Mjah, ze vergeten erbij te vertellen hoeveel criminele activiteiten er dan gemiddeld per persoon zijn. Of er nou 10 criminele feiten gepleegd worden door Nederlanders of Marokkanen boeit eigenlijk niet zoveel.quote:Op maandag 15 maart 2010 12:26 schreef IrishBastard het volgende:
Eén op drie dieven Gouda is Marokkaan
Gezellig stadje Piet
Gewoon, omdat het niet kan.quote:Op maandag 15 maart 2010 12:56 schreef swarmahoer het volgende:
waarom is de nieuwe family guy nu weer niet te vinden
hostiquote:
quote:Op maandag 15 maart 2010 13:34 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
hosti
hoe is het hier in het Nimma-topique? ik was druk met relaxen en had geen tijd voor dit topic!
Hee lekker wijfie, druk hierdenk ik zoquote:Op maandag 15 maart 2010 13:34 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
hosti
hoe is het hier in het Nimma-topique? ik was druk met relaxen en had geen tijd voor dit topic!
quote:Op maandag 15 maart 2010 12:26 schreef IrishBastard het volgende:
Eén op drie dieven Gouda is Marokkaan
Gezellig stadje Piet
ow nice, mn neefje is donderdag jarigquote:
Ik ga met mn jc een weekendje zeilen in meiquote:Op maandag 15 maart 2010 15:26 schreef LastRequest het volgende:
Ik vind de Zomerfeesten leuk!
2 jaar geleden nog niet zo, maar afgelopen keer was zo leuk en gezellig en bier en bbq en
En ik ga ook lekker met m'n ouders mee op vakantie
En als het dan nog past met m'n jc!
Dat ga ik ook nog doenquote:Op maandag 15 maart 2010 15:30 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik ga met mn jc een weekendje zeilen in mei
ik zat er gister nog over te denken eens terug te gaan naar ruslandquote:Op maandag 15 maart 2010 15:37 schreef Merel1808 het volgende:
Ik wil nog heel graag naar St. Petersburg en naar Reykjavik dit jaar, maar ik heb niemand om mee te gaan
quote:Op maandag 15 maart 2010 15:37 schreef Merel1808 het volgende:
Ik wil nog heel graag naar St. Petersburg en naar Reykjavik dit jaar, maar ik heb niemand om mee te gaan
quote:Op maandag 15 maart 2010 15:38 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik zat er gister nog over te denken eens terug te gaan naar rusland
Jij weet natuurlijk alle hippe plekjes van St. Petersburg al, vét handigquote:Op maandag 15 maart 2010 15:38 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik zat er gister nog over te denken eens terug te gaan naar rusland
Champagne open?quote:
Met je dronken harses zeker?quote:Op maandag 15 maart 2010 16:10 schreef motorbloempje het volgende:
ik zit er aan te denken om beneden een beugeltje grolsch te gaan halen in de kantineen dan nog even netjes aan de studie werken
![]()
quote:Op maandag 15 maart 2010 16:11 schreef motorbloempje het volgende:
nu nog niet! nu nog niet!
maar moet vanavond nog wel naar Samson
Haha iddquote:Op maandag 15 maart 2010 15:41 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
[..]
Smooth Swarmi en zo subtiel!
Bedoel je niet Clocks van Coldplay? Met de alternatieve versie door Buena Vista Social Club?quote:Op maandag 15 maart 2010 18:52 schreef Sander het volgende:
Hey vraagje. Er is een nummer van Coldplay waar een hele bekende "alternatieve versie" van is. Ik ben alleen de titel kwijt en ik kan hem derhalve nergens vinden. Iemand ideeën?
Jeee, die bedoelde ik!quote:Op maandag 15 maart 2010 19:13 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Bedoel je niet Clocks van Coldplay? Met de alternatieve versie door Buena Vista Social Club?
Mmmm mmm mmmm mmmm ne ne ne ne!!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |