Linda, wat jammer dat we jullie moeten missen! Héle dikke

en tot snel dan maar he? Meis, het gaat goedkomen!

Simmu, wat fijn dat je ventjes weer in hetzelfde ziekenhuis liggen, dat lijkt me een stuk beter te behappen! Ik vind het ongelooflijk te lezen wat ze nu wegen, zéker als ik nu naar mijn ventje van 7,nogwat kilo kijk. Die was aan het begin de helft van wat hij nu weegt en dát was al zo klein..

Keshet, die foto met dat popje is echt héél erg lief! Wat goed van je om met die popjes ook door te verzamelen voor het ziekenhuis, dat vinden ze vast te gek! En Teigetje weer van de beademing af, you go little girl!

Ivan, haha, ik heb meteen zo'n beeld van een kindje dat ligt te spartelen als een omgerolde schildpad voor ogen

Leuk dat hij nu ook zo aan het spelen is met boxspiraal e.d. Claudia, wij hebben er ook 1 maar Stef heeft er nog niet echt naar gekeken..
Freecell, jémig.. Ik zit even met mijn mond vol tanden..

Fijn dat jullie nu weten wát eraan scheelt, maar dat maakt het niet veel makkelijker als er geen oplossing voor is zo 1 2 3. Ga je nu alsnog wel naar de kinderarts om te laten kijken, of geloof je het verder wel. Las dat je érg veel vertrouwen hebt in deze LK, dus in principe is het dan gewoon kijken hoe het verder gaat en het maar nemen zoals het komt? Voel jij je al wat beter?

BJ, wat is het heftig om weer te werken he? Weet precíes hoe moe je je dan voelt, en dan zijn nu ook nog eens de dagen van de algehele voorjaarsmoeheid aangebroken geloof ik, je hoort echt íedereen erover..

erop!
Ssserpente, beetje mosterd na de maaltijd, maar fijn dat het bultje weer weg is uit Lente's oor!
Sorbootje, jaaaa!

Wat mooi dat er niets is en haha, zit je je enorm druk te maken over die draagdoek, vinden ze het hélemaal briljant! Ik had een soortgelijk iets hoor, wij gebruiken wasbare luiers en die zijn gewoon een stuk dikker dan wegwerp. De kraam had daar ook een opmerking over gemaakt, maar wij hadden zoiets van 'het zal wel'. Tot Stef bij de fysio kwam en die constateerde dat hij erg stijf is in zijn heupen en benen. Ik kwam thuis, bedacht me wat de kraam had gezegd over zijn luiers en schoot meteen volledig in de stress: de fysio zou ons volgende week vast enorm uit gaan kafferen over die luiers van Stef, het zou vast allemaal onze schuld zijn etc. etc. . Anyway, de week erna heb ik het dus héél voorzichtig gevraagd.. En de fysio enthousiast joh! Het was juist góed dat die luiers dikker zijn, want met je benen wijder uit elkaar kun je ook niet goed overstrekken en dan werkt het die stijfheid dus juist tegen

Sta je dan met je knoop in je maag

Over de fysio gesproken: die heeft me nog even gemaild met de resultaten van de laatste meting. En het resultaat is beter, maar ook slechter als ik en hij samen op het oog hadden bedacht (hij had het meet-ding over de tekening van de eerste meting heen gelegd en zo hebben we er even naar gekeken). De afplatting was bij de eerste meting 107,6% en die is u... 103,9% !!

Een sterke verbetering dus!

(100% is ideaal.) Maar er waren ook weer keerzijden aan deze medaille: zijn oren weken eerst 0 mm. af, dat is nu 7 mm. geworden (dat is volgens mij het verschil van de oren qua positie op het hoofd ten opzichte van elkaar) en de breedte van zijn hoofd is van 89,7% naar 96,3% en dat is dus breder dan gemiddeld is. Al met al wordt Stef nu in elk geval aangemeld voor een helmpje en mocht uit latere metingen nog weer iets anders blijken kunnen we het nog afblazen. Maar ik ben wel blij: het heeft in elk geval wél effect wat we allemaal doen. Het wordt er misschien niet volledig mee verholpen en het helmpje zal ook nog wel moeten, maar ik ben blij dat we niet werkeloos toe hoeven zien