Zie je, toch een goede dans die we doen.quote:Op zondag 7 maart 2010 21:51 schreef Breathtaking het volgende:
Het is nooit verkeerd geweest.
We bedoelen het goed.quote:Op zondag 7 maart 2010 21:44 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik voel me niet meer veilig in Groningen!
Ik weet niet over welke dans je het hebt maar die keer dat ik gedrogeerd en bewusteloos in je bed lag heb ik niet bewogen.quote:Op zondag 7 maart 2010 21:51 schreef nietzman het volgende:
[..]
Zie je, toch een goede dans die we doen..
29 april pas weer.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:48 schreef beertenderrr het volgende:
Hey Nelson, jij nog hardloopwedstrijden waar je aan meedoet? Nu ik je hier toch ziecheck het hardlooptopique
quote:GRONINGEN - Waar alles zo’n beetje werd afgelast werd er toch gevoetbald in Groningen waar de trotse koploper Alteveer moest aan treden tegen Mamio. De bezoekers waren gewaarschuwd omdat medetitelkandidaat Sellingen vorige week terug werd gestuurd met een 3-1 nederlaag. De vrees was echter ongegrond, want Alteveer won met 1-5.
door: Kas Oortwijn
De wedstrijd begon een kwartier later omdat er nogal wat wedstrijden vooraf werden gespeeld. Mamio begon voortvarend wat resulteerde in een strafschop naar maar nauwelijks 2 minuten te hebben gespeeld, maar deze werd gelukkig voor de bezoekers ver naast geschoten. De thuisploeg voerde de druk op en dat resulteerde toch nog voor een kans van Mamio maar sluitpost Tetteroo keerde dit schot fortuinlijk. Na dit offensief van de thuisploeg was het Alteveer die het spel dicteerde en dat resulteerde dan ook in een 0-1 voorsprong voor de bezoekers door een goal van Rudy Akpinar. Mamio was gesloopt en Alteveer was heer en meester met mooie combinaties. Na 20 minuten was het weer raak door Erik Wolfs na een snelle aanval van de geelzwarten die door hem schitterend werd afgemaakt: 0-2. Alteveer bleef domineren en de thuisploeg kon alleen maar toekijken hoe de bezoekers het spel maakten. Na een half uur werd het 0-3 door een eigen doelpunt. Met deze stand werd gerust en trainer Boeser motiveerde zijn ploeg om de score op te voeren.
Net als in de helft bleven de geelzwarten van Boeser het spel domineren met schitterende aanvallen op de goal van de thuisploeg. Vooral middenvelder Theo v/d Kuylen had veel pech dat zijn schoten geen rendement hadden waardoor de stand 0-3 lang op het scorebord bleef. Na 20 minuten kreeg Mamio een terechte strafschop toegewezen om dat Merlijn van Zon onreglementair een speler onderuit haalde. Deze strafschop werd ingeschoten en daarmee was het 1-3. Maar gelijk een minuut later was het uitblinker Erik Broesder die de stand op 1-4 bracht met een geweldige goal in de bovenhoek. De aanvallen bleven maar komen op de goal van Mamio. Vooral v/d Kuylen en Schenkel hadden hun vizier niet op scherp. Was dit wel het geval dan was de score zeker uitgelopen naar dubbele cijfers. Erik Broesder bepaalde de eindstand met zijn tweede goal op1-5.
Alteveer blijft bovenaan staan in deze competitie en voerde de druk op op de achtervolgersrs.
Auwquote:een strafschop naar maar nauwelijks 2 minuten
Die zijn er hier al genoeg.quote:Op maandag 8 maart 2010 00:50 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Complex. Sorry, laat maar.
Ik zal alleen evenwichtige en ook macho posts doen.
quote:Op maandag 8 maart 2010 08:50 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Goedemorgen
UI is OP kan iedereen zelf aanpassen in de wiki toch?
Verder is Hoogkerk geannexeerd door onze geweldige stad, dus tsja, dat hoort er nu eenmaal bij
Friesland daarentegen ...
Goaf! Nu even?quote:Op maandag 8 maart 2010 09:52 schreef JH87 het volgende:
En inmiddels al 400 euro aan collegegeld verder op die Hanzehogeschool en m'n laatste cijfer staat nog steeds niet in Progress. Ik ga maar eens poederbrieven sturen ofzo.
Waarom?quote:Op maandag 8 maart 2010 11:02 schreef JH87 het volgende:
Hai Jelmer. Ik heb een nieuwe brievenbus.
Omdat de oude brievenbussen heel oud waren met ontbrekende kleppen en kapotte sloten enzo. Alleen nu heb ik net vorige week een nieuwe nee-nee sticker bij de gemeente gehaald omdat m'n oude sticker gejat was en nu moet ik weer een nieuwe gaan halen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |