Ja dit is mijn eerste FF. Dus ik keek naar dat lijstje zag er leer en tanden tussen staan dus ik dacht nou dat is trash. verkopen dan maar.quote:Op maandag 8 maart 2010 03:41 schreef DJ_ het volgende:
[..]
hehe kan me voorstellen dat je die fout maakt , zelf heb ik ze express bewaard .
na zoveel final fantasy's gespeeld te hebben wist ik gewoon dat je er wat mee kon met wapens of armor upgraden
Owquote:Op maandag 8 maart 2010 04:05 schreef trance_fan het volgende:
[..]
Ja dit is mijn eerste FF. Dus ik keek naar dat lijstje zag er leer en tanden tussen staan dus ik dacht nou dat is trash. verkopen dan maar.
Ik vraag me eerder af waar je het geld voor nodig hebt, zeker in het begin. Gewoonweg goed op alle plaatsen zoeken (he, een afgelegen plek met een monster ervoor, zou er een treasure liggen? Je hebt die shops zeker in het begin niet nodig. Dan is alles wat er te koop is niet echt de moeite waardquote:Op maandag 8 maart 2010 08:07 schreef chibibo het volgende:
Spullen verkopen in een RPG? Dat doe ik echt nooit!Als ik geld nodig heb ga ik wel een paar rondjes vechten. Tenzij het zo'n suf spel is waar je maar een beperkt aantal items kunt hebben, natuurlijk.
ik kan pas morgen om 6 a 7 uur aan de gang!quote:Op maandag 8 maart 2010 09:22 schreef Ker_Plunk het volgende:
Nog 7 uurtjes en dan mag ik weer speluuuuh
Mijne moet nog verstuurd wordenquote:Op maandag 8 maart 2010 11:56 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
ik kan pas morgen om 6 a 7 uur aan de gang!
Ja ik zit hier ook steeds "Ik wil met snow speleeen.. uh, ik bedoel Lightningquote:Op maandag 8 maart 2010 09:22 schreef Ker_Plunk het volgende:
Nog 7 uurtjes en dan mag ik weer speluuuuh
Moet je ff je datalog doorlezen.quote:Op maandag 8 maart 2010 10:19 schreef Pritt het volgende:
Zit onderhand op kleine 5 uurtjes, even paar uurtjes studeren en dan weer door.
Verhaal met allerlei termen/facties vind ik nog wel een beetje ingewikkeld.
Echt?quote:Op maandag 8 maart 2010 10:11 schreef Fipotje het volgende:
Yes, in de winkel is de 5 euro goedkoper en je krijgt 50% korting op de guide als je die erbij haalt.
Ik heb hem wel sinds zaterdagquote:
Ach goedkope winkels zijn nou eenmaal trager. Ik ben al blij als ik hem woensdag hebquote:Op maandag 8 maart 2010 12:48 schreef Ker_Plunk het volgende:
Nooit gepre-ordered
Winkel altijd sneller!
Normaal geef ik je gelijk maar 48 euro voor de CE is te mooi om te laten liggenquote:Op maandag 8 maart 2010 12:48 schreef Ker_Plunk het volgende:
Nooit gepre-ordered
Winkel altijd sneller!
Ja ok, ik heb voor dat geld de gewone inderdaad.quote:Op maandag 8 maart 2010 13:22 schreef Sony360wii het volgende:
[..]
Normaal geef ik je gelijk maar 48 euro voor de CE is te mooi om te laten liggen
Eens! Ik heb die paar dagen wachten er wel voor over. En als de release op vrijdag was geweest ipv dinsdag was er niks aan de hand geweest. Mijn vorige 4 pre-orders gingen allemaal prima bij de FRSquote:Op maandag 8 maart 2010 13:22 schreef Sony360wii het volgende:
[..]
Normaal geef ik je gelijk maar 48 euro voor de CE is te mooi om te laten liggen
Ach wat maakt het allemaal uit, je hebt het er voor over of niet natuurlijkquote:Op maandag 8 maart 2010 13:41 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Eens! Ik heb die paar dagen wachten er wel voor over. En als de release op vrijdag was geweest ipv dinsdag was er niks aan de hand geweest. Mijn vorige 4 pre-orders gingen allemaal prima bij de FRS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |