Ik kan ook wel op maandag! En zwemmen weet ik nog niet zeker.... Ik moet wel heel goed op mn financiën letten, hoewel 5 euro er vast wel een keer af kan.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:51 schreef Cyntiaa het volgende:
[..]
Ik voel een chocomelk-met-slagroom-meet aankomen...
Ik heb mijn jaaropgave op mijn loonstrook van december staan.quote:Op woensdag 17 maart 2010 15:45 schreef Croli het volgende:
meestal krijg je je jaaropgave pas ergens in februari d8 ik zo. Maar ik had m wel gelijk verstuurd. Ben wel benieuwd of ik dit jaar boven de 33 euro van vorig jaar uit kom!!
Kom je ook bij mij langs?quote:Op donderdag 18 maart 2010 11:47 schreef Croli het volgende:
Ik ben heerlijk vrij vandaag.
Doet de TV het alweer niet!! grom. Moet ik me verplicht gaan wijden aan huishoudelijke taken... stofzuigen net gedaan. was 1 zit er in. Zometeen nog afwassen, boodschappen, was 2 en uitgebreid koken (stoofpotje)... zei ik dat ik vrij was????
Pics?quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:40 schreef Cyntiaa het volgende:
Ik mag vanavond nog even fijn een witte was draaien, afstoffen en stofzuigen... Hamstertjes proberen op te pakken voor het eerst
Uhm............ Ik denk toch maar dat ik het zelf ga doen danquote:
Voordat dat huisje van mij klaar isquote:Op donderdag 18 maart 2010 16:01 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Uhm............ Ik denk toch maar dat ik het zelf ga doen dan
Deur in de slaapkamer is geverfd.
Zo de afwas maar eens doen dan.
mooi dan kom ik zometeen ook even langs met een lading was, als je toch bezig bent...quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:16 schreef Croli het volgende:
nu met het koken bezig, duurt toch altijd langer dat snijden dat je denkt. was 1 ligt droog op de bank om opgevouwen te worden en was 2 zit in de droger:)
Dus we kunnen wel mee eten?quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:29 schreef Croli het volgende:
ik WAS bezig ja! nu ben ik klaar:) uitgezonderd van het opvouwen dan, mah goed...
Eten staat op, blijkt toch weer genoeg te zijn voor een heel weeshuis... naja komt wel op ofzo
Ik had tijdens het lezen echt van: WTF is een Benno?quote:Op donderdag 18 maart 2010 17:18 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Dus we kunnen wel mee eten?
En Geerd druk aan het klussen dus?
Ik ben ondertussen een geschikte locatie aan het vinden voor twee benno's. Staan nu tussen de muur en de bank (onderste gedeelte dus niet bruikbaar) en een stukje uit de hoek, want israpunt en tv aansluiting zitten in de weg :S (wel mooi opgelost met blauwe tlbuisdingverlichting).
Op de plek waar ik het had bedacht staat niet. Kan niet naast de boekenkast, want cvding en stopcontact in de weg. Kan niet de hoek om bij de andere benno's, want cv buizen in de weg... pffffffff...
Nu wachten tot Maarten terug is van tour, kan ie het beoordelen.
Hoezo helemaal naar Fryslân voor een trap? Hier in Zwolle zit ook een trappenfabriek hoor!quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:22 schreef Geerd het volgende:
[..]
Voordat dat huisje van mij klaar is![]()
zat een hele steile trap in vorig weekend eruit gehaald plus het kozijn waar het in zat en halve meter baksteen.
Bij trappenfabriek.nl binnenkort een andere bestellen en een metertje de kamer in laten laten lopen, nadat me zwager alles opgemeten heeft etc.
Dan de badkamer uitbouwen en de slaap kamer voor mekaar maken.
Dan is het geld ook wel op denk ik
Hey thanksquote:Op donderdag 18 maart 2010 21:55 schreef swollywood het volgende:
[..]
Hoezo helemaal naar Fryslân voor een trap? Hier in Zwolle zit ook een trappenfabriek hoor!
Trappenfabriek Vos Zwolle maakt trappen op maat, levert ze in losse onderdelen en het wordt dan ter plekke door een monteur in elkaar gezet. Ze geven 6 jaar garantie op verborgen gebreken.
Dat dus, ik dacht dat het aan mij lag!quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:51 schreef swollywood het volgende:
[..]
Ik had tijdens het lezen echt van: WTF is een Benno?![]()
Na wat googlen ben ik er achter dat het een cd-rek/kast van de IKEA is.
ho ho! dat zeg ik niet he! Ik ben alleen niet zo'n kenner dat ik precies alle benamingen weet.quote:
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:39 schreef Croli het volgende:
[..]
ho ho! dat zeg ik niet he! Ik ben alleen niet zo'n kenner dat ik precies alle benamingen weet.
En moet zeggen dat het toch wel enige tijd geleden is dat ik bij de Ikea ben geweest. zeg maar gerust minstens 10 jaar geleden!
Uitgesteldquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:53 schreef Croli het volgende:
Wanneer die er in Zwolle komt zal ik er vast wel vaker naar toe gaan!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |