Geen lijsttrekker bij de verkiezingen dus.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:47 schreef ethiraseth het volgende:
oh jee, om 11 uur onverwachte persconferentie van wouter bos.
Hm, ik kan dit geen sterke strategische zet vinden, had Bos niet door kunnen gaan tot de verkiezingen?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:04 schreef Monolith het volgende:
Geen lijsttrekker bij de verkiezingen dus.
Ik vroeg me inderdaad af wie Bos in godsnaam zou moeten opvolgen, maar Cohen lijkt mij wat dat betreft voor de PvdA een prima optie.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:16 schreef ethiraseth het volgende:
Cohen is misschien wel een betere lijsttrekker. Niet beschadigd door de laatste jaren, een gerespecteerd persoon, kan met een frisse start beginnen.
Da's wel een goed punt en hij is joods, Wilders wil dat zijn maar is het niet.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:16 schreef ethiraseth het volgende:
Cohen is misschien wel een betere lijsttrekker. Niet beschadigd door de laatste jaren, een gerespecteerd persoon, kan met een frisse start beginnen.
Kant zat natuurlijk al een tijdje in het vat.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:22 schreef Tijger_m het volgende:
Btw, wat zit er in het water in Den Haag? Kant, Eurlings, Bos, allemaal uitgestapt in luttlele dagen.
Oh ja, die kan hopelijk Wilders pakken op zijn Joods-Christelijke nonsens.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's wel een goed punt en hij is joods, Wilders wil dat zijn maar is het niet.
Wel een grote glibber. Ik vind het niet erg dat ie weg is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:27 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Eurlings heeft zich afgelopen periode wel aardig getoond. Ondanks zijn glibberige voorkomen misschien toch geen slechte politicus...
Terwijl ook hji een Christelijk extreem is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wel een grote glibber. Ik vind het niet erg dat ie weg is.
Nee, dit geeft aan dat hij weet wanneer zijn rol uitgespeeld is. Dat vereist moed en zelfkennis, iets wat de meeste politici missen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:32 schreef EchtGaaf het volgende:
Drama dat Bos ook weg is......Maar dit geeft voor de zoveelste keer aan dat hij niet te vertrouwen is.
Och, die kunnen ook heel glibberig zijnquote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:32 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Terwijl ook hji een Christelijk extreem is.
Nou dat weet ik niet, maar over de timing kan je het sowieso hebbenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:33 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Nee, dit geeft aan dat hij weet wanneer zijn rol uitgespeeld is. Dat vereist moed en zelfkennis, iets wat de meeste politici missen.
Wat een onzin.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:32 schreef EchtGaaf het volgende:
Drama dat Bos ook weg is......Maar dit geeft voor de zoveelste keer aan dat hij niet te vertrouwen is.
Komt door die vervroegde verkiezingen. Anders hadden ze het later in het jaar geleidelijk aan aangekondigd. Totnutoe vond het slagveld overigens pas plaats ná de verkiezingen. De kopstukken van de partij die niet in de regering kwam stapten dan opeens allemaal op.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:35 schreef Mutant01 het volgende:
Wat is dit voor slachtveld in de politiek? Ik kan mij niet herinneren dat er zo snel achter elkaar mensen de politek gedag zeggen.
Mooie quote van Weltschmerz in het Bos-topic in NWSquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:24 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Omdat het in het verkeerde topic stond. Dit wordt toch weer zo'n topic over baardmannen en theeclichés vol met figuren die net hun linkerhand van hun rechterhand hebben leren onderscheiden bij het rukken en daar zo vol van zijn dat ze opgewonden raken van het zo vaak mogelijk noemen van de woorden links en rechts. Zo'n topic wil ik niet vereren met een dergelijk betoog.
ik reageer ook niet meer daar. wordt toch wedstrijd ver pissen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:36 schreef freako het volgende:
[..]
Mooie quote van Weltschmerz in het Bos-topic in NWS
Hoe dan ook, ik ben er niet blij mee.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:40 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Wijf niet zo EG.
Ik vind het ook een grootst man... Maar vorige week wekte hij zelfs voor het premierschap te gaan en nu dit?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:13 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Bos zijn campagne om voor het eerst lijsttrekker te worden viel ongeveer gelijk met het actief volgen van politiek toen ik op middelbare school zat. Toen kon je al direct zien dat hij verre weg de beste was binnen de pvda. Ook in debatten was hij altijd bij beste 3. Voor mij is het een groots man al heb ik nooit op hem gestemd.
Je gaat niet vlak voor de verkiezingen zeggen dat je opstapt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:43 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik vind het ook een grootst man... Maar vorige week wekte hij zelfs voor het premierschap te gaan en nu dit?
Krijg je al snel als het op een PvdA kantoor is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:04 schreef Reya het volgende:
Handige truc van de PvdA, om wat klapvee in de zaal te zetten.
Eurlings en Bos zijn bedreigd. Bij Van Mierlo was het een doodsbedreiging.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:35 schreef Mutant01 het volgende:
Wat is dit voor slachtveld in de politiek? Ik kan mij niet herinneren dat er zo snel achter elkaar mensen de politek gedag zeggen.
Ben er voor 4 uur dan ook maar weer mee opgehoudenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 09:05 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
high five met-een-kater-op-je-werk-zitten-bro.
Had ik maar van dergelijke ambtenarentijden.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 16:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ben er voor 4 uur dan ook maar weer mee opgehouden.
Al is een kater wel een heel groot woord!
Haha lang leve de flexibele werktijdenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Had ik maar van dergelijke ambtenarentijden.
Ik heb in ieder geval al weer een biertje.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Haha lang leve de flexibele werktijden.
Goed plan!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:42 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb in ieder geval al weer een biertje.
Dat is toch gewoon vanaf 12 uur 's middagsquote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:05 schreef ethiraseth het volgende:
Ik wacht nog even met bier tot een christelijk tijdstip.
De 5 is zelfs alweer uit de klok verdwenen, hoe christelijk wil je het hebben?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:05 schreef ethiraseth het volgende:
Ik wacht nog even met bier tot een christelijk tijdstip.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |