Achja, zolang FOK! maar online blijftquote:
Ain't that the truthquote:Op zaterdag 19 juni 2010 09:08 schreef HalvinCarris het volgende:
[..]
Achja, zolang FOK! maar online blijft
Denk je echt zo simpel?quote:
Nederland heeft de ergste fascisten in huis. Wat een walgelijk fout land is het toch. Smerige vuige christelijke bloedhonden. Bah!quote:Aan ons heeft het niet gelegen. Vele tientallen Bits of Freedom-fans hebben alle Nederlandse Europarlementariërs gewezen op het gevaar van Schriftelijke Verklaring 29, waarin wordt verzocht om de bewaarplicht uit te breiden naar zoekmachines. Het mocht helaas niet baten: de resolutie is aangenomen, mede dankzij vijf Nederlandse Europarlementariërs.
Bedenk je eens hoeveel persoonlijke informatie een zoekmachine over je heeft. Je zoekt vast wel eens bepaalde personen op, medicijnen tegen gekke kwaaltjes, of andere zaken die je niet met anderen wilt delen. Om een idee te krijgen van de hoeveelheid informatie die je blootgeeft via je zoekopdrachten, kan je eens de serie korte films "I love Alaska" bekijken van de Nederlandse filmmakers Sander Plug en Lernery Engelberts. (Zie trailer onderaan.)
bron
Ik verwacht dat als ze merken dat deze proxys te populair worden dat die dan net zo hard worden aangepakt als torrents en usenet.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:56 schreef Krantenman het volgende:
Die casual surfer zal snel genoeg leren hoe hij via een proxy server moet werken (m.a.w. wat de terroristen en de hackers al lang doen).
Je moet al bejaard zijn of een echte digibeet om niet te weten hoe je zoiets omzeilt.
quote:
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 16:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nederland heeft de ergste fascisten in huis. Wat een walgelijk fout land is het toch. Smerige vuige christelijke bloedhonden. Bah!
Zeg maar dag tegen onze vrijheid. Het nieuwe Fascisme kan beginnen.
We leren godverdomme ook nooit.
Het is wel heééél erg snel nodig dat de doodstraf weer wordt ingevoerd. Dat lijkt me wel duidelijk.
Hoe ziek is deze resolutie?
Volg ik je goed als ik uit je woorden haal dat jij de doodstraf weer ingevoerd wilt zien, om die vervolgens toe te passen op de parlementariërs die voor hebben gestemd?quote:Op zaterdag 26 juni 2010 16:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nederland heeft de ergste fascisten in huis. Wat een walgelijk fout land is het toch. Smerige vuige christelijke bloedhonden. Bah!
Zeg maar dag tegen onze vrijheid. Het nieuwe Fascisme kan beginnen.
We leren godverdomme ook nooit.
Het is wel heééél erg snel nodig dat de doodstraf weer wordt ingevoerd. Dat lijkt me wel duidelijk.
Hoe ziek is deze resolutie?
En Tor dan?quote:Op vrijdag 26 maart 2010 17:38 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Nee.
En zoiets bestaat al, AnoNet.
Nee niet specifiek daarom.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 17:41 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Volg ik je goed als ik uit je woorden haal dat jij de doodstraf weer ingevoerd wilt zien, om die vervolgens toe te passen op de parlementariërs die voor hebben gestemd?
Ik als christen heb wel een mening inderdaad, en die is als volgt. Kinderporno moet bestreden worden, net als andere vormen van criminaliteit. Zowel in de echte, als ook in de digitale wereld. Beide werelden evolueren, en dus moeten de opsporingsmethoden dat ook doen. Alles waar men over piept en mauwt in dit geval, zijn dingen die mogelijk verkeerd kunnen gaan, etc etc. Ik wil eerst wel eens wat implementatie-plannen etc zien voordat ik mijn mening definitief maak. En je maakt natuurlijk een denkfout, het bijhouden van gegevens zorgt ervoor dat de opsporing gemakkelijker gaat, en de pakkans dus omhoog gaat. Dat zal een zekere afschrikkende werking hebben, en zo het ontstaan en verspreiden van kinderporno doen afnemen. Enkel het bestaan van de bewaarplicht voorkomt kinderporno niet direct.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 22:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee niet specifiek daarom.
Maar ff serieus heb je geen mening waarover de walgelijk corrupte christenhonden vóór stemmen?
Met het volstrekte bespottelijk idee dat je kinderporno bestrijd met zoekmachine-bewaarplicht?
Oke, dan moet hierbij ons justitieel apparaat ontbonden worden. Want onze ja onze doortrapt corrupte justitie is namelijk de leverancier zelf.quote:Op zondag 27 juni 2010 14:53 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ik als christen heb wel een mening inderdaad, en die is als volgt. Kinderporno moet bestreden worden, net als andere vormen van criminaliteit. Zowel in de echte, als ook in de digitale wereld.
pakkans gaat dus compleet de verkeerde kant op. De échte daders worden niet gepakt. Waarschijnlijk een paar flapdrollen. Maar vervolgens is dus onze privacy om zeep en reizen de kosten de pan uit.quote:Beide werelden evolueren, en dus moeten de opsporingsmethoden dat ook doen. Alles waar men over piept en mauwt in dit geval, zijn dingen die mogelijk verkeerd kunnen gaan, etc etc. Ik wil eerst wel eens wat implementatie-plannen etc zien voordat ik mijn mening definitief maak. En je maakt natuurlijk een denkfout, het bijhouden van gegevens zorgt ervoor dat de opsporing gemakkelijker gaat, en de pakkans dus omhoog gaat.
dacht je dat werkelijkquote:Dat zal een zekere afschrikkende werking hebben, en zo het ontstaan en verspreiden van kinderporno doen afnemen. Enkel het bestaan van de bewaarplicht voorkomt kinderporno niet direct.
quote:Maar goed, iets acuter is het door Google "per ongeluk" verzamelen van WiFi gegevens door die streetview camerawagens, wat nu ook door diverse landen als zijnde een strafbaar feit wordt onderzocht. Ik zou als ik jou was mijn pijlen eerst richten op een bedrijf wat aanwijsbaar de fout in is gegaan, in plaats van op politici die alleen nog maar met een raamwerk bezig zijn.
Tuurlijk, dat wordt gewoon gestreamed joh.quote:Op zondag 27 juni 2010 22:37 schreef Trollface. het volgende:
En mensen denken serieus dat iemand gaat Googlen op kinderporno?!!!
quote:Op woensdag 19 mei 2010 21:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Die houden hun mond wel. Anders raakt het kleed te hoog dat beerput gierend openstaat.
vuige pedofielen zijn het. Onze justitie is hét netwerk waar kiddypr0n en snufmovies geproduceerd worden. Onze OM zou corruptie bedacht kunnen hebben, zó walgelijk fout of iig chantabel is ons rechtssysteem. En dat alleen omdat er een paar klootzakken zijn maar de rest van de officieren houden hun muil om de beerput maar gesloten te houden. Daarmee zijn zij net zo fout bezig. Bescherming van het pedo-netwerk.
maar ik neem aan dat je deze website kent.
Ga je diep diep diep schamen.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:56 schreef Samson_en_Gert het volgende:
[..]
![]()
Ik moet mijn studie Rechten maar snel afronden en ook toetreden tot het OM. Ik begin eindelijk sympathie te krijgen voor justitie.![]()
Alleen is het een flauwekul-verhaal, want als er één bevolkingsgroep wordt aangevallen dagelijks zijn het wel pedofielen, dus als er echt pedofielen op sleutelposities zaten, zoals Lambiekje en anderen suggereren, hadden bepaalde journalisten al lang een auto-ongeluk gehad of iets dergelijks. Aangezien de media dagelijks pedofielen basht en discrimineert en er om de zoveel gewone huisvaders van hun bed worden gelicht omwille van een paar blootfotootjes, is het voor mij duidelijk dat er geen pedofielen op sleutelposities zitten.
Helaas.![]()
Dat van die Tonino is ook een kulverhaal volgens mij.De enige pedo die ooit MP had kunnen worden, Pim Fortuyn (die deed het minderjarige jongetjes o.a.) is vermoord.
Nee. Niet voor jou.quote:
quote:Op zondag 27 juni 2010 23:56 schreef Samson_en_Gert het volgende:
[..]
![]()
Ik moet mijn studie Rechten maar snel afronden en ook toetreden tot het OM. Ik begin eindelijk sympathie te krijgen voor justitie.![]()
Alleen is het een flauwekul-verhaal, want als er één bevolkingsgroep wordt aangevallen dagelijks zijn het wel pedofielen, dus als er echt pedofielen op sleutelposities zaten, zoals Lambiekje en anderen suggereren, hadden bepaalde journalisten al lang een auto-ongeluk gehad of iets dergelijks. Aangezien de media dagelijks pedofielen basht en discrimineert en er om de zoveel gewone huisvaders van hun bed worden gelicht omwille van een paar blootfotootjes, is het voor mij duidelijk dat er geen pedofielen op sleutelposities zitten.
Helaas.![]()
Dat van die Tonino is ook een kulverhaal volgens mij.De enige pedo die ooit MP had kunnen worden, Pim Fortuyn (die deed het minderjarige jongetjes o.a.) is vermoord.
Zeker.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |