Hij zou zich ook kunnen afvragen waarom fotografen dat adviseren.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:00 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dat is juist het probleem volgens TS, die raden hem allemaal klakkeloos een Mac aan omdat iedereen dat nou eenmaal gebruikt in dat wereldje.
Iedereen heeft het over de hardware, maar denk ook eens aan de software. Persoonlijk vind ik http://www.apple.com/aperture/ vele malen beter dan Lightroom. Klik eens een paar videotjes aan daar, als je het met me eens bent is de keus snel gemaakt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 16:51 schreef joers1 het volgende:
[..]
Ik WIL niet aan fotografie doen, ik doe aan fotografie
Maar dat is toch hetzelfde waarom veel mensen windows gebruiken? omdat papa en mama een windows machine hadden, daardoor ben je er bekend mee, vervolgens ziet iemand linux of osx en dat kennen ze niet, en wat doen mensen die iets onbekends zien....natuurlijk dat is slecht want dat is anders.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:00 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem volgens TS, die raden hem allemaal klakkeloos een Mac aan omdat iedereen dat nou eenmaal gebruikt in dat wereldje.
Voornamelijk ondersteuning voor games is minder op een Mac en de videokaarten zijn nogal verouderd/duur.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:02 schreef elcastel het volgende:
[..]
Hoe slecht lopen games nou eigenlijk op een Mac ? Ik heb er geen idee van omdat ik nooit game. Voor wat betreft die opslag, daar zou ik als ik de TS was niet te moeilijk over denken; een externe HD is niet duur en tevens uit het zicht.
Als de TS echt zo into de fotografie is (net zoals ik) dan is de overweging voor een Mac helemaal niet gek, ik merk een gigantische verbetering sinds ik op een Mac werk, dit hoor ik andere fotografen ook zeggen. Niks ten nadele van een PC verder, meer ten faveure van de Mac.
Waarom in godsnaam 2x HD5850. Behalve dat het leuk klinkt dan.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:03 schreef Espex het volgende:
Jij moet gewoon voor een pc gaan. I7, 8 gb ram, 2 keer HD5850, 2 x samsung 1TB en nog wat kleine dingetjes. Met jouw budget kan je een beest maken... gaat een mac echt niet overheen.
Ik denk dat de TS ook beter voor een PC kan gaan, simpelweg omdat hij OSX niet lekker vindt werken. Dat RAID verhaal klopt ook wel; ik backup zelf, via Time Machine en nog eens op een aparte externe HD. Bedankt voor je uitleg.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:06 schreef Adames het volgende:
Voornamelijk ondersteuning voor games is minder op een Mac en de videokaarten zijn nogal verouderd/duur.
Qua opslag, ik lees dat niet alleen de hoeveelheid een eis is, maar ook de veiligheid.
Raid kan je op een mac voor zover ik weet alleen goed inbouwen in een mac pro. Iets wat te duur is.
Andere mogelijkheid is dan wel nog een time capsule aanschaffen.
Ben verder ook niet tegen mac, meestal zou ik ook een 27 inch iMac aanraden, monsterlijk scherm en goed genoege prestaties. Maar in dit geval zou ik eerder voor pc gaan.
Kan makkelijk binnen het budget, zit je daar nooit mee vast. Ik zou het ook niet doen maar als je het geld toch hebt, heb je meteen een reserve voor als er 1 kapot gaat. xDquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:07 schreef Adames het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam 2x HD5850. Behalve dat het leuk klinkt dan.
Valt tegen. Een goed scherm en goede opslag en je zit al bij de helft van je budget.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:09 schreef Espex het volgende:
[..]
Kan makkelijk binnen het budget, zit je daar nooit mee vast. Ik zou het ook niet doen maar als je het geld toch hebt, heb je meteen een reserve voor als er 1 kapot gaat. xD
Dan zou ik eerder in plaats van die tweede 5850 een betere en/of grotere monitor erbij kopen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:09 schreef Espex het volgende:
Kan makkelijk binnen het budget, zit je daar nooit mee vast. Ik zou het ook niet doen maar als je het geld toch hebt, heb je meteen een reserve voor als er 1 kapot gaat. xD
Dan luister je niet goed.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:11 schreef TheThirdMark het volgende:
Ik heb zelf niet al te veel verstand van het directe verschil tussen een Mac een een ''normale'' PC.
Echter hoor je overal dat wanneer mensen met zware bewerkingsprogramma's iets nieuws zoeken ze overal uitkomen bij een Mac.
Ja maar hij heeft al een windows licentie thuisquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:00 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Krijgen we dat verhaal weer..
Dat is toch helemaal geen optie voor TS? Voor zijn budget een iMac kopen waar hij niet mee kan wat hij wil + licentie Windows 7 of XP oid.
Zal een reden hebbenquote:[..]
Dat is juist het probleem volgens TS, die raden hem allemaal klakkeloos een Mac aan omdat iedereen dat nou eenmaal gebruikt in dat wereldje.
Er zijn al meerdere goed onderbouwde posts geplaatst waarmee TS prima een systeem samen kan stellen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:16 schreef KneusTeun het volgende:
Ik zeg doe een slotje, want het gehalte fanboys is te groot!!!!
Dus wij zijn het eensch! dan kan ie dichtquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:18 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Er zijn al meerdere goed onderbouwde posts geplaatst waarmee TS prima een systeem samen kan stellen.
Maar er heeft nog niemand een linux machine geadviseerdquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:20 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Dus wij zijn het eensch! dan kan ie dicht
Neen, ik ben nog wel benieuwd of iemand met een goed Apple systeem komt om TS te overtuigen toch The White Side te joinen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:20 schreef KneusTeun het volgende:
Dus wij zijn het eensch! dan kan ie dicht
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:22 schreef koffiekoekje het volgende:
Maar er heeft nog niemand een linux machine geadviseerd
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 16:50 schreef Trollface. het volgende:
Linux, jeweet.
Een Apple valt af omdat de TS dat niet lekker vindt werken, tevens is gamen kut. Anders zou ik zeggen koop een iMac en volgende maand een HD (boven budget dus).quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Neen, ik ben nog wel benieuwd of iemand met een goed Apple systeem komt om TS te overtuigen toch The White Side te joinen.
Er staan al meerdere goede Windowssystemen in het topic, als Apple dan echt een alternatief is, dan wil ik graag een systeem zien wat voldoet aan de wensen en budget van TS.
Geen een, want TS geeft al aan dat hij hier niet mee kan werken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Neen, ik ben nog wel benieuwd of iemand met een goed Apple systeem komt om TS te overtuigen toch The White Side te joinen.
Er staan al meerdere goede Windowssystemen in het topic, als Apple dan echt een alternatief is, dan wil ik graag een systeem zien wat voldoet aan de wensen en budget van TS.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |