en veel meer hoeft ook nietquote:Op zaterdag 20 maart 2010 19:27 schreef anjunabeach het volgende:
Daar werd ik ook heel erg verward van, al die tegenstrijdige adviezen. Daarom maar het advies van de shop zelf opgevolgd, omdat die deze hebben gezet, te weten: 2-6 uur in folie houden, daarna licht wassen, ook even met ijskoud om de kleuren goed in te laten trekken, droogdeppen, laten drogen, laagje tattoocreme er op. Daarna 2-3 x per dag licht inmasseren en 1x per dag onder de douche wassen met zeep, thats it.
Echt, ik ben bvenieuwd naar de onderbouwing hiervoorquote:Op zaterdag 20 maart 2010 19:27 schreef anjunabeach het volgende:
ook even met ijskoud om de kleuren goed in te laten trekken
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:02 schreef Blistering het volgende:
[..]
Bij deze
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kan je ook gelijk zien hoe erg m'n arm nog is opgezet
tjah speciaal hoeft t niet te zijn, maar je moet je op je gemak voelenquote:Op donderdag 18 maart 2010 14:06 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Dan ben ik benieuwd wat voor hele speciale shop dat is
Hoe zou het met Blistering gaan?
ik vind hem ruigquote:
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:36 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
![]()
![]()
[..]
tjah speciaal hoeft t niet te zijn, maar je moet je op je gemak voelenhelemaal als het iets is voor je hele leven...
[..]
ik vind hem ruigben benieuwd naar andere picz
![]()
iemand trouwens ervaring met deze plek?
[ afbeelding ]
ik wil daar tekst zetten, op elke voet een zin, alleen ik ben zo bang dat ik me voet wegtrek
mjah ik wil het al sinds vorig jaar, maar ik durf dus niet om die redenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
![]()
Liever jij als ik![]()
Met ducttape en ty-raps kom je een heel eind hoor
Als ik zo voel bij mezelf, zou alleen het achterste stukje bij mijn hiel echt naar zijn, de rest valt wel mee, zit redelijk vlees, en halverwege een stukje dunne huid, maar dat is wel te doen, het is ook maar kort natuurlijk met letteringquote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:44 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
mjah ik wil het al sinds vorig jaar, maar ik durf dus niet om die reden![]()
straks zit ik met halve tekst
ik vind die laatste eigenlijk best een goede oplossingquote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als ik zo voel bij mezelf, zou alleen het achterste stukje bij mijn hiel echt naar zijn, de rest valt wel mee, zit redelijk vlees, en halverwege een stukje dunne huid, maar dat is wel te doen, het is ook maar kort natuurlijk met lettering![]()
Als je heel erg last hebt van een kietelreflex wordt het wel lastig![]()
Als het écht iet anders kan : [ afbeelding ]
Niemand in je omgeving met westernsporen die je even kunt lenen ??quote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:56 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ik vind die laatste eigenlijk best een goede oplossingik zal het eens bespreken
![]()
ik zal eens aan me zusje vragen of ze me een half uur wil irriteren aan de zijkant van mijn voetvolgens mij ben ik niet heel erg kietel gevoelig
tjah ik kan het nartuurlijk ook op mijn onderrug droppen maar ik wil het gewoon op mijn voetenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:36 schreef MarMar het volgende:
Dat is wel een die hard plek. Ik zou eerst proberen zonder inkt of je het echt wel trekt, dan zit je iig niet met halve zinnen
Ik vind het een mooie plek, maar als je dat aankan ben je veul stoerder dan ikquote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:47 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
tjah ik kan het nartuurlijk ook op mijn onderrug droppen maar ik wil het gewoon op mijn voeten![]()
maar ik vraag wel of iemand me daar even een uur wil irriteren met iets dat prikt
Ik denk dat het wel meevalt, zeker bij een meidquote:Op zondag 21 maart 2010 11:18 schreef GimmeGore het volgende:
ik vraag me af of die plek wel mooi blijft, het is natuurlijk wel iets wat veel te verduren heeft
Ik heb er op die plaats eentje en die deed best pijn. Maar wie mooi wil zijn,...quote:Op zondag 21 maart 2010 12:23 schreef Kleintje19 het volgende:
thanks allemaal, wat zijn jullie toch motiverend máár ik heb besloten het toch te doen, als ik voor mijn armen geprikt word ga ik een afspraak maken voor de zomer, zodat ik iniedergeval géén schoenen aanhoef![]()
het is een vrij lange zin dus hij gaat toch van links naar rechts helemaal gezien het feit dat ik hele kleine voeten heb
de tekst is trouwens:
Dream as if you'll live forever
Live as if you'll die today
last van stuiptrekkingen? van die zenuwtrekjes?quote:Op zondag 21 maart 2010 13:35 schreef _Surface het volgende:
[..]
Ik heb er op die plaats eentje en die deed best pijn. Maar wie mooi wil zijn,...
-knip-quote:Op zondag 21 maart 2010 17:22 schreef Sabjeje het volgende:
Ik hoop dat de foto zo werkt...
Maar deze wil ik in mijn nek... ( net nog op mijn rug/ nek dat deel)
Alleen... Ik vind hem nog niet helemaal af... Natuurlijk komt er nog diepte in... En de steel wil ik iets naar het midden... En de vlinder gaat van de bloem af...
Hebben jullie misschien nog ideetjes voor me?? Want ik ben er echt nog niet helemaalover...
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |