Dat kan wel, ik ben het levende bewijs.quote:Op woensdag 14 juli 2010 19:24 schreef Samson het volgende:
[..]
Erger dan Geert Wilders kan toch bijna niet
En weer een 'martelaar voor de vrijheid van meningsuiting', waarschijnlijk. Dus ja, ik denk wel dat hij bij de Rebellenclub van blonde Sjors mag komen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:14 schreef du_ke het volgende:
Weer een lid voor zijn internationale alliantie?
Kinderachtig gedoe. Er moet altijd ruimte zijn voor debat onderling.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Duitse christendemocraten ruziën over Wilders
BERLIJN - De christendemocratische partij (CDU) in de Duitse hoofdstad Berlijn heeft grote moeite met een uitnodiging voor de Nederlandse politicus Geert Wilders.
De CDU-fractieleider in het parlement van Berlijn wil dat fractiegenoot René Stadtkewitz zijn uitnodiging aan Wilders intrekt. Anders wordt de afgevaardigde uit de fractie gezet.
Stadtkewitz wil op 2 oktober met Wilders over de strijd tegen de politieke islam discussiëren. De Duitse politicus peinst er niet over de ontmoeting af te gelasten, benadrukte hij.
Stadtkewitz had vorig jaar zijn lidmaatschap van de CDU opgezegd wegens de ,,islamvriendelijke'' koers van de partij, die hij als ,,te zwak en te tolerant'' bestempelt. (ANP/DPA)
quote:Op woensdag 9 juni 2010 07:58 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Bij de PVV moet het een soort diervriendelijkheid zijn die Dion Graus nog snapt. Dat je niet een hondje slaat, want hondjes zijn zielig. Abstracte dingen als de bioindustrie, dat is allemaal veel te veel informatie in 1x voor Dion. Dat kan die man niet aan. Dan moet hij kritisch nadenken en tegen de wil van "hardwerkende Nederlanders" in gaan ... moeilijk.
Ik moest lachen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En weer een 'martelaar voor de vrijheid van meningsuiting', waarschijnlijk. Dus ja, ik denk wel dat hij bij de Rebellenclub van blonde Sjors mag komen.
Geen hamers, ze gaan vooruit.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:37 schreef remlof het volgende:
Hmmm: PVV-Kamerlid nacht in cel om mishandeling
Het opgepakte Kamerlid zou een 30-jarige medewerker van het ministerie van Economische Zaken hebben mishandeld bij een ruzie op het Plein, een bekend uitgaansplein bij de Tweede Kamer. Bij het incident dat tot zijn aanhouding leidde, zijn geen andere personen gearresteerd. Hernandez werd toen de politie arriveerde door omstanders aangewezen als de amokmaker.
Ha, Maurice de Hond heeft zichzelf al tot opinieleider gebombardeerd.quote:Politieke kloof tussen arm en rijk groter: SP en PVV profiteren
Geen enkele coalitie nu meerderheid: Politieke verlamming dreigt
zondag 13 mei 2012
Door: Maurice de Hond
Opinieleider Maurice de Hond ziet steeds grotere tegenstellingen onder de kiezers
http://www.welingelichtekringen.nl/21362-embargo.htmlquote:Bij het kenmerk "inkomen van het huishouden" zien we min of meer vergelijkbare trends. Maar omdat de PVV onder de lage inkomens minder sterk is dan onder de middeninkomens ziet het patroon er wat anders uit. Bijna een derde van de kiezers met een hoog inkomen stemt VVD en bijna een derde van de kiezers met een laag inkomen SP.
http://www.crimesite.nl/nieuws/advocaten/23765-meester-m-.htmlquote:'Vertrek Moszkowicz geen verlies'
Sterpleiter Bram Moszkowicz krijgt onder uit de zak in het juristenblad Mr. De hoofdredacteur Michiel van Kleef schrijft in een commentaar 'met afschuw' kennis te hebben genomen 'van het kansloze kort geding' dat Geert Wilders aanspande tegen de staat (WIlders ging in tegen de beslissing van de Tweede Kamer om in te stemmen met het Europees stabiliteitsmechanisme). Waarom liet Bram zich voor dat politieke karretje spannen? Van Kleef vindt dat Mr. 'M.' een loopje neemt met de kernwaarden van de advocatuur.
Laat die bashers en stronttaartengooiers. Geen woorden aan vuil maken. We willen geen 2e politieke moord.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:36 schreef Rewiinded het volgende:
Hey linkse rukkers, ga eens naar je eigen topic.
Politieke moorden zijn onzinnig en ook niet nodig om de PVV om zeep te helpen, bleek vandaag.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:01 schreef Fockker het volgende:
[..]
Laat die bashers en stronttaartengooiers. Geen woorden aan vuil maken. We willen geen 2e politieke moord.
Twee jaar zitten broeden op die reactie?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:01 schreef Fockker het volgende:
[..]
Laat die bashers en stronttaartengooiers. Geen woorden aan vuil maken. We willen geen 2e politieke moord.
Ik denk niet dat dit de PVV 'om zeep helpt'. Het zal wat schade doen maar Geert heeft nog genoeg trouwe secondanten om zich heen.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:03 schreef remlof het volgende:
[..]
Politieke moorden zijn onzinnig en ook niet nodig om de PVV om zeep te helpen, bleek vandaag.
Daar zijn ze zelf veel beter in
Helaas welquote:Op dinsdag 3 juli 2012 20:07 schreef Buitendam het volgende:
Wat ik tot dusver heb gehoord over dat programma, dat is toch om te huilenZijn er serieus mensen die dat serieus nemen?
Noem ze maar eens?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dit de PVV 'om zeep helpt'. Het zal wat schade doen maar Geert heeft nog genoeg trouwe secondanten om zich heen.
Nee, we moeten die VVD, SP, GL, D66, CU, SGP, PVDA en CDA plannen nemen. Dat zijn we pas "goed"bezig. ROT TOCH OP! Ze bakken er toch allemaal niets van.En liegen doen ze allemaal, stuk voor stuk En toch zijn er mensen die die partijen serieus nemen.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 20:13 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Helaas wel![]()
Nou ja, ze lezen dat programma gewoon niet, natuurlijk.
Ook mooi dat Wilders uit de euro wil en de gulden opnieuw wil invoeren maar dat ie die gulden dan wel aan de euro wil koppelenquote:Op woensdag 4 juli 2012 00:52 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik vond Wilders niet zo goed overkomen bij Nieuwsuur. Probeerde er een beetje geforceerd een promotieverhaal van te maken voor de PVV. Beetje goedkoop ook om het vertrek van die 2 leden af te doen met dat ze last hebben van rancune. Wat ik van de PVV weet is het wel degelijk een tamelijk sektarisch gebeuren.
Verder spreekt het idee van Wilders om uit de euro te stappen mij wel aan, vrees alleen dat het niet realistisch is. Maar dat je als EU-lid wordt gedwongen om geld te blijven storten in de bodemloze put van Zuid-Europa, terwijl er in ons eigen land moet worden bezuinigd...daarin gaat Geert wel gelijk krijgen. De EU helpt ons vroeg of laat naar de verdommenis.
Henk en Ingrid snappen het ook al niet meer , wat een puinhoop, opdoeken die hapquote:Op dinsdag 3 juli 2012 20:07 schreef Buitendam het volgende:
Wat ik tot dusver heb gehoord over dat programma, dat is toch om te huilenZijn er serieus mensen die dat serieus nemen?
Hou toch op. Heb je het programma gelezen? Heb je een IQ hoger dan je schoenmaat? Dan moet je je ogen uit je hoofd schamen om dat caf'e-achterkamergebazel te vergelijken met de programma's van normale partijen. Je kunt het niet met de partijen die jij noemt eens zijn, maar hun programma's en plannen zijn in ieder geval realistisch en niet gericht op het slopen van Nederland in Europa en de wereld.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:12 schreef Fockker het volgende:
[..]
Nee, we moeten die VVD, SP, GL, D66, CU, SGP, PVDA en CDA plannen nemen. Dat zijn we pas "goed"bezig. ROT TOCH OP! Ze bakken er toch allemaal niets van.En liegen doen ze allemaal, stuk voor stuk En toch zijn er mensen die die partijen serieus nemen.
Met aan het hoofd een premier die ook al sinterklaas is aan het spelen zoals destijds Bos bij de banken.
Dus zeur eens over die partijen. Zeuren over de PVV wordt zo eentonig.
Uit de euro stappen betekent een complete afhankelijkheid van Duitsland. Waarom zouden die in Godsnaam dat kleine landje met die waardeloze gulden onder hun hoede nemen. Nu doen we mee, met de gulden zijn we slechts een aanhangsel van Duitsland. Geen enkel weldenkend mens zou dat willen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:52 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik vond Wilders niet zo goed overkomen bij Nieuwsuur. Probeerde er een beetje geforceerd een promotieverhaal van te maken voor de PVV. Beetje goedkoop ook om het vertrek van die 2 leden af te doen met dat ze last hebben van rancune. Wat ik van de PVV weet is het wel degelijk een tamelijk sektarisch gebeuren.
Verder spreekt het idee van Wilders om uit de euro te stappen mij wel aan, vrees alleen dat het niet realistisch is. Maar dat je als EU-lid wordt gedwongen om geld te blijven storten in de bodemloze put van Zuid-Europa, terwijl er in ons eigen land moet worden bezuinigd...daarin gaat Geert wel gelijk krijgen. De EU helpt ons vroeg of laat naar de verdommenis.
Ik ben geen econoom, maar heb niet de indruk dat de landen die niet in de euro zitten het zo slecht doen (Scandinavie etc.)quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:15 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Uit de euro stappen betekent een complete afhankelijkheid van Duitsland. Waarom zouden die in Godsnaam dat kleine landje met die waardeloze gulden onder hun hoede nemen. Nu doen we mee, met de gulden zijn we slechts een aanhangsel van Duitsland. Geen enkel weldenkend mens zou dat willen.
Eerlijk gezegd vond ik Twan ook niet erg sterk want hij luisterde niet zo goed.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:52 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik vond Wilders niet zo goed overkomen bij Nieuwsuur.
Hij moest wel.quote:Probeerde er een beetje geforceerd een promotieverhaal van te maken voor de PVV.
Die twee stonden gewoon te laag op de lijst. En dat vind niemand leuk.quote:Beetje goedkoop ook om het vertrek van die 2 leden af te doen met dat ze last hebben van rancune. Wat ik van de PVV weet is het wel degelijk een tamelijk sektarisch gebeuren.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Sektequote:Een sekte is een geloofsgemeenschap met opvattingen en gebruiken die zich onderscheiden van overige geloofsgemeenschappen die behoren tot dezelfde stroming als de sekte. Sekten zijn vaak gesticht door een charismatische leider met een nieuwe leer of openbaring.
Helaas niet.De ¤ delen van de EU grondwet zijn ons gewoon door de strot (verdrag van Lissabon)geduwd.Ondanks dat wij in 2005 TEGEN gestemd hebben!!!quote:Verder spreekt het idee van Wilders om uit de euro te stappen mij wel aan, vrees alleen dat het niet realistisch is.
Maar natuurlijk. Zo werkt het. Het is als met iemand die niet kan zwemmen. Die redt je. Maar juist door de paniekerigheid van de drenkeling, hij klampt zich uit angst aan je vast, verzuip je zelf ook.quote:Maar dat je als EU-lid wordt gedwongen om geld te blijven storten in de bodemloze put van Zuid-Europa, terwijl er in ons eigen land moet worden bezuinigd...daarin gaat Geert wel gelijk krijgen. De EU helpt ons vroeg of laat naar de verdommenis.
Ik vond Twan juist wel goed. Stelde kritische vragen waar Wilders weinig zin in had. Twan had gewoon door dat Wilders telkens hetzelfde riedeltje afdraaide en probeerde daar doorheen te prikken.quote:Op woensdag 4 juli 2012 17:49 schreef Fockker het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vond ik Twan ook niet erg sterk want hij luisterde niet zo goed.
Lees de reacties overal maar eens: Het is een complot van de media en andere partijen om Geert zwart te maken, die twee zijn gewoon [vul maar wat in], Geert is gewoon de enigste die foor Neederland zijn, etc etcquote:Op donderdag 5 juli 2012 07:01 schreef Pugg het volgende:
Het ergste is dat zijn aanhangers hem nog trouw blijven ook.
In ieder andere partij zou de helft weglopen, zo niet hier, bij dit Nederlandse Politbureau.
Onbegrijpelijk, ze geloven hem.
Dat beeld van "trouw blijven" is ook maar iets dat komt uit wat opiniepeilingen waarvan de selectie van de onderzochte populatie een sterk zelfselecterend vermogen in zich draagt. Elke statisticus of wetenschappelijk onderzoeker kijkt zeer kritisch naar dit soort opiniepeilingen omdat de uitkomsten slecht dan wel niet generaliseerbaar zijn.quote:Op donderdag 5 juli 2012 07:01 schreef Pugg het volgende:
Het ergste is dat zijn aanhangers hem nog trouw blijven ook.
In ieder andere partij zou de helft weglopen, zo niet hier, bij dit Nederlandse Politbureau.
Onbegrijpelijk, ze geloven hem.
http://frontbencher.nl/20(...)ert-hetze-tegen-pvv/quote:Wilders: RTL Nieuws voert hetze tegen PVV
Met het invoeren van een kliklijn over kandidaten op de PVV-kieslijst, voert RTL Nieuws een hetze tegen de PVV. Dat heeft Geert Wilders zondag gemeld in een Twitterbericht.
Ze zullen nooit meer regeren tenzij ze een absolute meerderheid halen. PVV wil niet meer en andere partijen ook niet. Lekker schreeuwen langs de zijlijn, veel makkelijker.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:03 schreef Rhalius het volgende:
Het anti europese unie standpunt is reden genoeg om PVV te stemmen, natuurlijk ben ik het niet eens met veel van hun standpunten maar ze zullen dan ook niet het land alleen gaan regeren.
Dat is wat de meeste kiezers en zelfs de partijen lijken te vergeten.
Voordeel is ook dat Wilders zijn mening geeft, hoewel zijn partijleden wel eens in opspraak komen lijkt het niet te zijn met zakkenvullen, waar vrijwel iedere andere partij zich wel schuldig aan lijkt te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |