abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 28 maart 2010 @ 23:46:56 #216
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79692730
quote:
Op zondag 28 maart 2010 22:23 schreef casper019 het volgende:
cidade dos homos

Laranjinha is een Braziliaanse jongen die in armoede opgroeit in Rio de Janeiro. Hij besluit op een dag op zoek te gaan naar de vader die hij nooit ontmoet heeft. Ondertussen heeft zijn beste vriend Acerola het moeilijk wanneer hij zelf op jonge leeftijd vader wordt en nu verantwoordelijkheid moet krijgen.

geweldige film dikke 3.5*

http://www.moviemeter.nl/film/42645
Als je die goed vond, moet je ook eens Cidade de Deus en Tropa de Elite kijken.
  maandag 29 maart 2010 @ 00:49:42 #217
75556 erkel
back from Dagestan
pi_79694397
quote:
Op zondag 28 maart 2010 23:45 schreef Lonewolf2003 het volgende:

Boy A (2007, VK, John Crowley)
Iedereen verdient een tweede kans. Maar hoe ziet zo'n tweede kans eruit? Hoe ga je ermee om? Gunt de rest van de wereld je ook die tweede kans? Die vragen staan centraal in dit uitstekende , diep ontroerende drama.
Dat de film zo weet te ontroeren is voor een groot deel te danken aan hoofdrolspeler Andrew Garfield met z'n ontwapende, kinderlijke glimlach. De andere ster van de film is Peter Mullan als de resocialisatie begeleider met een groot hart.
cijfer: 8.5

En recentelijk was dit ook weer even actueel. Die jongen was opgepakt wegens een andere misdaad en de discussie was om zijn huidige identiteit prijs te geven.
Weisst
pi_79694850



57) Book of Eli
Grimmige film met Denzel Washington die de laatste bijbel op aarde vervoert naar het westen. De wereld heeft geleden onder een mysterieuze oorlog. De sfeer van de film is erg sterk. Minpunten zijn dat er eigenlijk weinig gebeurt in de twee uur tijd en er weinig achtergrondinformatie is. Doet denken aan The Road. Ook zijn de motieven wat onduidelijk.
De eerste film die de bijbel goed verwoord en het daadwerkelijke nut laat zien.
6.5/10
http://www.imdb.com/title/tt1037705/


58) The Blind Side
Na het zien van Sandra Bullock in All About Steve heb ik deze film lang uitgesteld. De recensies hebben me overgehaald om het te gaan kijken en dat heeft me zeker niet teleurgesteld.
Sandra speelt een pittige welvarende tante die in contact komt met het compleet tegenovergestelde, een zwarte jonge arme knaap van 2 meter hoog en 3 meter breed met een trieste opvoeding.
Bullock acteert echt geweldig en ik geef extra kudos voor de pientere zoon.
Film is verder leuk om te kijken!
6.8/10
http://www.imdb.com/title/tt0878804/


_________________
Hi :)
pi_79696805
quote:
Op zondag 28 maart 2010 23:46 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Als je die goed vond, moet je ook eens Cidade de Deus en Tropa de Elite kijken.
beide al gezien !
pi_79697138
The Blind Side

Aardige film over een kansarme jongen die uitgroeit tot American Football ster.
Sandra Bullock speelt erg goed, maar oscar-waardig ?

6.5/10

The Fantastic Mr Fox

Briljant gemaakte ''animatie'' film van Wes Anderson, had nog best iets grappiger gekund vond ik, maar omdat het er zo mooi uit ziet allemaal zie ik het door de vingers.

7.5/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 29 maart 2010 @ 09:16:06 #221
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_79697340


Children Shouldn't Play With Dead Things
Een groepje acteurs vaart met een bootje naar een kerkhof-eiland om daar voor de lol wat te satanische rituelen uit te voeren om zogezegd de doden weer tot leven te brengen. Tot hun eigen verrassing lijkt het nog te werken ook en ze krijgen dan ook ruzie met een eiland vol zombies.

In theorie klinkt dit niet slecht, maar in praktijk zitten ze eerst 3/4e van de film wat suf tegen elkaar te lullen voor er iets gebeurt (ter referentie: de regisseur maakte later ook Porky's en Baby Geniuses-films) en wanneer de echte slachting begint, is het eigenlijk too little, too late. Het acteerwerk is eveneens nogal slecht, als in sub-standaard slecht. De titel is het beste aan de film.



Terrore nello spazio
Engelse titel is Planet of the Vampires, die een tikkeltje misleidend is om het simpele feit dat er geen enkele vampier meedoet in de film . Planet of the Zombies zou een betere titel zijn geweest. In feite heeft deze film nog het meeste weg van Alien. Hoopje astronauten belandt op een vreemde planeet waar rare dingen gebeuren. Ze vinden er ook nog een gecrasht ruimteschip van een ander ras waarbij er ook iets gebeurd is met de reizigers (vooral dit stuk lijkt later volledig gepikt door Ridley Scott, al beweert die van niets te weten).

Toffe film die er ondanks de erg beperkte middelen zelfs nog acceptabel uitziet, maar Mario Bava stelt dan ook zelden teleur. Wat doe je als je een planeet vol stenen moet ensceneren en je maar 2 stenen hebt? Je zet overal spiegels en koopt een rookmachine zodat je de rest niet ziet. Simpel maar effectief.



A Bucket of Blood
Een sullige ober in een bar vol beatniks voelt zich wat ondergewaardeerd aangezien zijn hele omgeving hem negeert. Wanneer hij per ongeluk zijn kat vermoordt (kan gebeuren), besluit hij er maar wat rommel rond te plakken en er een kunstwerk van te maken. Zijn vriendjes in de bar vinden hem plots een briljante artiest en onze held geniet van de aandacht. Ze verwachten echter nieuwe werkjes, dus begint hij ook maar mensen te vermoorden om ze aan zijn oeuvre toe te voegen.

Dit zou een cultfilm moeten zijn (van Roger Corman), maar ik vind het eigenlijk een prul. Saai, nergens spannend, nergens eng en de poging om grappig te zijn, is ook niet echt geslaagd. Sommigen schijnen gecharmeerd te zijn door de soundtrack, maar ik krijg krampen van jazz, dus dit was helemaal niets voor mij, aangezien ik ook al allergisch ben voor beatniks.



Les Raisins de la Mort
Ook wel Grapes of Death. De druiven in de lokale wijngaarden in een Frans dorpje worden besproeid met pesticiden en van te veel pesticiden verander je in een zombie, dat weet het kleinste kind. Hier gaat een jongedame op bezoek bij haar vriendje, maar het dorp waar die laatste woont, heeft dus last van zombie-overlast. Wederom een laag budget (zoals alle films in deze post), maar hier stoort het niet, het bloed is rood genoeg en de afgehakte hoofden zijn afgehakt genoeg.

De film is soms wat te traag, maar gelukkig wordt hij geregisseerd door Jean Rollin, een Fransman die eigenlijk altijd soft-erotische horror maakt. De "infecties" in deze film beginnen altijd met 1 zweer ergens op het lichaam en de dames in de film moeten dan natuurlijk uit de kleren om te bewijzen dat ze nog niet geïnfecteerd zijn. Rollin gebruikt dan ook graag porno-actrices in de hoofdrol. Klinkt allemaal heel erg logisch, ik krijg er geen speld tussen.

[ Bericht 4% gewijzigd door SaintOfKillers op 29-03-2010 09:22:52 (Plaatjes toegevoegd) ]
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  maandag 29 maart 2010 @ 10:01:20 #222
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79698131


Gisteren eindelijk A Single Man gezien in het filmhuis. Ik had zeer hooggespannen verwachtingen en zoals dat gaat met hooggespannen verwachtingen, komen die meestal niet uit. Ook nu niet.

Ik vond de film nogal gefragmenteerd overkomen. Had niet het gevoel dat ik naar een verhaal aan het kijken was, maar naar een reeks scènes die weinig verband hielden met elkaar. Bovendien kon ik niet goed empathiseren met de hoofdpersoon; hij greep me niet. Ook de dialogen vond ik bij tijd en wijle gekunsteld overkomen: soms waren ze heel leuk en heerlijk droog, soms was het semi-intellectueel geneuzel (en dan doel ik op de dialogen met de student). On the other side: Colin Firth was briljant, de muziek was briljant en de art direction was prachtig. Al met al: ik heb me niet verveeld, maar ik hoef hem niet zo nodig nog een keer te zien. Of misschien toch wel, omdat ik het ergens ook niet kan uitstaan dat iedereen om me heen wegloopt met deze film en ik hem maar zo-zo vond. Dat geeft me toch het gevoel dat ik iets niet goed begrepen heb .

Cijfer IMDB: 8/10
Mijn cijfer: 7/10
Niet meer actief op Fok!
pi_79700835
quote:
Op maandag 29 maart 2010 10:01 schreef Viking84 het volgende:
Gisteren eindelijk A Single Man gezien in het filmhuis. Ik had zeer hooggespannen verwachtingen en zoals dat gaat met hooggespannen verwachtingen, komen die meestal niet uit. Ook nu niet.

Ik vond de film nogal gefragmenteerd overkomen. Had niet het gevoel dat ik naar een verhaal aan het kijken was, maar naar een reeks scènes die weinig verband hielden met elkaar. Bovendien kon ik niet goed empathiseren met de hoofdpersoon; hij greep me niet. Ook de dialogen vond ik bij tijd en wijle gekunsteld overkomen: soms waren ze heel leuk en heerlijk droog, soms was het semi-intellectueel geneuzel (en dan doel ik op de dialogen met de student). On the other side: Colin Firth was briljant, de muziek was briljant en de art direction was prachtig. Al met al: ik heb me niet verveeld, maar ik hoef hem niet zo nodig nog een keer te zien. Of misschien toch wel, omdat ik het ergens ook niet kan uitstaan dat iedereen om me heen wegloopt met deze film en ik hem maar zo-zo vond. Dat geeft me toch het gevoel dat ik iets niet goed begrepen heb .

Cijfer IMDB: 8/10
Mijn cijfer: 7/10
Ik vond het zeker wel een goeie film maar waarom de film voor mij net niet pakte had denk ik te maken met het feit dat de film net te gestileerd was. Hierdoor werd de film iets te oppervlakkig en voelde het niet echt genoeg aan.
pi_79702456
El método (Marcelo Piñeyro, 2005)
Een groep van zeven sollicitanten zit in de laatste selectieronde voor een hoge functie bij een Spaans multinational, deze laatste ronde verloopt echter wat anders dan verwacht. Op zich een prima film, maar na de onthulling van het “wie is de mol” vraagstuk kakt de film wel wat in, een vrij lange scene op het toilet draagt daar aan bij. Het acteerwerk is sterk, ook erg belangrijk gezien de opzet van de film. Vermakelijke film, maar er viel zeker meer uit te halen. 7.3

On the Waterfront (Elia Kazan, 1954)
Zeer sterke film en terechte Oscarwinnaar, met name de rol van Brando zal nog lang bijblijven, in mijn ogen een van de meest memorabele acteerprestaties ooit. Ook Karl Malden zet een prima rol neer als Father Barry. Script en regie zijn sterk, met recht een klassieker! Las trouwens ergens dat regisseur Kazan zelf zei: 'On the Waterfront' was my own story". Hij was zelf getuige in de jacht op communisten door McCarthy. 8.5
pi_79715238
The fourth kind

Gedramatiseerde film van een waar gebeurd verhaal over alien abductions. Er is ook veel origineel filmmateriaal gebruikt.



Ik vond hem enorm sterk en heeft me toch een beetje met een "OMG WTF-gevoel" gegeven...
  dinsdag 30 maart 2010 @ 00:06:34 #226
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79731978
My Darling Clementine
In John Ford`s versie, één van de vele die in de loop der jaren zijn verschenen, over de legende Wyatt Earp en de gunfight bij de OK Corral wordt Henry Fonda`s versie van Earp door Ford neergezet als een held, als een in essentie goed mens en vooral als iemand waar veel mensen tegen op kijken. Hij is geen typische Wilde Westen sherrif (want hij wil eigenlijk helemaal niets slechts doen, alleen maar de moordenaars van z`n broer vinden) zoals ook de hele film geen typische western is. Je zou het meer een romantisch drama kunnen noemen die zich afspeelt in het Wilde Westen en Western elementen bevat.
Fonda is geweldig in de hoofdrol en maakt van Earp een écht mens, iemand die het beste met iedereen voor heeft zonder daarbij veel problemen te willen veroorzaken.
Opnieuw een ontzettend goede film van Ford, die door opnieuw (zoals bijna altijd met z`n westerns) te filmen in het prachtige Monument Valley de western zijn typische look gaf.

IMDB Cijfer: 7,9/10
Mijn Cijfer: 8,5/10
  dinsdag 30 maart 2010 @ 10:17:03 #227
288142 mr_t88
Legen...wait for it...DARY!
pi_79737493
Hot Rod



IMDB: 6,5
Mijn cijfer: 7,5

Af en toe toch erg grappig!!!!

[ Bericht 9% gewijzigd door mr_t88 op 30-03-2010 14:42:56 ]
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines.
pi_79742672
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 10:17 schreef mr_t88 het volgende:
Hot Rod

[ afbeelding ]

IMDB: 6,5
Mijn cijfer: 7

Af en toe toch erg grappig!!!!
ik heb echt dubbel gelegen om die film zo verschrikkelijk dom zie je ze niet vaak.

pi_79744309
Boxing Helena

Grappige film, ook wel mooi op sommige momenten. Beide rollen werden goed neergezet, maar helaas begreep ik er soms wat minder van.

Cijfer: 6.7

The Deerhunter

Ontzettend goede film, maar wel heel zielig. Hij duurt heel lang waardoor ik soms bijna sliep, ik keek hem dan ook rond 12 uur en hij duurt 3 uur. Wel veel van geleerd, want Vietnamoorlog staat centraal in deze film

Cijfer: 7.8

The devil wears prada

Leuke, grappige film met veel toffe momenten erin. Duurde niet zo heel lang en zat vol met humor, liefde, werk. Dingen waarin we ons allemaal kunnen herkennen.

Cijfer: 8.2
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_79745571
Brothers
A young man comforts his older brother's wife and children after he goes missing in Afghanistan.

Aangrijpende film en komt toch heel dicht in de buurt bij het origineel Brødre.

IMDb: 7,4
Mijn cijfer: 8,0
  dinsdag 30 maart 2010 @ 20:05:40 #231
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79759703
The Girlfriend Experience (2009, VS, Steven Soderbergh)
De film begon aardig met goede scené's. Maar langzaam bekroop me het gevoel dat de film niet veel meer had te bieden dan een herhaling van dezelfde soort scené's over een escort en haar klanten of over mensen, die praten over de slecht staat van de economie en de komende verkiezingen. Echter nog maar net bekomen van dat gevoel begonnen de losse scené's steeds meer een geheel te vormen. Nadat de puzzelstukjes op hun plaats waren gevallen werd de film weer beter. Maar toen ik dacht dat het verhaal imo klaar en afgelopen was, bleef die toch nog door gaan en zakte weer wat in. Stiekem best knap als je m'n waardering van de film binnen maar 77 minuten zo heen en weer kunt slingeren tussen aardig en niet-boeiend.
Pornoster Sascha Grey doet het niet slecht in haar eerste echte filmrol. Een doorbraak naar echte film zou binnen de mogelijkheden liggen.
cijfer: 6.5
pi_79767607
Net mr 73 gezien

Frankrijk
Misdaad / Drama
125 minuten

geregisseerd door Olivier Marchal
met Daniel Auteuil, Philippe Nahon en Olivia Bonamy

De stad Marseille wordt geteisterd door een reeks moorden, die verdacht veel lijken op de moorden van een zekere Subra, die inmiddels 25 jaar achter de tralies heeft gezeten en op het punt staat te worden vrijgelaten. Is er een verband tussen Subra's aanstaande vrijlating en de nieuwe reeks moorden? Rechercheur Louis Schneider (Daniel Auteuil), die Subra destijds arresteerde, denkt van wel. Van zijn chef mag hij zich, vanwege zijn alcoholisme en onberekenbare gedrag, niet met de zaak bemoeien. Maar Schneider, die niets meer te verliezen heeft, wil de moordenaar stoppen, tegen elke prijs.

aardige film, hij viel me toch een beetje tegen had er iets meer van verwacht.
Ik zag de connectie tussen sommige dingen in de film niet
maar alsnog 3*
pi_79767850
Vond je MR73 niet erg depressief? Ik heb hem laatst ook gezien en het was me allemaal wat te zwaarmoedig, wel heel sfeervol en mooie beelden.
  Redactie Games woensdag 31 maart 2010 @ 00:52:13 #234
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_79773541
Green Zone (2010)


Genre: Actie, Oorlog, Drama, Thriller,
Regisseur: Paul Greengrass
Acteurs:Matt Damon, Greg Kinnear, Brendan Gleeson
Tijd: 115 min.
IMDb-score: 7,2/10 (met 6.487 stemmen)

Roy Miller (Matt Damon) is een sergeant in het Amerikaanse Leger die o.a. betrokken is bij het opsporen van Massavernietigingswapens in Irak (rond het jaar 2003/2004 net na de afzetting van de Iraakse dictator Saddam Hoessein). Na een aantal mislukte zoektochten naar massavernietigingswapens op verschillende locaties, begint hij te twijfelen aan de betrouwbaarheid van de informatie die aan het Amerikaanse leger is toegespeeld door een mysterieuze bron genaamd "Maggelan". Miller gaat samen met oud CIA-veteraan Martin Brown (Brendan Gleeson) op nader onderzoek uit. Al gauw raakt Miller betrokken bij een web van intrige en geweld tussen hoge officieren en regeringsfunctionarissen binnen hun eigen administratie en Irakese ex-militairen uit de Republikeins Garde die beiden om de macht strijden voor de heropbouw van Irak.

Vandaag in de sneak gezien, aardige mainstream actie-film. Een beetje een mix van Bourne Supremacy en Black Hawk Down met een knipoog naar de President Bush administratie (Waar zijn die Massavernietigingswapens nou?) Verhaal, zit vrij simpel in elkaar, niet echt hele verassingen wendingen tussen het begin en einde. Matt Damon zet wederom een overtuigende rol neer, net als in de Bourne cyclus.

Mijn score: 7.0/10

[ Bericht 0% gewijzigd door Mr.Noodle op 31-03-2010 01:17:32 ]
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_79773831
The Book of Eli


/* SPOILER ALERT */

De film draait om een eenzame ziel die probeert te overleven in een verwoeste wereld. Zijn doel is om een boek af te leveren op een voor hem onbekende locatie, westelijk gelegen.

Alhoewel het concept mij erg aanstaat, stelt de film teleur. Dit mede omdat er zogoed als geen uitleg wordt gegeven waarom de wereld verwoest is, waarom het boek verandering zal brengen. Daarnaast waren er ook een aantal dingen die ik erg onlogisch vond. Zoals het in de totaal verwoeste wereld overleven, en het moeten eten van wilde vogel en boskatten, en drinken van oud slootwater. Maar de badguys hebben wel een leger auto's met benzine en een heel arsenaal wapens. En daarnaast kan een schijnbaar oude man met een mes makkelijk een hele bende straatrovers tot de tanden bewapend doden met een paar kung-fu achtige bewegingen. De enige minimale uitleg die gegeven wordt waarom de wereld is vergaan, is dat het door de bijbel (lees: religie) komt. Daardoor juist vind ik het vreemd dat de hoofdpersoon probeert dit boek weer onder de aandacht van de mensen te krijgen. (een boek dat jaren eerder de hele mensheid vernietigde volgens de film).

Mijn score: 5,5
<hr>
  woensdag 31 maart 2010 @ 01:12:29 #236
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_79773945
Fierce creatures

poging tot herhalen van het succes van " a fish called wanda", alvast met dezelfde cast
niet de moeite om 'n verslagje hier neer te droppen; simpelweg quasi slecht te noemen
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
pi_79783452
Play It Again, Sam (Herbert Ross, 1972)
Deze film met Woody Allen viel me toch een beetje tegen. Het is eigenlijk een vrij standaard liefdesverhaaltje, wel wat leuke wendingen (Bogart), maar nergens heel speciaal. Met name het eerste deel vond ik minder, een flauwe stuntelende Allen met een te hoog slapstick gehalte. Gelukkig herpakt de film zich wel en het tweede stuk is al een stuk beter, al valt men ook dan af en toe nog terug in flauwe grappen. Geen slechte film maar Allen doet dit later, met de regie in eigen handen, een aantal keren een stuk beter. 7.0
pi_79787391
She's Out of My League

Gisteren deze film gezien. Typerende sexy komedie amerikaanse tiener film. Zo 1tje die er al tig vaker voor is geweest. Typische gebeurtenissen en grappen die je al tig vaker hebt gezien in andere films. Alleen het aspect chick valt voor nerd is erg goed uitgewerkt en Alice Eve is echt gruwelijk lekker




IMDB: 6.6/10
Zelf: 7.6/10
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 31 maart 2010 @ 21:50:58 #239
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79807079
Up in the Air (2009, VS, Jason Reitman)
De beste momenten van de film waren wanneer Bingham, gespeeld door de altijd goede Clooney, met Natalie in botsing kwam over hun opvattingen over werk, relaties e.d.
Even was ik bang dat de film zo gaan eindigen in een zoetsappig Hollywood einde, maar gelukkig kwam er op het einde een wending, waardoor dat werd voorkomen en de film trouw bleef aan zijn karakters en insteek.
cijfer: 7.5
  woensdag 31 maart 2010 @ 22:17:48 #240
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_79808537
A Serious Man
3 keer geprobeerd te kijken... Geen doorkomen aan. Slaapverwekkend. Totaal geen compassie met protagonist.

Fargo, Burn After Reading , Big Lebowkski, Hudsucker Proxy, No Country for Old Men allemaal top films maar dit is tjaa gewoon ruk

cijfer 4.5 / imdb 7.3
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_79808729
Triangle

Vette film, alleen jammer van het vage einde
maar alsnog 3/5
pi_79809281
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 22:17 schreef Lambiekje het volgende:
A Serious Man
3 keer geprobeerd te kijken... Geen doorkomen aan. Slaapverwekkend. Totaal geen compassie met protagonist.

Fargo, Burn After Reading , Big Lebowkski, Hudsucker Proxy, No Country for Old Men allemaal top films maar dit is tjaa gewoon ruk

cijfer 4.5 / imdb 7.3
Je vond Burn After Reading beter dan A Serious Man? Sowieso kun je meeste films niet echt met elkaar vergelijken ook al zijn ze door Coen gedaan. A Serious Man was juist intrigerend!
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 31 maart 2010 @ 23:27:29 #243
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79812290
Omdat ik nu voor middernacht toch geen film meer ga kijken, geef ik maar meteen mijn maandlijst voor afgelopen maand. Heb in totaal 25 films gezien, waarvan Avatar de tweede keer nog steeds geweldig was. De top 10 van nieuw geziene films:
1. Boy A (2007, VK, John Crowley) 8,5
2. Tropa de Elite (2007, Brazilië, José Padilha)  8,5
3. District 9 (2009, VS, Neill Blomkamp) 8,5
4. White Material (2009, Fr, Claire Denis)  8,5
5. A Serious Man (2009, VS, De Coen Broertjes)  8
6. Okuribito (Departures) (2008, Jap, Yôjirô Takita) 8
7. Fantastic Mr. Fox (2009, VS, Wes Anderson) 8
8. Moon (2009, VK, Duncan Jones)  8
9. Chicken Run (2000, VK, Peter Lord & Nick Park)  8
10. The Cove (2009, VS, Louie Psihoyos) 8

De slechtste films waren:
2. Life During Wartime (2009, VS, Todd Solondz) 5
1. Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010, VS, Chris Columbus) 4
pi_79812681
Rustige maand was maart eigenlijk qua films.

Maart
Films
55. Mystic River (Clint Eastwood, 2003) :: 7.5
56. Body of Lies (Ridley Scott, 2008) :: 2.0
57. The Hurt Locker (Kathryn Bigelow, 2008) :: 8.0
58. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.0
59. Martyrs (Pascal Laugier, 2008) :: 1.0
60. Triangle (Christopher Smith, 2009) :: 5.8
61. Flags of Our Fathers (Clint Eastwood, 2006) :: 7.5
62. The Road (John Hillcoat, 2009) :: 8.8
63. Johnny Guitar (Nicholas Ray, 1954) :: 9.0
64. An American in Paris (Vincente Minnelli, 1951) :: 9.0
65. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.5
66. I'm Here (Spike Jonze, 2010) :: 6.5
67. Letters from Iwo Jima (Clint Eastwood, 2006) :: 8.0
68. Shocking Blue (Mark de Cloe, 2010) :: 4.0
69. Eraserhead (David Lynch, 1977) :: 10.0
70. Me and Orson Welles (Richard Linklater, 2008) :: 8.7
71. Nowhere Boy (Sam Taylor Wood, 2009) :: 7.5

Series
72. Twin Peaks - Seizoen 1 (Mark Frost, David Lynch, 1990) :: 10.0

Statistieken
Totaal 17 films (maandgemiddelde: 23.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 1.
- Lang (meer dan 75 min.): 16.

Totale speelduur: 1848 min.
Aantal films / series herzien: 3.

Best beoordeeld: Eraserhead, Twin Peaks (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Martyrs (1.0).

Media-verdeling
8.
2.
6.
1.
1.
  woensdag 31 maart 2010 @ 23:37:12 #245
67089 Gillingham
The horror...
pi_79812820
In maart heb ik slechts zeven films gezien, waarvan vijf voor de eerste keer en twee in de bioscoop.

Top 5:



1. Lebanon (Samuel Maoz, 2009) 9-
2. Good Night, and Good Luck. (George Clooney, 2004) 8+
3. The Road (John Hillcoat, 2009) 7+
4. Quantum of Solace (Marc Forster, 2008) 6-
5. Tokyo! (Joon-ho Bong, Leos Carax & Michel Gondry, 2008) 3.5
What's it going to be then, eh?
pi_79814979
Redelijke maand, jammer dat ninja assassin en boondock saints 2 me afschuwelijk tegen vielen.

Maart
Films
66. Elvis (John Carpenter, 1979) :: 8.0
67. Psycho II (Richard Franklin, 1983) :: 8.0
68. To Live and Die in L.A. (William Friedkin, 1985) :: 8.0
69. Shutter Island (Martin Scorsese, 2010) :: 7.5
70. The House on Sorority Row (Mark Rosman, 1983) :: 7.0
71. Night Editor (Henry Levin, 1946) :: 7.0
72. Ore wa matteru ze (Koreyoshi Kurahara, 1957) :: 7.0
73. Over-Exposed (Lewis Seiler, 1956) :: 7.0
74. The Prophecy (Gregory Widen, 1995) :: 7.0
75. Sabita naifu (Toshio Masuda, 1958) :: 7.0
76. Two of a Kind (Henry Levin, 1951) :: 7.0
77. Whip It (Drew Barrymore, 2009) :: 7.0
78. Blood and Bone (Ben Ramsey, 2009) :: 6.5
79. Daughter (Eduardo Rodriguez, 2002) :: 6.5
80. The Imaginarium of Doctor Parnassus (Terry Gilliam, 2009) :: 6.5
81. Kidô keisatsu patorebâ: The Movie 2 (Mamoru Oshii, 1993) :: 6.5
82. Merantau (Gareth Evans, 2009) :: 6.0
83. Sherlock Holmes (Guy Ritchie, 2009) :: 6.0
84. Armored (Nimród Antal, 2009) :: 5.5
85. The Descent: Part 2 (Jon Harris, 2009) :: 5.5
86. [Rec] 2 (Jaume Balagueró, Paco Plaza, 2009) :: 5.5
87. The Boondock Saints II: All Saints Day (Troy Duffy, 2009) :: 3.5
88. Ninja Assassin (James McTeigue, 2009) :: 3.0

Series
89. Burn Notice - Seizoen 3 (Matt Nix, 2007) :: 7.5

Statistieken
Totaal 23 films (maandgemiddelde: 29.3) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 1.
- Middel (21 t/m 75 min.): 2.
- Lang (meer dan 75 min.): 20.

Totale speelduur: 2278 min.
Aantal films / series herzien: 1.

Best beoordeeld: Elvis, Psycho II, To Live and Die in L.A. (8.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Ninja Assassin (3.0).
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
pi_79818273
Maart
Films
52. Two-Lane Blacktop (Monte Hellman, 1971) :: 7.6
53. Harry Brown (Daniel Barber, 2009) :: 7.5
54. Infamous (Douglas McGrath, 2006) :: 7.3
55. L.A. Confidential (Curtis Hanson, 1997) :: 9.0
56. The Shining (Stanley Kubrick, 1980) :: 8.0
57. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 7.8
58. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.0
59. Moon (Duncan Jones, 2009) :: 8.0
60. Truck Turner (Jonathan Kaplan, 1974) :: 6.5
61. Body Heat (Lawrence Kasdan, 1981) :: 7.6
62. I'm Here (Spike Jonze, 2010) :: 8.0
63. El método (Marcelo Piñeyro, 2005) :: 7.3
64. On the Waterfront (Elia Kazan, 1954) :: 8.5
65. Play It Again, Sam (Herbert Ross, 1972) :: 7.0

Series
66. Breaking Bad - Seizoen 1 (Vince Gilligan, 2008) :: 7.5
67. The Thick of It - Seizoen 1 (Armando Iannucci, 2005) :: 8.5
  donderdag 1 april 2010 @ 09:34:49 #248
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79819873
O Brother, Where Art Thou?
Ook na deze kijkbeurt kon ik met deze Coen film vrij weinig. De personages zijn net iets te quirky en het verhaal kan me nog steeds maar moeilijk boeien. Het enige echt positieve vind ik de soundtrack, die is wel erg sterk.
Veruit de minste film van de Coen broers


IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 6,5/10

Rio Grande
Prachtig western drama van John Ford met een sterke John Wayne in de hoofdrol.

IMDB Cijfer: 7,3/10
Mijn Cijfer: 7,5/10

En daarmee komt er een einde aan maart. Deze heb ik de afgelopen maand gezien:

Maart
Films
41. Where the Wild Things Are (Spike Jonze, 2009) :: 6.0
42. An Education (Lone Scherfig, 2009) :: 8.0
43. A Serious Man (Ethan Coen, Joel Coen, 2009) :: 8.5
44. The Blind Side (John Lee Hancock, 2009) :: 5.0
45. Casablanca (Michael Curtiz, 1942) :: 10.0
46. Alice in Wonderland (Cecil M. Hepworth, Percy Stow, 1903) :: 6.0
47. The Butcher Boy (Roscoe 'Fatty' Arbuckle, 1917) :: 7.0
48. The Rough House (Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Buster Keaton, 1917) :: 6.5
49. Desistfilm (Stan Brakhage, 1954) :: 7.0
50. Wedlock House: An Intercourse (Stan Brakhage, 1959) :: 7.5
51. No Distance Left to Run (Dylan Southern, 2010) :: 8.3
52. Weapon of War (Femke van Velzen, Ilse van Velzen, 2009) :: 7.2
53. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.5
54. Bigger Than Life (Nicholas Ray, 1956) :: 9.5
55. Before the Devil Knows You're Dead (Sidney Lumet, 2007) :: 7.2
56. Dazed and Confused (Richard Linklater, 1993) :: 9.5
57. Dumbo (Ben Sharpsteen, 1941) :: 8.0
58. Mr. Arkadin (Orson Welles, 1955) :: 7.8
59. Män som hatar kvinnor (Niels Arden Oplev, 2009) :: 8.0
60. Mr. Arkadin (Orson Welles, 1955) :: 8.3
61. My Darling Clementine (John Ford, 1946) :: 8.5
62. O Brother, Where Art Thou? (Ethan Coen, Joel Coen, 2000) :: 6.5
63. Rio Grande (John Ford, 1950) :: 7.5

Series
64. Forbrydelsen - Seizoen 1 (Birger Larsen, 2007) :: 9.0

Statistieken
Totaal 23 films (maandgemiddelde: 20.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 3.
- Middel (21 t/m 75 min.): 4.
- Lang (meer dan 75 min.): 16.

Totale speelduur: 1914 min.
Aantal films / series herzien: 6.

Best beoordeeld: Casablanca (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: The Blind Side (5.0).

Media-verdeling
3.
3.
13.
4.
1.

[ Bericht 90% gewijzigd door Timo20 op 01-04-2010 09:41:16 ]
  donderdag 1 april 2010 @ 09:59:55 #249
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_79820508
Maart
Films
22. Rise of the Footsoldier (Julian Gilbey, 2007) :: 5.0
23. Harry Brown (Daniel Barber, 2009) :: 7.2
24. Powder Blue (Timothy Linh Bui, 2009) :: 7.0
25. De grønne slagtere (Anders Thomas Jensen, 2003) :: 6.0
26. Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (Lee Daniels, 2009) :: 8.5
27. Fantastic Mr. Fox (Wes Anderson, 2009) :: 7.6
28. Phileine zegt sorry (Robert Jan Westdijk, 2003) :: 7.0
29. P.S. I Love You (Richard LaGravenese, 2007) :: 5.6
30. The Men Who Stare at Goats (Grant Heslov, 2009) :: 6.2
31. The Brothers Grimm (Terry Gilliam, 2005) :: 7.4
32. The Blind Side (John Lee Hancock, 2009) :: 8.6

Statistieken
Totaal 11 films (maandgemiddelde: 9.7) gekeken:
Totale speelduur: 1194 min.

Best beoordeeld: The Blind Side (8.6, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Rise of the Footsoldier (5.0).

Media-verdeling
9.
2.
  donderdag 1 april 2010 @ 10:51:17 #250
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_79822266
Niet echt heel veel gekeken in Maart.

Maart
Films
67. Shutter Island (Martin Scorsese, 2010) :: 9.0
68. Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (Tim Story, 2007) :: 6.5
69. A Serious Man (Ethan Coen, Joel Coen, 2009) :: 3.0
70. Sunshine Cleaning (Christine Jeffs, 2008) :: 7.0
71. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.5
72. I Love You, Man (John Hamburg, 2009) :: 6.5
73. Push (Paul McGuigan, 2009) :: 3.0
74. Sorority Row (Stewart Hendler, 2009) :: 8.0
75. Johnny Guitar (Nicholas Ray, 1954) :: 10.0
76. An American in Paris (Vincente Minnelli, 1951) :: 10.0
77. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.0
78. Good Hair (Jeff Stilson, 2009) :: 7.5
79. Me and Orson Welles (Richard Linklater, 2008) :: 9.0

Series
80. Curb Your Enthusiasm - Seizoen 2 (Larry David, 2000) :: 9.0
81. Curb Your Enthusiasm - Seizoen 3 (Larry David, 2000) :: 9.5
82. Twin Peaks - Seizoen 1 (Mark Frost, David Lynch, 1990) :: 8.5

Statistieken
Totaal 13 films (maandgemiddelde: 25.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 0.
- Lang (meer dan 75 min.): 13.

Totale speelduur: 1412 min.
Aantal films / series herzien: 2.

Best beoordeeld: Johnny Guitar, An American in Paris (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: A Serious Man, Push (3.0).

Media-verdeling
6.
10.
pi_79826347
Negen films gezien in Maart, daarom een top negen.

1. 10th & Wolf (2006) 8
2. The Long Good Friday (1980) 7
3. The Man With The Golden Gun (1974) 7
4. Wild At Heart (1990) 6
5. The Man From Colorado (1948) 6
6. Behind Enemy Lines (2001) 6
7. Laura (1944) 5
8. Bell, Book and Candle (1958) 5
9. The Shadow Riders (1982) 5
pi_79828532
toch blijf ik het vreemd vinden dat sommige meningen zo sterk overeenkomen en sommige mening zo sterk uiteenlopen. Soms zie ik hier een film een heel slecht cijfer krijgen waarvan ik vond dat dit een briljante film was, en vice versa. Vooral begin ik te kriebelen als iemand een zeer slechte film een zeer hoog cijfer geeft. Meningen zijn meningen maar soms zou ik graag een discussiëren over het hoe en wat van z'n cijfer.
<hr>
pi_79829910
Dat mag toch? En anders kan je een uitgebreide mening nog posten in het topic van de film, die is er meestal ook wel.
pi_79831336
Julie & Julia
Julia Child's story of her start in the cooking profession is intertwined with blogger Julie Powell's 2002 challenge to cook all the recipes in Child's first book.

Ik had er toch wel wat meer van verwacht. Dat komt waarschijnlijk door de nominaties die Meryl Streep heeft gekregen voor haar rol als Julia Child. Hij had ook wel 15 minuten korter mogen zijn van mij.
Maar al met al was het wel een vermakelijke film.

IMDb: 7,3
Mijn cijfer: 6,8
  donderdag 1 april 2010 @ 18:34:53 #255
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_79839845
Mijn maand maart:

1. Up In The Air
2. Daybreakers
3. Harry Brown
4. REC 2
5. Surf’s Up
6. Twilight: New Moon
7. The Blind Side
8. 12 Rounds
9. Fantastic Mr. Fox
10. The Road
11. The Hills Run Red
12. The Children
13. Planet Earth
14. Agora
15. Das Weisse Band
16. The Descent: Part 2
17. Brothers
18. From Paris With Love
19. Meisjes
20. Bee Movie
21. Armored
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_79839883
Niet veel, The Hangover, This Is It, Michael Jackson Live In Bucharest.
pi_79842485
quote:
Op donderdag 1 april 2010 18:36 schreef R4m0n_46 het volgende:
Niet veel, The Hangover, This Is It, Michael Jackson Live In Bucharest.
Bedankt voor deze geweldige bijdrage!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
<hr>
  donderdag 1 april 2010 @ 20:57:06 #258
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_79845461
Shutter Island
Leuke thriller die je als filmkijker meetrekt in het mysterie waar Leonardo di Caprio in verzeild is geraakt. Heb me wel vermaakt, maar had liever een andere wending gezien richting het einde, maar ja dat heb je niet in de hand . De sfeerverhogende soundtrack viel me positief op overigens! Cijfer: 7,5

The Machinist
Wat zag Christian Bale d'r vermagerd uit zeg! Alsof ie net bevrijd werd net uit Dachau. Alle botten en schedelcontouren waren goed zichtbaar. Maar wat nou het daadwerkelijke doel van deze opmerkelijke fysieke prestatie is? Van slapeloosheid schijn je juist doorgaans aan te komen.
Voor de rest wel een redelijke niets-is-zoals-het-lijkt-film, maar ik heb voor de komende tijd wel weer genoeg van dit genre meegekregen. Al die plottwists en dubbele lagen vind ik vaak toch eerder flauwig dan geniaal bedacht. Cijfer: 7
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')