erg loempiaquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:45 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik denk dat het vietnamese eigenaars zijn.
TD is overigens ook van Vietnamezen denk ik, David en Le Tran klinkt erg loempia
die medium flatrate is idd 57 dollar volgens mijquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:47 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
dat maakt me niet uit, been there done that, maar lijkt me stug dat mensen dan 50 dollar aan verzendkosten kwijt zijn toch?
dat zijn vastgestelde rates van USPS, dus ja volgens mij wel...quote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:47 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
dat maakt me niet uit, been there done that, maar lijkt me stug dat mensen dan 50 dollar aan verzendkosten kwijt zijn toch?
Waar zie jij Misa?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 @ 22:41 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat zou ik ook wel willen weten vooral Misa is erg goedkoop, weet niet wat hij normaal is maar denk geen 0,99
het is de schuld van m'n vaderquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:47 schreef miss--moana het volgende:
[..]
erg loempiaweet je.....ik lig hier soms helemaal dubbel achter me lappie om wat jij er af en toe uitgooit!
En me vriend blijft me maar wazig aankijken...
Ik heb dat dus ook...en loempia is geniaal....quote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:47 schreef miss--moana het volgende:
[..]
erg loempiaweet je.....ik lig hier soms helemaal dubbel achter me lappie om wat jij er af en toe uitgooit!
En me vriend blijft me maar wazig aankijken...
dan ga ik ijsdraakje even pmenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:48 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dat zijn vastgestelde rates van USPS, dus ja volgens mij wel...
Ijsdraakje had laatst een grote doos besteld, en Bubseltje ook
Die is nergens te vinden heb hem overal al gezochtquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:53 schreef miss--moana het volgende:
Weet er iemand een swatch van Sinful colors Skinny dipping te vinden op internet, kan niets vinden
flesjes lijken er idd wel wat opquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:53 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Niet? Dacht ik sorryIk val bijna om van de slaap vandaar.
Ja ik keek even snel en toen dacht ik heui dat is misa! Laat ik de dames van fok even blij maken met een dode musquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
flesjes lijken er idd wel wat op
ook hier is het gelukkig al 23:00 en de scherpte wat minder en de wijn in de vrouw etcquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:55 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja ik keek even snel en toen dacht ik heui dat is misa! Laat ik de dames van fok even blij maken met een dode mus![]()
ja, da's wel jouw stukje taart, of niet?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:56 schreef Kleintje19 het volgende:
![]()
![]()
![]()
poolside collectie van CHG 1 april online, ik weet wat ik ga doen
Jaa das liefquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:54 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Die is nergens te vinden heb hem overal al gezochtWil hem morgen wel swatchen voor je?
sorryquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:58 schreef snkr-xxx het volgende:
Mhmm heb net op die site van SQ geklikt,
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, da's wel jouw stukje taart, of niet?
Dat word weer geld uitgevenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:58 schreef snkr-xxx het volgende:
Mhmm heb net op die site van SQ geklikt,
mwoh, ik kan mezelf altijd aardig inhoudenquote:
Wanneer kunnen wij foto's van jou stash bewonderen?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:04 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
mwoh, ik kan mezelf altijd aardig inhouden![]()
daarbij is er net vanalles binnengekomen, heb voorlopig nog genoeg uit te proberen
herkenbaarquote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:05 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Oh geen sorry! Ik smul d'r van, soort windowshopping
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:05 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Wanneer kunnen wij foto's van jou stash bewonderen?
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:06 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
herkenbaar
Loopt m'n vriend zo langs: zit je nou ALWEER nagellakjes te bekijken?
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:06 schreef Reska het volgende:
Ik heb gefaald, OPI Signature komt mijn kant op...![]()
(tevens TVP voor morgen)
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:09 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Is gewoon eyecandy, we moeten toch ergens ons hongerige nagellakhart mee vullen als we niet mogen bestellen
Uiteraardquote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:41 schreef bernies het volgende:
[..]
Echhhhttttt? Komt zeker omdat Mr. Depp MAAH speelt....
dat kan beter, volgende keer 5 topics in 5 uurquote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:29 schreef zoeperzazke het volgende:
Jullie hebben in 5 uur tijd 5 pagina's volgeluld!tvp
zit je nou nog te zoeken?quote:Op zondag 14 maart 2010 01:06 schreef miss--moana het volgende:
Weet iemand waar je china glaze Let's Do It In 3D kan kopen?
uhu....wil dit lakje heeel graag, of nouja zo een soort lakje kan ook.quote:
hahaha!quote:Op zondag 14 maart 2010 01:14 schreef miss--moana het volgende:
[..]
uhu....wil dit lakje heeel graag, of nouja zo een soort lakje kan ook.
Ben op zoek naar iets glitterigs met een donkere ondergrond,
zoiets http://farm4.static.flickr.com/3536/3821986079_78cae3fa74.jpg
Zag hem op konadnail.nl staan maar daar was de bestel optie weg, dus heb al gemaild maar kijk alvast verder voor als ze hem niet meer hebben.
En daarbij kan ik ook gewoon niet slapen
Je komt alleen ook zoveel andere leuke dingen tegen waarnaar je helemaal niet op zoek bentquote:Op zondag 14 maart 2010 01:17 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hahaha!
Ja ik doe het ook vaak hoorwishlists maken
hmjaquote:Op zondag 14 maart 2010 01:20 schreef miss--moana het volgende:
[..]
Je komt alleen ook zoveel andere leuke dingen tegen waarnaar je helemaal niet op zoek bent![]()
Maar ach op het lijstje erbij schrijven kost niets!
Is chainmail charm van diamond cosmetics misschien iets? Ook een donkere kleur met glitter.quote:Op zondag 14 maart 2010 01:06 schreef miss--moana het volgende:
Weet iemand waar je china glaze Let's Do It In 3D kan kopen?
Da's ook een mooie donkere hologlitterquote:Op zondag 14 maart 2010 01:30 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Is chainmail charm van diamond cosmetics misschien iets? Ook een donkere kleur met glitter.
oehquote:Op zondag 14 maart 2010 01:40 schreef Nune het volgende:
Ik krijg lekker Russian Navy suede binnenkort.
Is nog helemaal makkelijk te verkrijgen op Ebay, een zo'n knakker wilde er wel $28 verzendkosten voor.quote:
quote:Op zondag 14 maart 2010 01:43 schreef Nune het volgende:
[..]
Is nog helemaal makkelijk te verkrijgen op Ebay, een zo'n knakker wilde er wel $28 verzendkosten voor.Mafkees
Heb je glamour via ebay gekocht? Zo ja, kijk eens naar de verkoper. Ik heb twee weken geleden bij iemand glamour proberen te kopen en ben dus mooi opgelichtquote:Op zaterdag 13 maart 2010 19:03 schreef mirannie het volgende:
Ik heb nog steeds mijn OPI ds glamour en CG 2nite niet binnenbegrijp niet waarom het bij mij zoveel langer duurt...
En als ik Seche Vite topcoat bestel, is de Seche Vite restore dan echt nodig? Alvast bedankt!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 22:44 schreef Mirjam het volgende:
de kans dat je er door de douane uitgepikt wordt, is heel groot
Ik heb werkelijk waar geen idee.quote:Op zondag 14 maart 2010 08:49 schreef tliciouz het volgende:
Wanneer gaat de suede collectie eruit dan? Want dan wil ik nog een potje suzie bestellen!
De Show Your Feet lakjes van Essence zijn fijn om mee te stempelen!quote:Op zondag 14 maart 2010 10:13 schreef colorito86 het volgende:
Ga vanmiddag eens even de stad in want het is koopzondag. Nu heb ik deze week zo'n stempelsetje gekocht van Essence maar de meeste lakjes stempelen niet zo goed of je ziet ze amper. Welke lakjes van Essence of Cartrice die ze nu hebben zijn goed om te stempelen?
Heb van de week ook dat Trind setje gekocht via IChica en ben er erg tevreden over. Vrijdag mijn nagels gelakt met China Glaze en toen die topcoat gebruikt van Trind en het zit er nu nog op. Meestal was het na een dag al beschadigd.
Haha, welkom.quote:Op zondag 14 maart 2010 10:42 schreef intelligentieloos het volgende:
Hai! (en hoi Carina)
Ik lees al mee vanaf deel 1 (toen de topics nog superlangzaam volgingen!), maar ik durfde nooit te posten uit angst dat ik geen geld over zou houden
... en nu heb ik dus alsnog besloten dat ik per se een bestelling wil doen bij TD (liefde voor CG - Tree Hugger), maar ik had een vraagje... Als je zo'n small flat rate box bestelt, heb je dan ook veel kans dat het er bij de douane wordt uitgepikt?!
[..]
En als ik Seche Vite topcoat bestel, is de Seche Vite restore dan echt nodig? Alvast bedankt!(niet heel erg bedankt namens mijn geld
![]()
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |