Yeah, vroeger deed ik t ook. En toen vond mijn huid het wel prima.quote:Op woensdag 7 april 2010 19:00 schreef MaJo het volgende:
[..]
gebruik je het voor je gezicht? Vind het zelf veel te heftig, hoewel het op je lichaam wel lekker isheb je een gevoelige huid? Dan kan ik angels on bare skin aanraden, heeeeeerlijk
![]()
ik snap dat je verschillende dingen wil uitproberen maar als het niet werkt kun je het beter niet gebruiken. Ocean Salt is gewoon heel heftig. Als ik je verhaal zo lees zou ik Aqua marina gebruiken voor dagelijks gebruik en herbalism voor 2/3 keer in de week. En eventueel nog een vers maskertje erbijquote:Op woensdag 7 april 2010 20:32 schreef Quirine het volgende:
[..]
Yeah, vroeger deed ik t ook. En toen vond mijn huid het wel prima.
Ik heb t nu wel met water gemengd en de echt grove stukken zout eruit gelaten.
Ik heb ehm.. een hele gevoelige vettige/acne huid. Niet dat ik van de meeste dingen pukkeltjes krijg, maar van sommige dingen wordt mn huid heel erg 'dun', zo voelt het iig, en is mn huid helemaal rood en voelt het als zonnebrand. Angels vind ik wel fijn, maar ik wilde weer eens wat anders. (stiekem heb ik alle reinigers al eens geprobeerd)
quote:Op woensdag 7 april 2010 19:46 schreef Dipkip het volgende:
Mijn bestelling is er ook door, 100 gr. Chai, 100 gr. Smaragdine, 100 gr. Grass, die witte/groene gezichtsserumdinges, Glorious Mud, Brimstone, en Spacegirl. En wat dingen voor mn mama, en de gratis ballistics natuurlijk, en voor het allereerst een chagrijnige medewerker aan de telefoon
Je kon 100 gr. verpakkingen van de retro douchegels en shampoos enzo bestellen op de forum party.quote:Op donderdag 8 april 2010 13:54 schreef -Mellow- het volgende:waar kun je 100g chai bestellen? ik zie alleen maar flessen van 500g en hij lijkt mij zooo lekker, maar 500 is te veel.
Oh ok. waar kan je info over de forumparty zien dan?quote:Op donderdag 8 april 2010 14:00 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Je kon 100 gr. verpakkingen van de retro douchegels en shampoos enzo bestellen op de forum party.
Op het forum (IF). Maar de party was gisteren, dus je kunt die dingen nu niet meer bestelllen.quote:Op donderdag 8 april 2010 14:00 schreef -Mellow- het volgende:
Oh ok. waar kan je info over de forumparty zien dan?
Ik weet ook dat het heftig is, daarom wilde ik t ook uitproberen of het wat zou doen.quote:Op donderdag 8 april 2010 10:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
ik snap dat je verschillende dingen wil uitproberen maar als het niet werkt kun je het beter niet gebruiken. Ocean Salt is gewoon heel heftig. Als ik je verhaal zo lees zou ik Aqua marina gebruiken voor dagelijks gebruik en herbalism voor 2/3 keer in de week. En eventueel nog een vers maskertje erbij
OMG!quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:44 schreef Winky het volgende:
Ik dacht wel dat ze daarmee bezig waren. Er zijn veel klachten over de 100 en 500 gr. flessen. Het schijnt dat voor alle 3 de soorten dezelfde hoeveelheid materiaal gebruikt wordt waardoor de 100 gr. te dik zijn en de 500 veels te dun.
OMG2!quote:Op zaterdag 10 april 2010 10:36 schreef Dipkip het volgende:
Ja ik las het. Toch wel heel intelligent dat na een jaar van opmerkingen daarover van de klanten (echt exact dat, van dezelfde hoeveelheid plastic, zegt iedereen al een jaar) ze het eens navragen en dan helemaal verbaasd komen vertellen dat het echt zo is
ik vind m stinkenquote:Op vrijdag 16 april 2010 18:44 schreef friekin_ het volgende:
Hoe is de Charity Pot eigenlijk? Ik heb behoefte aan een goede vette creme!
Ik niet! hehe. Ruikt naar van die kinderschmink vind ik. Ik vind m ook niet echt mega vettig, wel erg goed smeerbaar. Gebruik m vooral als bodylotion.quote:
Balen is dat he? En de service van DHL is vaak echt om te janken. Maar ik weet zeker dat Lush alle schade zal vergoeden. En vraag dan specifiek om verzending via Parcelforce. Dat kan ook boven de 2 kilo (kost Lush waarschijnlijk meer, maar da's hun probleemquote:Op maandag 19 april 2010 14:45 schreef Miracle_Drug het volgende:
Nadat ik 23 km mocht rijden naar DHL heb ik net een klacht ingedient bij Lush. De doos is natgeweest, wat de 3 mini ballistics die toch al gebroken waren, niet ten goede kwam. Evenals Glorious Mud, Brimstone. En stepping stone heeft ongetwijfeld ooit een voetje moeten voorstellen maar het is nu een miezerig hoopje groene kruimels![]()
Nooit meer DHL, da's een ding wat zeker is (al is het maar voor het feit dat ik 10 minuten voor dat verdomde hek stond te wachten, driftig op het knopje drukkend voordat iemand op het geniale idee kwam het hek open te doen). Ik ga verdorie over een week naar de UK, dan had ik wel gewacht.
Ik heb eigenlijk nooit eerder problemen gehad met DHL, ook geen kapotte items ofzo.. Maar deze keer is hij ook maar 1 keer langsgeweest, alleen vrijdag. De chauffeur had voor het gemak maar aangekruist dat hij 2 keer geweest is, maar donderdag was er de hele dag iemand thuisquote:Op maandag 19 april 2010 15:47 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Balen is dat he? En de service van DHL is vaak echt om te janken. Maar ik weet zeker dat Lush alle schade zal vergoeden. En vraag dan specifiek om verzending via Parcelforce. Dat kan ook boven de 2 kilo (kost Lush waarschijnlijk meer, maar da's hun probleem) en je kunt je bestelling (nadat je hem de eerste keer hebt gemist) thuis laten bezorgen wanneer je wil of het op een lokaal afhaalpunt oppikken.
en dat baseer je op?quote:Op maandag 19 april 2010 17:27 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
In werkelijkheid is Lush eigenlijk troep. De verkoopspraatjes, zoetje praatjes en verpakkingen doen het goed. Ze stoppen een paar essentiele oliën, aparte geuren erin en klaar. Meer is het niet. Daarnaast bevat het ook parabenen, sulfaten etc maar da's oud nieuws in cosmetica.
dat is wel erg kort door de bochtquote:Op maandag 19 april 2010 17:27 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
In werkelijkheid is Lush eigenlijk troep. De verkoopspraatjes, zoetje praatjes en verpakkingen doen het goed. Ze stoppen een paar essentiele oliën, aparte geuren erin en klaar. Meer is het niet. Daarnaast bevat het ook parabenen, sulfaten etc maar da's oud nieuws in cosmetica.
Wat heb ik gemistquote:Op maandag 19 april 2010 20:31 schreef Memento-Mori het volgende:
Gaat iemand hier morgen de karma douchegel bestellen?
quote:Op maandag 19 april 2010 20:31 schreef Memento-Mori het volgende:
Gaat iemand hier morgen de karma douchegel bestellen?
wat?!@!#R@#!W~quote:Op maandag 19 april 2010 20:31 schreef Memento-Mori het volgende:
Gaat iemand hier morgen de karma douchegel bestellen?
ik vind karma lekker, maar dan koop ik liever gewoon de parfum jaquote:Vanaf dinsdag 20 april kun je bij de Lush mailorder de limited edition KARMA SHOWER GEL bestellen. Er zijn slechts 100 flesjes (a 250 ml - EUR 15.95) beschikbaar dus mocht je een fan zijn wees er dan razend snel bij voordat je te laat bent want op = op!
Jawel, maar al een stuk minder dan in een vergelijkbaar product en zijn alle ingredienten nooit op dieren getest en ook niet het eindproduct en zijn de producten veel rijker omdat er minder water gebruikt wordt waardoor het inderdaad duurder is, maar ook veel geconcentreerder en dus langer meegaat.quote:Op maandag 19 april 2010 17:27 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
In werkelijkheid is Lush eigenlijk troep. De verkoopspraatjes, zoetje praatjes en verpakkingen doen het goed. Ze stoppen een paar essentiele oliën, aparte geuren erin en klaar. Meer is het niet. Daarnaast bevat het ook parabenen, sulfaten etc maar da's oud nieuws in cosmetica.
Ja belachelijk duurquote:Op maandag 19 april 2010 22:10 schreef Mirjam het volgende:
tering hey:
[..]
ik vind karma lekker, maar dan koop ik liever gewoon de parfum ja
Dus jij wilt zeggen dat methylparaben, ethylparaben enzovoort natuurlijke conserveermiddelen zijn? Daarnaast stoppen in de meeste maskers talg. In de shampoo's sulfaten en andere dingen.quote:Op maandag 19 april 2010 20:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
dat is wel erg kort door de bochter zijn inderdaad Lush producten met parabenen wat een type conserveermiddel is. Overigens zit dit alleen in de vloeibare producten wat slechts 29% van alle producten is. In 71% van de producten zitten dus geen parabenen.
Ten tweede worden er maar heel weinig parabenen gebruikt, vandaar ook de beperkte houdbaarheid van Lush producten van gemiddeld 1 jaar tegenover een gemiddelde van 3 jaar in de cosmeticawereld. Er moet nou eenmaal geconserveerd worden, ook door Lush. Daarnaast maakt Lush gebruik van natuurlijke parabenen in plaats van chemische. Bedenk trouwens dat parabenen in vrijwel al het voedsel zit.
Nu jij weer
op zich valt het mee, flying fox is ook al 13.95 voor 250ml..quote:Op dinsdag 20 april 2010 12:10 schreef -Mellow- het volgende:
djeez die karma douche gel, wat n lijers
Een limited edition maken en er dan belachelijk veel voor gaan vragen. Daaahaaag
quote:Op dinsdag 20 april 2010 14:09 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
op zich valt het mee, flying fox is ook al 13.95 voor 250ml..
Voor mij wel, dus leg eens uit wie je met 'je' bedoelt? Die zoete praatjes heb ik vanaf dag 1 irritant gevonden dus dat 'doet t m' niet voor mij hoor.. Die geuren trouwens ook niet, aangezien de produkten die ik gebruik gewoon ronduit stinkenquote:Op dinsdag 20 april 2010 12:32 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
Maar als je het vergelijkt met andere merken zijn ze idd beter en bewuster ja. Ik vind alleen dat het nogal overschat wordt...ik was zelf ook enorm gek op Lush maar na een tijd vond ik er niks aan simpelweg omdat het niet veel doet voor je. Allemaal zoetje praatjes en geurtjes doen t m.
Tja.quote:Op dinsdag 20 april 2010 12:32 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
[..]
Dus jij wilt zeggen dat methylparaben, ethylparaben enzovoort natuurlijke conserveermiddelen zijn? Daarnaast stoppen in de meeste maskers talg. In de shampoo's sulfaten en andere dingen.
Maar als je het vergelijkt met andere merken zijn ze idd beter en bewuster ja. Ik vind alleen dat het nogal overschat wordt...ik was zelf ook enorm gek op Lush maar na een tijd vond ik er niks aan simpelweg omdat het niet veel doet voor je. Allemaal zoetje praatjes en geurtjes doen t m.
Ja ik koop het toch ook voor de geurenquote:Op dinsdag 20 april 2010 12:32 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
Allemaal zoetje praatjes en geurtjes doen t m.
Dat zou ik dan ook wel willenquote:Op woensdag 21 april 2010 23:00 schreef -Peach het volgende:
Hai!
Als er iemand binnenkort in de UK gaat bestellen wil ik graag meedoen
wanneer alle nieuwe producten erop staan ga ik bestellenquote:Op woensdag 21 april 2010 23:00 schreef -Peach het volgende:
Hai!
Als er iemand binnenkort in de UK gaat bestellen wil ik graag meedoen
Nu dus?quote:Op donderdag 22 april 2010 21:16 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
wanneer alle nieuwe producten erop staan ga ik bestellen
Ik zou eisen dat ze op een dag komen dat je er wel bent. Komop zeg! ZIJ maken je pakket kwijt en houden zich daardoor niet aan de afspraken!quote:Op vrijdag 23 april 2010 17:22 schreef LeNeHe het volgende:
Lekker spul allemaal Maria! Brimstone stond er maandag al wel op, je kon het alleen vinden via de zoekfunctie.
Ik ben trouwens Helping Hands vergeten en die knuppels van DHL waren vandaag 'ineens' mijn pakket kwijt. Heb net gebeld en kreeg te horen dat ie vanmorgen kwijt was en later weer was gevonden, maar niet meer meegenomen op de route. (*$&@$& ben ik daar vandaag speciaal voor thuis gebleven![]()
Nu komen ze maandag en dan is hier dus niemand...
Mja een Gras douchegel krijgen we er voor terug! Ik hoop dat ie lekker is! Maar zoet denk ik niet!quote:Op zondag 25 april 2010 14:07 schreef Winky het volgende:
Ik hoop wel dat er een nieuwe douchegel bij komt. Ik heb gelukkig wel met de forumparty Butterball, Avoshower en B Electro kunnen kopen dus ik kan nog wel even vooruit maar een nieuwe zoete lucht zou welkom zijn (zolang het maar niet naar Rock Star ruikt).
Eik moet je wanneer je een pakket verwacht, om 6 uur opstaan, je camera pakken en op gaan nemen... Dan eerst even teletekst met datum/tijdsnotatie laten zien en dna die camera de hele dag op de voordeur houden....quote:Op vrijdag 23 april 2010 19:51 schreef Dipkip het volgende:
Mijn party pakket komt vanavond eindelijk!! Ze hadden het zogenaamd geprobeerd te brengen (ik zat VOOR HET RAAM BASTARDS) dus ik moest wachten tot mn vriend 'even' die 40 minuten om kon rijden want ik heb geen rijbewijs.
Hij belde net heel verheugd op 'Er zit niet eens een gat in deze keer!!'
Je hebt PM!quote:Op maandag 26 april 2010 10:37 schreef Memento-Mori het volgende:
voor evt meebestellers, ik wil woensdag bestellen
Je moet daar echt van houden, dus ik zou die niet zomaar op de gok bestellen, sommigenvinden het naar bedorven moeras of natte hond ruikenquote:
Hehe, dankjewel.quote:Op maandag 26 april 2010 13:46 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Je moet daar echt van houden, dus ik zou die niet zomaar op de gok bestellen, sommigenvinden het naar bedorven moeras of natte hond ruiken
amenquote:Op maandag 26 april 2010 15:28 schreef progje het volgende:
Jungle
Daar mogen ze van mij wel een douchegel en/of zeep van maken
Ik hoop dat die Vanillary douchegel er komt, lijkt me erg lekker.quote:Op maandag 26 april 2010 09:20 schreef Dipkip het volgende:
Er zou toch Vanillary douchegel komen, lijkt me dat die dan YYYs plaats inneemt.
En hoewel ik Grass lekker vind, vind ik Tramp echt beter, vooral op mn vent dus ik hoop dat ie retro gaat.
jottemmmmquote:Op maandag 26 april 2010 15:28 schreef progje het volgende:
Jungle
Daar mogen ze van mij wel een douchegel en/of zeep van maken
Welke is daarvan lekkerquote:Op maandag 26 april 2010 18:44 schreef Winky het volgende:
De 100 gr. retro flessen zijn er nu ook. Net een nieuwe bestelling gedaan dus het wachten kan beginnen
Ik heb van de retro alleen shampoo (Antiphilitron) en een conditioner (Forever in bloom) besteld. Puur om uit te proberen.quote:Op maandag 26 april 2010 18:49 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Welke is daarvan lekkerIk ben van de zoete geuren..
Freeze! heerlijk fris ook als shampoo, lekker voor in de zomerquote:Op maandag 26 april 2010 18:49 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Welke is daarvan lekkerIk ben van de zoete geuren..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |