quote:
Moequote:
* Rewimo lady-wrb wakker schudt: vertellen!quote:Op maandag 15 maart 2010 23:27 schreef lady-wrb het volgende:
net terug van werken.
t was hilarisch, bij interesse wil ik morgen wel wat vertellen
maar nu
Ik ben een luxe wintersporter, ik ga de piste niet op als het sneeuwt...quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:30 schreef Estrys het volgende:
Goedemorgen! Het sneeuwt hard! Geen zorgen mensen: ik zit in Oostenrijk. Hier klaagt niemand over sneeuw uit de lucht behalve de toeristen.
mijn moeder ook niet dus die blijft bij seb en wij gaan weer naar snowboardles. Morgen komt de lente zei die mevrouw van het hotel.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:38 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik ben een luxe wintersporter, ik ga de piste niet op als het sneeuwt...
Lekker hoor! Vanavond lekker uit eten zeker.. *BEN NIET JALOERS!!!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:40 schreef Estrys het volgende:
[..]
mijn moeder ook niet dus die blijft bij seb en wij gaan weer naar snowboardles. Morgen komt de lente zei die mevrouw van het hotel.
ja ik denk het wel. En seb gaat dan in bed en de babyfoon bij mijn ouders. Nog niet jaloers? Zo dadelijk sneeuwhappen op les, dat is minder.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:43 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Lekker hoor! Vanavond lekker uit eten zeker.. *BEN NIET JALOERS!!!
Frankrijk, as always.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:46 schreef Sonnetje85 het volgende:
Oh lekker waaar ga je naartoe Tico???
Met een knuppel?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:04 schreef debuurvrouw het volgende:
Goedemorgen! Ik heb al lekker ruzie staan maken vamorgenMet een moeder,mede ouderraadslid. Geen gekrijs en cat-fight hoor.
Maar ik was wel kwaad.
![]()
![]()
Dus ik zal zo wel ff langs gaan. Of niet. Want geen zin. Vanavond vergadering.
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:44 schreef Ticootje het volgende:
Oh ik heb net de definitieve reservering eruit, 1 mei lekker op vakantie. Das al bijna, nog 7 weekjes.
Ze mailt net dat haar man een hersenschudding heeft en rust nodig heeft.quote:
Oh leuk, wat voor 'n jas? en die gehoortest.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:10 schreef Spuuglokje het volgende:
Good moaning!
Straks een jas ophalen (als ie goed blijkt te zitten, ik heb hem van een ander filiaal laten overkomen), en mijn brilleglazen laten vervangen. En heel misschien, als ik 'zin' heb, die uitgebreide gehoortest maar eens doen.
Opsturen!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:10 schreef Vicky het volgende:
[..]wij gaan ook 1mei..
Ik had vanmorgen toch iets raars. Gister had ik een nieuwe
shampoofles uit de kast gepakt. Wil ik vanmorgen mijn haar wassen zit er alleen maar water in
Ik was al van plan een klacht in te dienenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:14 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Opsturen!Briefje erbij. Vaak krijg je dan nog iets extra's ook.
OH! echt mooi!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:18 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Het is een zomerjas. Dit is een plaatje van de website van Bodycelli:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |