Ja hoor, die staan door heel de Haarlemmermeer aangeplakt.quote:
...dus alle hoerenlopers gaan nu op hem stemmen? O jee, mijn vriendin zegt altijd dat alle mannen hoerenlopers zijnquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:10 schreef Lavenderr het volgende:
Ja hoor, die staan door heel de Haarlemmermeer aangeplakt.
Dat is van die man die een bordeel langs de A15 wilde zetten, Rinus Beusenberg.
Oeh, ik ookquote:Op woensdag 3 maart 2010 13:41 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Hier ook op die manier, blijft heerlijk achterhaald natuurlijk dat het digitaal niet te regelen valt, ik woon dan ook nog eens in een dusdanig geweldige gemeente dat de partijen niet eens allemaal een internetpagina hebben.
Ook nog eens mogen stemmen met het rode potlood, dat ik dat nog eens mee mocht maken.![]()
Ben trouwens voor de VVD gegaan, doen het hier al tijden prima en hadden ook nu weer een goed programma.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als je niet stemt mag je ook niet klagen.
fout, als je niet hebt gestemd dan heb je een vrijbrief om te klagen op ELKE partij.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als je niet stemt mag je ook niet klagen.
Oeh!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:13 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
fout, als je niet hebt gestemd dan heb je een vrijbrief om te klagen op ELKE partij.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
...dus alle hoerenlopers gaan nu op hem stemmen? O jee, mijn vriendin zegt altijd dat alle mannen hoerenlopers zijn
En met nog drie kwartier tot de sluiting van de stembureaus is dat nog steeds zo. Met name het CDA zou bijna van de kaart worden geveegd als alleen de stemmen van de FOK!kers mee zouden tellen. En twee Nederlandse gemeenten zijn wel érg goed vertegenwoordigd.quote:Op woensdag 3 maart 2010 11:50 schreef Peter het volgende:
FOK! stemt wel flink verschillend als de peilingen.. vooralsnog
In welk gehucht woon jij?quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:16 schreef paul280 het volgende:
het op een lokale partij gestemd.
Niet omdat ik op een lokale partij wil stemmen maar weiger vvd of cda te stemmen.
Andere landelijke partijen doen niet mee
Met tezamen zo'n 650.000 inwoners, goed voor vier procent van de Nederlandse bevolking.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:23 schreef Zith het volgende:
zozo, 11% op PVV, die maar in 2 gemeenten mee doet
Die tactiek werkt voor o.a. de CU veel beter dan wanneer ze zich echt bemoeien met zaken en zich ook noemenswaardig in een debat mengen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 01:33 schreef Glijdt_licht het volgende:
CDA van 33 naar 29%
PvdA van 21 naar 13%![]()
Lokaal van 21 naar 22%![]()
![]()
![]()
![]()
CU van 17 naar 19%![]()
VVD van 9 naar 10![]()
GL van 0 naar 7
Ik snap echt niet dat de Christenunie gestegen is. Die hadden namelijk helemaal geen punten of doelstellingen. Alleen een wazig praatje wat het ongeveer moet worden, maar verder niks. Eigenlijk niks dat je kan zeggen: Dat is gehaald, en hierin hebben jullie gefaald. Ik kan er echt niet bij.
Ik heb de lokale partij gestemd.
regeringspartij die niets word verwetenquote:Op donderdag 4 maart 2010 01:33 schreef Glijdt_licht het volgende:
CDA van 33 naar 29%
PvdA van 21 naar 13%![]()
Lokaal van 21 naar 22%![]()
![]()
![]()
![]()
CU van 17 naar 19%![]()
VVD van 9 naar 10![]()
GL van 0 naar 7
Ik snap echt niet dat de Christenunie gestegen is. Die hadden namelijk helemaal geen punten of doelstellingen. Alleen een wazig praatje wat het ongeveer moet worden, maar verder niks. Eigenlijk niks dat je kan zeggen: Dat is gehaald, en hierin hebben jullie gefaald. Ik kan er echt niet bij.
Ik heb de lokale partij gestemd.
Same here.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:11 schreef Lotusss het volgende:
[..]
VVD had voor mijn stad naar mijn mening het beste programma, en ook het meest overzichtelijke programma.
Je hebt 13 uur en 5 minuten lang liggen slapen?quote:Op donderdag 4 maart 2010 01:48 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
Ik wel, maar ik heb me verslapen.
Waarom stem je dan op de PVV? Omdat een hoofddoekjesverbod de criminaliteit op zal lossen? Als je geen laag opgeleide mongool of tokkie bent, gedraag je dan ook niet zo.quote:Op donderdag 4 maart 2010 11:55 schreef Kim87 het volgende:
D66, die heeft het beste voor met de gemeente.
9 juni PVV, net zoals iedereen die ik ken. Owja, we zijn geen laag opgeleide mongolen, tokkies of uitkeringstrekkers.
Ik ben het niet met elk standpunt eens, maar wel met intergratie en veiligheid.quote:Op donderdag 4 maart 2010 12:00 schreef Pool het volgende:
[..]
Waarom stem je dan op de PVV? Omdat een hoofddoekjesverbod de criminaliteit op zal lossen? Als je geen laag opgeleide mongool of tokkie bent, gedraag je dan ook niet zo.
Precies.quote:Op donderdag 4 maart 2010 12:22 schreef Pumatje het volgende:
En hoe je het nu went of keert, hetgeen wat Kim87 omschrijft..daar lopen veel burgers tegenaan, en dat willen ze graag verandert zien. Dat wil de PVV ook.. dus het is niet wonderlijk dat ze veel stemmen krijgen.
En er zijn geen Nederlanders die omaatjes van tassen beroven? Of meisjes lastig vallen met ranzige opmerkingen? Of een ruitje ingooien? Moet zeggen dat ik (als Nederlandse 19-jarige meid) vaker last heb van Nederlandse klojo's.quote:Op donderdag 4 maart 2010 12:11 schreef Kim87 het volgende:
[..]
Ik ben het niet met elk standpunt eens, maar wel met intergratie en veiligheid.
Vorig jaar stonden we samen op het balkon een sigaret te roken, het was mooi weer en we waren een beetje aan het dollen. Komt er een moslimaatje aan fietsen, ineens uit het niets zei ze 'wat lach je? stomme k*nker nederlander' (ging om een moslimaaatje van, ik denk nog geen 11 jaar oud). We stonden alle twee stomverbaasd te kijken.
Paar maandjes geleden; ik fiets terug van school, fiets er een buitenlander achter me aan. Ik moest rechtsaf, en toen ik afsloeg hoorde ik ineens 'hmm hoertje, lekker kontje' Dacht ik ook, WTF?!! Ik reageerde meteen en zei 'hmm, lekker turkje, lekkere snor'.. Komt die buitenlander achter me aan. Ik stap van mijn fiets af en kijk hem aan. Ik zei 'kzou het maar niet doen, krijg je spijt van'. Hij keek me raar aan en fietste weg.
En enkele dagen gelden: we komen terug van het sporten, rijden bij ons de straat in. Staan er een aantal buitenlanders te voetballen (midden op straat). Ik kom er rustig aanrijden. Op het moment dat wij hun willen passeren, maakt er 1 een schop beweging (naar de auto). Ik remde direct, stapte de auto uit, en vroeg; 'je wilde tegen mijn auto schoppen? doe het is, wees een vent, doe dan!' (ik zei dat met een blik; als je dat doet, lig je een seconde later met je hoofd tegen de stoeprand aan) "nee nee.. sorrie mevrouw was niet bedoeling, het was grapje.' Stapte weer in de auto, parkeer en we stapte uit. En dan een grote bek; kuthoer! vieze kaaskop! etc.
Mijn oma is al een aantal keer van haar geld/tas bestolen, in de supermarkt, en zelfs in haar eigen huis! Kijk 'voor de gein' eens een keer naar Opsporing verzocht, eens in de zoveel tijd komt er een nederlander in voor, voor de rest alleen maar: donker getint, marrokaans accent, negeroide man etc. etc.
Buitenlanders (op fransen,belgen,duitsers etc. etc. na) weg met dat volk. Enne mensen die zeggen nergens last van te hebben: ga is naar buiten, ga 's avonds is geld pinnen bij een winkelcentrum vol buitenlandse hangjeugd, of fiets langs hangjeugd, zeker als vrouw krijg je een kansloze opmerking naar je hoofd gegooit.
Voor de mensen die denken dat ik dit verzin; Ik ben 1,88 lang, 81 kilo en zit al jaren op een vechtsport. Buitenlanders die mij even denken te intimideren hebben het mis, laat maar komen.
Het voorbeeldje dat je noemt met de krant lijkt me niet echt realistisch, gezien het feit dat 'de pers' over het algemeen behoorlijk links is.quote:Op donderdag 4 maart 2010 13:28 schreef Paarse_Kiwi het volgende:
[..]
En er zijn geen Nederlanders die omaatjes van tassen beroven? Of meisjes lastig vallen met ranzige opmerkingen? Of een ruitje ingooien? Moet zeggen dat ik (als Nederlandse 19-jarige meid) vaker last heb van Nederlandse klojo's.
En voor degenen die zeggen: 'ja, lees de krant maar en kijk eens misdaadprogramma's' dat is dus precies waar het fout gaat. Als een Marokkaanse jongen een omaatje berooft, staat dat de volgende dag met grote letters in de krant, met de nadruk op dat het een Marokaanse jongen was. Als het een Nederlandse jongen was dan staat het ergens onderaan de pagina dat het een jongen uit Amsterdam was. En iedereen maar roepen dat het vooral 'de buitenlanders' zijn. Natuurlijk zijn er meer allochtone jongeren die ongein uithalen als je daar op gaat letten ja.
Vooral iedereen maar over één kam scheren, dat is wat we moeten doen in Nederland! Alle ...... zijn....
Helemaal mooi als we iemand in het kabinet krijgen die zo denkt, want alle Marokkanen zijn hetzelfde, net als dat alle Nederlanders hetzelfde zijn...![]()
En als je dan zo'n wauwel hebt over 'buitenlanders' dan ook alle Duiters, Fransen, Engelsen, Polen etc.weg.
Stel dat Wilders 'aan de macht' komt en zijn plan om 'alle buitenlanders' eruit te schoppen, hoe gaat hij dat dan doen? Wie gaat eruit en wie mag dan blijven? Stel dat alle 'buitenlanders' die een overtreding begaan eruit moeten en je hebt een vader van een gezin met 4 kids. Moeder is thuisblijfmoeder en zorgt voor de kinderen, pa is kostwinner. Pa wordt het land uitgezet, hoe denk je dat het dan met zo'n gezin gaat? Mams geen inkomsten, kids zonder pa. Mams komt misschien niet aan werk, moet uitkering trekken, misschien wel verhuizen, kids lopen trauma's op. 'Ja, dan moet het hele gezin maar mee' is vast het antwoord. En dan de kinderen die gewoon in Nederland geboren zijn? Die hier op school zitten, hun vriendjes hebben en hier opgegroeid zijn? Die moeten dan ook mee omdat pa iets gedaan heeft, dat is lekker eerlijk. Wilders gaat straks zeker per gezin/persoon bepalen of hij/zij hier wel mag blijven. Sure.
Hij roept een helemaal maar hoe wil hij dat in godsnaam waar gaan maken, buiten het feit dat hij toch niet voldoende steun gaat krijgen van de kamer om zijn plannen uit te voeren. Ondoordachte plannen die nergens op gebaseerd zijn, behalve op angst. Angst voor andere culturen en geloven. Trek de Bijbel maar eens open. Als je wil kun je die ook zo interpreteren dat alle Christenen vreselijke mensen zijn en een bedreiging voor het land. Hou toch op....
Maar dan ben je het dus niet zozeer met hun standpunten eens, maar alleen met hun probleemanalyse. En daar ligt juist het verkeerde van de PVV. De PVV doet alsof de problemen op te lossen zijn door een hoofddoekjesverbod en commando's op straat. En de PVV doet alsof je de miljardencrisis en hoge belastingen kunt oplossen door wat subsidies van een paar duizend euro per jaar te schrappen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 12:11 schreef Kim87 het volgende:
[..]
Ik ben het niet met elk standpunt eens, maar wel met intergratie en veiligheid.
=terecht verhaal over bestaande problemen=
Voor de mensen die denken dat ik dit verzin; Ik ben 1,88 lang, 81 kilo en zit al jaren op een vechtsport. Buitenlanders die mij even denken te intimideren hebben het mis, laat maar komen.
quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
![]()
Ben in ieder geval reuze benieuwd hoeveel stemmen hij krijgt .
| 1 |
Wat is er erg aan om het te mogen? Dat het erg is om te doen, dat ben ik met je eens.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 03:21 schreef TLC het volgende:
Stemmen op de VVD waarvan Rutte vindt dat je de holocaust mag ontkennen
Oh, dat vind ik een hele moeilijke kwestie, weet je dat!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 03:21 schreef TLC het volgende:
Stemmen op de VVD waarvan Rutte vindt dat je de holocaust mag ontkennen![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |