Been there done thatquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:06 schreef Alphamusic het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ik over een paar uur wakker word met mijn toetsenbord charmant in mijn voorhoofd gegraveerd.
Tja, dat probeer ik weer te vermijdenquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:06 schreef Alphamusic het volgende:
[..]
Het gaat al fout. Ik zit nu nog aan een paper dat ik morgenochtend om 9.00 af moet hebben en dankzij een cafeďnetolerantie kan ik niet aan de koffie of energydrink. Ik vermoed dat ik over een paar uur wakker word met mijn toetsenbord charmant in mijn voorhoofd gegraveerd.
De vraag is nu: Hoe is dat verhaal afgelopen?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:06 schreef Alphamusic het volgende:
[..]
Het gaat al fout. Ik zit nu nog aan een paper dat ik morgenochtend om 9.00 af moet hebben en dankzij een cafeďnetolerantie kan ik niet aan de koffie of energydrink. Ik vermoed dat ik over een paar uur wakker word met mijn toetsenbord charmant in mijn voorhoofd gegraveerd.
Ik heb een voldoende! Een 6.3. En dat terwijl ik echt geen idee meer had wat ik had ingeleverd. Helaas heb ik het tentamen alsnog verknald, dus ik hoop dat ik een her mag doenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 21:34 schreef Omentuva het volgende:
[..]
De vraag is nu: Hoe is dat verhaal afgelopen?
Ik zie dat je Engels studeert... Toch geen ALW tentamen, per toeval?quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:12 schreef Alphamusic het volgende:
[..]
Ik heb een voldoende! Een 6.3. En dat terwijl ik echt geen idee meer had wat ik had ingeleverd. Helaas heb ik het tentamen alsnog verknald, dus ik hoop dat ik een her mag doen
Oh jee waar had ik dat nou weer neergezet? En ja, ALW. Godsamme wat een rotvak. Ik hoop dat ik de herkansing haal want anders moet ik volgend jaar weer.. en nu ben ik wel benieuwd naar je naamquote:Op woensdag 23 juni 2010 00:30 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Ik zie dat je Engels studeert... Toch geen ALW tentamen, per toeval?Heb daar meer mensen over gehoord, ook vorig jaar toen ik 't zelf deed.
* Omentuva studeert Engels, 2e jaars.
Hihi, oh ja:P Blond.. Wij hadden idd Wide Sargasso Sea. Leeeeeukquote:Op woensdag 23 juni 2010 00:41 schreef Omentuva het volgende:
Je profiel, bijvoorbeeld?En ja, het is een rotvak. Vorig jaar ook nog een minieme extra kostenpost gehad omdat het de beurt was aan Heart of Darkness, maar ze lieten ons wel mooi Wide Sargasso Sea kopen.
. Stelletje tamme...
Iig waren de colleges wat... constanter qua boeiendheid dan ATW. Dat was echt matigheid troef de ene week en de andere week zat je op maandagmorgen om 9 uur op het puntje van je stoel omdat 't gewoon interessant was.
PM
quote:Op zondag 4 juli 2010 21:28 schreef Marloes het volgende:
Werkt osiris bij jullie alweer? Bij mij niet
Leuk! Je zal het verschil merken tussen eerstejaars die direct van de middelbare school komen en de studenten die eerst al een jaar iets anders hebben gedaan (werken, andere studie, reizen). Met de eerste zal je wat minder klik hebben, maar bij die tweede groep maakt het helemaal niet zo veel uit hoe oud je nou precies bent. En heel veel hangt af van je eigen instelling, daar kan je echt veel winst op halen als je aansluiting wil..quote:Op donderdag 22 juli 2010 14:02 schreef bitterend het volgende:
Ook even hier meldenIk ga in September aan TCS beginnen in Utrecht! Ben super zenuewachtig omdat ik ietjes ouder ben (ok veel ouder) ben dan de meeste eerste jaar studenten en het wordt mijn eerste studie!
quote:Op donderdag 22 juli 2010 14:51 schreef Naamah het volgende:
[..]
Leuk! Je zal het verschil merken tussen eerstejaars die direct van de middelbare school komen en de studenten die eerst al een jaar iets anders hebben gedaan (werken, andere studie, reizen). Met de eerste zal je wat minder klik hebben, maar bij die tweede groep maakt het helemaal niet zo veel uit hoe oud je nou precies bent. En heel veel hangt af van je eigen instelling, daar kan je echt veel winst op halen als je aansluiting wil..
Een aantal vakken, hangt af van de vakken die je kiest, wordt ook in deeltijd aangeboden. Colleges zijn dan 's avonds en maar een keer per week. Als voltijdstudent kan je je daar ook gewoon voor inschrijven. In die deeltijdgroep ligt de leeftijd een heel stuk hoger. Bedenk wel dat het ook niet alles is om tussen de herintredende huisvrouwen te zitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |