wat? Je bent weer vanalles aan het uitvinden? En schrijf toch normaal gozer. Zo slim ben je nu ook weer niet.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:57 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Waarbij ik zou moeten geloven dat tapar en afdekken tot je parate kennis behoort, maar de associatie met 'schaaltje' niet.
Het is nu eenmaal zo dat het altijd eerder verhalen zijn die mensen bijblijven (tapas komt van schaaltje afdekken) dan gewoon woordjes als tapar. Ik vind het niet vreemd dat mensen tapar kennen, maar wel dat mensen tapar kennen, de associatie met tapas en afdekken kunnen maken maar het verbindinde element hieruit vergeten.
kleideeltjesquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:36 schreef banaantjeEE het volgende:
*plaatje*
Wat stelt het bruine in de rivier voor?
Nee, klei refereert meer naar slib, ik zoek de benaming waarbij zand enz wordt afgezetquote:
Ik schrijf normaal, jij leest verkeerd. Je kapt een zin af maar de rest van die zin hoort erbij.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:00 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
wat? Je bent weer vanalles aan het uitvinden? En schrijf toch normaal gozer. Zo slim ben je nu ook weer niet.
Doe geen moeite, je zin klopt echt gewoon niet punt. Zoals ik reeds zei, stop met zoveel moeite te doen, je lijkt er heus niet slimmer door, integendeel.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:03 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik schrijf normaal, jij leest verkeerd. Je kapt een zin af maar de rest van die zin hoort erbij.
+1 terpquote:
Tering, ik heb geprobeerd mijn hand uit te steken, maar je bent écht een oerdomme klootzak.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:05 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Doe geen moeite, je zin klopt echt gewoon niet punt. Zoals ik reeds zei, stop met zoveel moeite te doen, je lijkt er heus niet slimmer door, integendeel.
Hahahaquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:14 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Tering, ik heb geprobeerd mijn hand uit te steken, maar je bent écht een oerdomme klootzak.Je hebt al mijn respect nu wel verloren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |